Czy Aldona powinna zrobić sobie tatuaż na życzenie chłopaka?

Chłopak Aldony zażądał od niej "dowodu miłości" w postaci tatuażu z jego imieniem i nazwiskiem... na jej plecach.
Czy Aldona powinna zrobić sobie tatuaż na życzenie chłopaka?
20.08.2010

„Hej,

Od dwóch lat jestem w związku z chłopakiem. Poznaliśmy się tuż po liceum, w wakacje. Na początku wręcz się nie lubiliśmy, to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Dopiero po jakimś roku, kiedy mieliśmy okazję dłużej pogadać, okazało się że mamy ze sobą więcej wspólnego niż sądziłam. On też jest z rozbitej rodziny, nie ma rodzeństwa i jest w życiu dość samotny. Niedługo później już ze sobą mieszkaliśmy.

Nasze „bycie ze sobą” jest pełne emocji – kochamy się i nienawidzimy jednocześnie. Bywają lepsze i gorsze dni. Czasem czuję do niego tak silną miłość, że dech mi zapiera. Czasem tak bardzo działa mi nerwy, że mam ochotę go zabić. Kłócimy się jak wariaci, a potem godzimy jak szaleńcy.

Ostatnio jednak jestem trochę zaniepokojona – mój chłopak zażądał ode mnie „dowodu miłości” – tatuażu. Wszystko byłoby ok., nie mam nic przeciwko rysunkom na ciele, ale on chce bardzo konkretnego wzorku – swojego imienia i nazwiska na moich plecach – wzdłuż linii majtek. Jak sam to określił „tak, żeby poziomy sznurek od stringów stanowił dla napisu podkreślnik”.

Boję się to zrobić. On twierdzi, że jeśli się nie zgodzę to znaczy, że albo mam ochotę na zdradę, albo nie wierzę w naszą wspólną przyszłość. Gdy powiedziałam, że zrobię jeśli on zrobi to samo, odmówił – jego zdaniem to niemęskie.

Nie wiem, czy się zgodzić. Taki mały tatuaż to nie jest jakiś wielki wydatek, ale co jeśli się rozstaniemy – nawet za 10 lat. Wtedy byłabym na siebie wściekła, że tak dałam się podejść. Z drugiej strony, jeśli to ma go utwierdzić w przekonaniu, że naprawdę go kocham – może powinnam iść, zacisnąć zęby i pozwolić się pokłóć?

Bardzo proszę o rady,

Aldona”

Jeśli i Ty chciałabyś poprosić o poradę Czytelniczki Papilota, wyślij nam swój list na adres redakcja(at)papilot.pl.

Zobacz także:

Czy Ania powinna rzucić pracę?

Nie wiem kto jest ojcem mojej córeczki! 

Polecane wideo

Komentarze (320)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2010 19:19
gów*no prawda z tym rozstaniem!!! mój chłopak i ja mamy takie tatuaze od dwóch lat i jakoś nic sie nie dzieje... a buty heh też ściema
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2010 23:08
jak kocha naprawdę to pozwoli na WOLNOŚĆ! jeśli się nie chce tatuować to się nie powinno i tyle!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2010 21:48
Absolutnie to jest głupi pomysł jeśli on cie tak na prawdę kocha i tak mu na tobie zależy to sobie odpuści widocznie jeśli żąda od ciebie takiego poświęcenia definitywnie oznacza to że ci nie ufa ! . Bardzo wiele razy słyszałam o przesądach które potem się sprawdzały tym że nie tatułuje się swojego ciała imieniem i nazwiskiem ani inicjałami ponieważ jeśli ta osoba jest dla ciebie na prawdę ważna w życiu po tym ją tracisz mam wiele przykładów potwierdzających ten przesąd z mojego życia codziennego . Pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2010 10:51
Wiesz Aldusia;) Powiedz mu, żeby też sobie wytatuował Twoje imię i nazwisko, i wtedy będzie ok. Pozdrowionka :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2010 11:11
hellow jest RÓWNOUPRAWNIENIE!! masz prawo do własnych decyzji
odpowiedz

Polecane dla Ciebie