"Asymetryczne piersi nie dają mi żyć!": AKTUALIZACJA

Magda, aby pokazać nam, jak bardzo jej piersi są asymetryczne, wysłała ich ZDJĘCIE. Nie sądziłyśmy w redakcji, że takie rzeczy się zdarzają. Teraz już wiemy, że Magdzie trzeba pomóc!
"Asymetryczne piersi nie dają mi żyć!": AKTUALIZACJA
18.08.2008

W zeszłym tygodniu opublikowaliśmy szokujący list Magdy, która od lat boryka się z problemem asymetrii piersi. Jeżeli chciałabyś go przeczytać, możesz zrobić to teraz.

W jej przypadku to prawdziwy koszmar. Aby nam udowodnić, jak bardzo piersi są różne, zrobiła im zdjęcie i wysłała na redakcyjny mail. Możecie zobaczyć je poniżej.

Magda napisała nam, że przeczytała wszystkie komentarze pod swoim listem - i te pozytywne, i te bagatelizujące problem. Za wszystkie dziękuje, szczególnie, że dowiedziała się wielu nowych rzeczy, np. na temat technik operacyjnych, dzięki którym nareszcie mogłaby zacząć czuć się pewnie we własnej skórze.

Niestety, te operacje są bardzo kosztowne. Dlatego prosimy Was - jeśli chcielibyście wspomóc Magdę, piszcie na adres: [email protected] Być może znajdziemy sponsora operacji albo uzbieramy wspólnymi siłami niezbędną kwotę. Jeśli którakolwiek z Was spotkała się kiedyś z podobnym problemem, dajcie znać.

Wraz z Magdą czekamy na odzew.

Redakcja

Polecane wideo

Komentarze (619)

Ocena: 5 / 5
załamana (Ocena: 5) 10.12.2015 03:29
Moje piersi wygladaja identycznie !!!!!!! i równie jak Ty jestem załamana ... dosłownie identycznie nie wiem czy u mnie nie jest gorzej :(
odpowiedz
19nastka (Ocena: 5) 18.08.2015 08:55
Wszystko da się załatwić moje drogie. Ja praktycznie odkąd zaczelam dojrzewać miałam asymetrię.. Prawa pierś rozm. E, lewa B? Wypychalam stanik wkładka materiałową i dwiema z wodą/ zelem. Jedzilam po lekarzach szukając jakiegoś wyjścia... W łodzi obiecali mi operację refundowana po maturze.. Pojechalam, a miałam jakieś 200 coś km. Noc w szpitalu, rano zabieg... Jednak coś się doktorkom odwidzialo i wysłali mnie do domu, załamana i bezsilna, robiąc tak z wymowka" niech pani urodzi dzieci a ją za 10 lat pani zrobię operację" tak tak... To po co ta nadzieją i to wszystko... Wróciła do domu, tydzień byłam wściekła ale nie poddałam się! Zaczelam szukać innych specjalistów i poradni, stwierdziłam, że nie dam im się, nie odpuszczenie. No i znalazlam, kolejną wizyta, brak informacji czy lekarz podjął by się takiego zabiegu i proponuje mi konsultacje z innym... A więc IDE a tu okazuje się ,że lekarz w tym momencie operuje w innym szpitalu, na końcu miasta. Zrezygnowałam, za dużo się naczekalam... Trudno jakoś będę ,yc, chyba nikt nie chce mi pomóc... Po dwóch tygodniach dzwoni mój telefon i inny lekarz z tego szpitala, pyta czy przujade na konsultacje jeszcze raz... No Ok. Pojechalam, dwa tyg później OPERACJA. Super lekarze, pielęgniarki. Może posilki nie były dobre... No ale nie jechalam się tam najesc
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2014 16:47
Ja również mam nie równe piersi lewa ma rozmiar A, natomiast prawa C, meczy mnie to psychicznie i nie mogę na to nic poradzić niestac mnie na operacje. Myslalam ze jak urocze dziecko to będzie ok ale nie stery po tym jest jeszcze gorzej. Mam naprawdę wielkiego dola na tym punkcie..
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2014 19:03
4 lata temu przeszłam operacje pomniejszenia większej piersi i podniesienia mniejszej. Jedna miałam B drugą D,na dodatek były obwisłe jak u starej babci. Miałam wtedy 21 lat. Od tamtej pory moje życie zmieniło się diametralnie, schudlam z radości 20 kg. Ciężko to było uzmyslowić rodzicom,którzy bagatelizowali problem, dopiero gdy mama zobaczyła jak wyglądam nago bez stanika,to przejrzała na oczy i przestała twierdzić że "wymyślam" Nawet chirurg zrobił wielkie oczy,jakby w życiu czegoś takiego nie widział. Operacje miałam w Gdyni. Przed, miałam ogromna depresje,unikałam basenu,morza,wf w szkole,żyć mi się nie chciało. Teraz nie musze sie martwić czy mi aby wkładka nie wypadła. Zapłaciłam 7 tys.zł.
odpowiedz
lukrecja (Ocena: 5) 11.02.2014 12:51
mam taki sam problem.kupuję stanniki dla amazonek i wkładam kupioną w sklepie medycznym silikonową wkładkę. tak sobie radzę.tak trzy lata temu wkładki były refundowane również dla asymetryczek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie