"Czy zabronić facetowi kontaktów z atrakcyjną blondynką?"

Nasza Czytelniczka zauważyła, że ładna znajoma próbuje uwieść jej chłopaka. Jak powinna postąpić w tej sytuacji?
"Czy zabronić facetowi kontaktów z atrakcyjną blondynką?"
22.10.2010

Drogie Papilotki,

Piszę do was bo mam problem z zazdrością. W całym Internecie są tylko teksty o tym, że to facet jest zazdrosny, a to zupełnie inny przypadek. Mam 19 lat, uczę się w klasie maturalnej, ze swoim chłopakiem jestem prawie trzy lata (w grudniu obchodzimy rocznicę), uczymy się w jednej klasie.

Mój chłopak jest fantastyczny, nie żebym nie widziała jego wad (narcyzm i skrajny perfekcjonizm), ale naprawdę jest przystojny, wysoki, ma świetny charakter. A traktowanie dziewczyn… Po prostu ideał! No i jestem zazdrosna. Mam w klasie ładną, szczupłą, napaloną blondynkę. Sama jestem brunetką, niską, ostatnio (sam mi powiedział) przytyłam (przechodzę na dietę i ćwiczę), a moje libido trochę spadło (jestem na tabletkach antykoncepcyjnych).

Zaczęłam się poważnie obawiać, kiedy na przystanku raz podeszła Ona - zaczęła z nim  flirtować i czochrać go po włosach na  moich oczach. Starałam się ją odepchnąć, a on od niej uciekał. Ona jakby nie wiedziała, że zachowuje się nie przyzwoicie. Po tej sytuacji porozmawialiśmy poważnie, bez pretensji podałam mu trzy powody, kiedy zacznę się wściekać, m.in. jak będą pisali smsy ze sobą.

I w końcu nadszedł ten wieczór… Wszystko cudownie i sms od niej. Poprosiłam go by nie odpisywał, w końcu Ona ma numer do kogoś innego i może z kimś innym smsować. Wydaje mi się że Ona drażni się bardziej ze mną, sprawdza na ile może sobie pozwolić. Nawet nie mam okazji powiedzieć jej, aby przyhamowała trochę.

Może wydaje Wam się, że jestem nawiną nastolatką. Ale trochę mam w głowie i potrzebuje pomocy od innych kobiet. Co mam robić? Dalej udawać, że niby nic się nie dzieje, a może jestem przewrażliwiona? Może zakazać mu z nią kontaktu?

Proszę o pomoc, LiliNa Wasze listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl.

Zobacz także:

Pochodzą z ubogiej rodziny, zrobiłam karierę

Zaczynały od zera. I do wszystkiego doszły same. Choć pochodzą z ubogich rodzin, pokazały całemu światu, że ciężką pracą i uporem można zajść bardzo daleko.

Rodzice zginęli, dziecko umarło z tęsknoty!

Lucy urodziła się 12 tygodni za wcześnie, więc jej rodzice byli przy niej codziennie w szpitalu. Pewnego tragicznego dnia, zginęli w wypadku samochodowym. Dziewczynka umarła, kiedy chowano ich w ziemi.

Polecane wideo

Komentarze (99)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2015 13:31
A ja swego czasu zostałam sama po 4 latach związku z mężczyzną którego wciąż kochałam. Czułam ogromną pustkę. Jestem dojrzałą kobietą. Samotność mnie przerażała. Zamówiłam na niego urok miłosny na stronie urokmilosny24.pl – wrócił, a wraz z nim moje marzenia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2013 21:38
emm co to za chłopak.. mówi ci że, przytyłaś?! ale co z tego, to on cię kocha tylko za, to ile ważysz? ;o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2010 21:57
gorąco proszę o głosy beautifulstory.onet.pl/konkurs/zdjecie/909
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2010 10:23
Pogadaj z nim i powiedz mu co Cię boli :) Jak zaczną się zakazy z Twojej strony to zacznie to ukrywać przed Tobą (smsy itp.) poprostu ze strachu przed Toimi scenami a od tego się zacznie cała reszta Ty zaczniesz w jego oczach robic z siebie wariatkę jak bedziesz przez zazdrość :) Ja przez to juz przeszłam mój mąż był taki zazdrosny i tym mnie zraził do siebie :( I dziś już nie jesteśmy razem . Smutne ale prawdziwe.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2010 12:49
pogadaj z chłopakiem.. Zapytaj go czy zależy mu na Tobie i zapytaj czy widzi wogóle przyszłość miedzy wami oprócz tej cholernej pojebanej blondynki.. Ehh..też mnie takie dziewczyny denerwują
odpowiedz

Polecane dla Ciebie