Wasze Listy: „Chłopak szantażuje mnie sex-taśmami!”

Chłopak Patrycji grozi, że jeśli dziewczyna od niego odejdzie do innego, on wrzuci do Internetu ich wspólne nagrania z upojnej nocy…
Wasze Listy: „Chłopak szantażuje mnie sex-taśmami!”
28.09.2010

Drogie Czytelniczki,

Zawsze byłam otwarta na nowe doznania itp. Kiedy mój chłopak zaproponował, żebyśmy się sfilmowali, zgodziłam się bez namysłu. To było fajne przeżycie i dobra zabawa. Od tego czasu minął ponad rok. Film jest gdzieś na jego komputerze i tyle.

Miesiąc temu poznałam kogoś – facet mnie zauroczył sobą. Jest poważnym 28-latkiem z perspektywami na przyszłość. Zależy mi na nim na tyle, że zdecydowałam się odejść od swojego chłopaka, z którym i tak mi się nie układało. On jednak się wściekł i zagroził, że jeśli to zrobię, jeśli zwiążę się z tamtym albo jakimkolwiek innym, wrzuci to video w ramach zemsty na jakieś portale porno. Jest bardzo porywczy, nieraz się już przekonałam, że jest w stanie zrobić coś bardzo nieodpowiedzialnego w przypływie furii. Wiem też, że skoro takie groźby mi robi, to raczej mnie nie kocha, a to tylko dodatkowo mnie stresuje.

Nie chcę całe życie się ukrywać w strachu, że on się dowie, że z kimś jestem. Zależy mi na tym nowym facecie, ale nie mogę mu opowiedzieć o tej sprawie, bo uzna że jestem nieodpowiedzialna, skoro dałam się namówić na coś takiego z tak niepoważnym człowiekiem.

Co mam zrobić? Mój chłopak jest człowiekiem mściwym, pragnącym zemsty – nieraz już to udowodnił. Na przykład kiedyś, kiedy pokłócił się ze swoim znajomym, wysłał do jego pracy donos, że chłopak (pracował jako magazynier) wynosi rzeczy i je sprzedaje na lewo.

Jak mam z nim postępować?

Patrycja.

Na Wasze Listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl

Zobacz także:

Czy szczury zjedzą nas żywcem?

Dlaczego nie mam przyjaciół?

Komentarze (131)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2012 08:52
Mam podobnie tylko, że u mnie chodzi o zdjęcia. Mój tez jest mściwy i też parę razy to pokazał. Chcę od niego odejść, ale on mnie szantażuje, że mi profil na facebooku zrobi i wrzuci. Jesteśmy w podobnej sytuacji. Ale jeśli pozwolimy się zastraszac to on będzie miał nad nami przewagę! Pokaż mu, że sie nie boisz, że nic sobie z tego nie robisz. Zniechęcaj go do siebie, by ten sam zakończyl ten związek. Jeśli sam zerwie to raczej mścić się nie powinien. Przestań odbierać od niego tel (stopniowo) i nie odpowiadaj na wiadomości. Pokaz mu, że to co było już się wypaliło i że jesteś z nim tylko ze względu na te taśmy. Powodzenia! Trzymaj się.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2011 12:33
Tak by nie było jeśli byś się nie zgodziła na te filmowanie. To troszeczkę twoja wina. On pewnie sobie zaplanował. Ze jeśli będziesz chciała odejść to będzie miał na ciebie taki jakby ' haczyk '. Więc powinnaś nie być taka łatwo wierna. Mogła byś przemyśleć jeszcze raz tę propozycje.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2011 16:55
pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2011 00:52
Przyznaj lepiej ze znudzil ci sie stary chlopak i poznalas nowego i tylko tyle egoistko tak na prawde masz gdzies co czuje twoj facet i troszczysz sie tylko o siebie aby cos tam nie wyszlo! jakbym byl twoim facetem to byc zarowno i tobie jak i temu nowemu wpierdol spuscil. tyle
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2010 15:00
Ja tez sie zgadzam z PR... Te wasze dziecinne komentarze to jakas masakra... pobic itd? to do niczego nie doprowadzi... juz lepiej zniechecic do sb chlopaka zeby to on chcial z tb zerwac... on jest zwyklym dzieciakiem po co chce byc z osoba ktora go nie kocha to do niczego nie doprowadzi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo