Decyzja należy do Ciebie: Czy powiększyć piersi dla męża?

Magda od zawsze miała kompleks małych piersi, który pogłębił się po urodzeniu dziecka. Niewielki biust przeszkadza również jej mężowi, który namawia ją na operację plastyczną…
Decyzja należy do Ciebie: Czy powiększyć piersi dla męża?
16.07.2010

Witam serdecznie. Od zawsze borykałam się z problemem małych piersi. Pod koniec podstawówki i w liceum koleżanki pytały mnie, dlaczego prawie nie mam piersi, a koledzy nazywali mnie płaską deską. Miałam naprawdę duże kompleksy. Nawet na prywatkach chłopcy raczej ode mnie stronili, a ja czułam się niedowartościowana. Piersi powiększyły mi się dopiero w czwartej klasie liceum i był to mój najlepszy okres! Na studiach poznałam mojego przyszłego męża, kilka lat później pobraliśmy się i urodził nam się synek – Piotruś.

Po ciąży i karmieniu moje piersi jednak drastycznie zmalały, a ja zaczęłam się załamywać, czułam się aseksualna, nie czułam się kobietą. Mój mąż jednak wspierał mnie, pocieszał i obiecywał, że jak zaczniemy lepiej zarabiać zafunduje mi powiększanie piersi. Wtedy nie traktowałam tego poważnie, ale cieszyłam się, że mój mąż ciągle mnie akceptuje.

Teraz jestem po 30., a mój mąż od dwóch miesięcy namawia mnie na operację plastyczną. Nie chcę tego i boję się konsekwencji – po operacji może przecież wdać się jakaś infekcja albo co gorsza może utworzyć się jakiś nowotwór – teraz o to nietrudno, więc po co samemu narażać się na jakąś chorobę?

zycie

Jednak bardziej martwi mnie to, że mój mąż przestaje mnie akceptować taką, jaka jestem. Mówi mi niby, że mnie kocha, ale z drugiej strony chciałby popatrzeć czasem na ‘konkretny’ biust. Ja pogodziłam się z moimi małymi piersiami, bo przecież wkoło jest pełno biustonoszy typu push – up, więc z powiększeniem optycznym nie ma problemu.

Nie wiem, co o tym sądzić. Ja nie będę miała żadnej satysfakcji ze sztucznych, silikonowych piersi, które dodatkowo trzeba ‘wymieniać’ co kilka lat. Co robić? Sprostać oczekiwaniom męża? Ja nie jestem do tego przekonana i nie chcę robić niczego wbrew sobie. Jednocześnie będzie mi głupio wobec męża, bo on już wszystko zaplanował i od pół roku odkładał pieniądze. Poradźcie mi coś! Może jednak moje odczucia nie są ważne i powinnam usatysfakcjonować męża?

Pozdrawiam, Magda.

Jeśli masz problem, napisz na adres redakcja(at)papilot.pl.

Zobacz także:

DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE: Czy Magda powinna usunąć ciążę?DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE: Czy Kamila powinna zamieszkać z chłopakiem po ślubie?

Polecane wideo

Komentarze (216)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2010 15:40
Myślę że narobiłaś chłopu nadziei najpierw, że chcesz, a teraz zmieniasz zdanie. Pamiętaj że to ty mu obrzydziłaś swoje piersi tymi kompleksami, jak byś mimo wszystko cieszyła się z tego co masz to on teraz by na nic nie nalegał i nie byłoby tematu prawdopodobnie. A teraz co tchórzysz? Niby nagle po tylu latach je zaakceptowałaś. Nie wierzę ci!!! Moim zdaniem po prostu się boisz, ale jak się umówisz na wizytę to lekarz powinien rozwiać te wątpliwości. Jak nie chcesz wymieniać co kilka lat to spróbuj kwasu hialuranowego. Myślę że po operacji będziesz się cieszyć że to zrobiłaś i wreszcie poczujesz się kobietą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2010 21:39
Jeżeli czujesz się z tym żłe i masz kompleksy to zdecyduj się na operacje, przecież to nic strasznego, zabieg nie jest skomplikowany a i dla pewności możesz wybrac lepszego lekarza. Ja bym się na Twoim miejscu nie zastanawiała, skoro oboje tego chcecie, napewno nie będziesz żałować
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2010 00:09
zacznij brac hormony. Piersi bardzo fajnie rosna po tabletkach ;)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2010 17:03
KOBIETO! weź się zdecyduj! mąż cię namawia bo wie że masz z TYM klopot. nie dla NIEGO powiększasz piersi tylko dla SWOJEGO lepszego samopoczucia!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2010 11:01
zadne kremy i tabletyki nie działają na powiększenie biustu, nie oszukujmy sie.... tego typu rzeczy jak powiększenie sobie biustu kobieta powinna zrobi TYLKO dla siebie. wiec jesli nie jeste pewna, nie rob tego
odpowiedz

Polecane dla Ciebie