WASZE LISTY: Z kim spędzić sylwestra – z chłopakiem czy z kochankiem?

Karina stanęła przed trudnym wyborem. Czy powinna okłamać chłopaka, który pracuje za granicą i przywitać Nowy Rok z kochankiem?
WASZE LISTY: Z kim spędzić sylwestra – z chłopakiem czy z kochankiem?
28.12.2010

Papilotki,

Proszę Was o pomoc, bo już naprawdę sama nie wiem, co robić! Kiedyś narzekałam na brak chłopaka, teraz mam aż za duży wybór! Karol czy Patryk? Nie wiem, którego kocham, nie wiem, z którym chcę być, nie wiem, z którym chcę przywitać Nowy Rok?!

Wiem, że wiele z Was mnie ostro skrytykuje, ale nawet nie wiecie jak trudno jest prowadzić podwójne życie, kłamać, kręcić, ukrywać. Mnie do tego zmusiła trochę sytuacja. Po maturze ja poszłam do policealki, a Karol wyjechał do Dublina pracować. U nas na wsi nie ma wielu okazji do zarobienia, więc większość młodych idzie albo na studia gdzieś, albo zostaje na gospodarce z rodzicami, albo pracuje za granicą. Ja dojeżdżam codziennie do większego miasta do pracy, w weekendy się uczę i to jest cud, że jakaś pracę mam. Spytacie dlaczego nie wyjechałam z Karolem? Mam chorą mamę, muszę być tu przy niej, gdy są gorsze dni, bo tata nie może się nią zająć, kto by na dom zarobił?

Zresztą Karol zjeżdża już do Polski latem. Zarobił sobie, odłożył i chce jakiś biznes tu otworzyć w okolicy. Święta spędzał z siostrą w Dublinie i jedyna okazja, żebyśmy zobaczyli się pierwszy raz od października, to sylwester. Mam już kupiony bilet, wszystko jest zaplanowane. Karol nie przyjeżdżał tu, bo za dużo godzin straciłby w pracy na taki wyjazd, więc ja miałam przyjechać do niego… Ale ja nie wiem, czy chcę.

Bo jest jeszcze Patryk. Poznaliśmy się w listopadzie, obsługiwałam go w mojej kawiarni, gdzie pracuję. Poprosił o numer telefonu, spotkaliśmy się do kina i tak jakoś wyszło. Teraz gram na 2 fronty. Patryk nie wie o Karolu, Karol o Patryku.

A ja muszę wybrać. Tylko zupełnie nie wiem. Wydaje mi się czasami, że kocham ich obu! Każdego za coś innego, ale naprawdę to uczucie mnie przerasta. Z żadnego z nich nie chcę rezygnować, jednak musze kiedyś się zdecydować, bo dłużej tego nie ukryję, tym bardziej, że za pół roku Karol wraca do PL. Patryk proponuje mi sylwestra na rynku, Karol w Dublinie. Kogo wybrać? Jak się z tego wykręcić? Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to spędzić tę noc z Patrykiem, który jest tu na miejscu, bo przecież nie powiem mu z dnia na dzień, że wyjeżdżam do przyjaciółki za granicę, prawda?!

Mogłabym powiedzieć Karolowi, że mama ma się gorzej i muszę tu zostać alarmowo. Albo wymyślić, że wypadło mi coś w pracy. Cokolwiek.

Dziewczyny, co robić? Jak wyjść z tej sytuacji? Do sylwestra jeszcze tylko kilka dni, a ja nie mam żadnego pomysłu! Z tego wszystkiego nie mogłam się cieszyć świętami, całe noce nie śpię…. Proszę Was o radę,

Karina

Na Wasze listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl

Zobacz także:

WASZE LISTY: Chore dziecko odebrało mi wszystkie marzenia!

SONDA: Czy zamieszkać z teściami po ślubie?

Komentarze (649)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2014 22:58
Jesli kochalabys tak naprawde Karolami jestes dziewczyna wrazliwa z ucuciami to nie zauroczylby cie inny chlopak nawet jesli jest twoj gdzies daleko. Czekalabys ciagle na niego. Skoro tak sie nie stalo to znaczy ze nic tak naprawde do niego nie czujesz. Jesli jestes szczesliwa z Patrykiem to wybierz jego, nie tylko na sylwestr. Zrob to jak najszybciej bo klamstwo w koncu wyjdzie na jaw i stracisz ich obydwu
odpowiedz
Heniek (Ocena: 5) 23.12.2013 18:47
Najlepiej z rozumem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2012 15:51
Ale bezsens.! Kobieto, Dziewczyno, sama nie wiem jak Cie nazwac, zdajesz sobie sprawe z tego co Ty robisz ? Tak ja wiem. wpadłaś w bagno i nie wiesz jak z niego wyjsc? wiesz co Ci powiem, nie bedziesz miała ANI jednego ANI drugiego. Czy tego chcesz czy nie, kiedyś wszystko wyjdzie na jaw- niestety a wtedy żaden z nich nie bedzie chciał spojrzeć Ci w oczy. Jednym słowem masz " prze je ba ne".. Szukam trzeciego w rezerwie. ;) Ktos napewno zabawi się Twoimi uczuciami tak, jak Ty tymi facetami. ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2011 08:56
wez ich zaproś obu :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2011 20:15
rozumiem cię w pewnym sensie........
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo