DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE: Czy zaspokajać seksualne potrzeby męża wbrew swojej woli?

Małgosia rok temu poślubiła mężczyznę, którego potrzeby seksualne bardzo ją zaskoczyły. Zastanawia się, czy jako żona ma obowiązek spełniać jego wybujałe fantazje, czy może ma prawo powiedzieć „nie”?
DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE: Czy zaspokajać seksualne potrzeby męża wbrew swojej woli?
11.06.2010
> -->

„Drogie Czytelniczki,

Na pewno wśród Was wiele jest takich kobiet jak ja – dla których dziewictwo było świętością i powodem do dumy, które z pierwszym razem czekały aż do ślubu. Ja miałam to szczęście, że już w wieku 17 lat poznałam mężczyznę, który wyznawał podobne do moich poglądy i chciał czekać razem ze mną. W zeszłym roku, po pięciu latach znajomości (w tym dwóch latach narzeczeństwa) wzięliśmy z Jarkiem ślub.

Nasza pierwsza wspólna noc była trudna – pewnie domyślacie się jak to jest. Stres towarzyszył mi już od kilku dobrych tygodni, zastanawiałam się jak to będzie, liczyłam na Bóg wie co, a tu „rachu ciachu i po strachu”. Potem było już lepiej, ale seks nadal nie dawał mi takiej wielkiej radości, jakiej oczekiwałam. Zupełnie inaczej Jarek – on z dnia na dzień stał się istnym królem sypialni!

zycie
> -->

Co wieczór nalegał na zbliżenia i, mimo że mi marzyło się dziecko, chciał żebyśmy się zabezpieczali. Mówił, że jak zajdę w ciążę, to się skończy zabawa, a on chce się wyszaleć. Godziłam się na to, bo w sumie to rozumiałam, ale jego rozbuchane pożądanie zaczynało powoli doprowadzać mnie do szału.  

Zaczęło się od seksu oralnego – niemalże zmusił mnie do niego. Mówił, że to nic złego (o czym zresztą wiem), ale ja mam po prostu barierę, nie pociąga mnie to – ani w jedną, ani w drugą stronę. Mimo to, jakoś pokonałam lęk i teraz zawsze robię to, o co mnie prosi. Współżyjemy prawie codziennie – Jarka nie interesuje, że jestem zmęczona. Zdarza się, że zaczyna się do mnie dobierać nawet wtedy, gdy już śpię.

Ostatnio zaczął przebąkiwać coś o seksie analnym. Próbuje zaciągnąć mnie do seks shopu. Niby w  żartach, ale ja wiem, że naprawdę by tego chciał – pyta czy możemy kogoś zaprosić do łóżka – tak dla zabawy. Obrzydza mnie to i zniesmacza, ale to przecież mój mąż. Może więc powinnam godzić się na jego zachcianki, spełniać jego prośby i wyzbyć się oporów?

Małgosia”

Jeśli nurtuje cię ważne pytanie i zależy ci na uzyskaniu opinii innych Czytelniczek, napisz na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując hasło „Decyzja należy do ciebie”.

Zobacz także:

DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE: Czy Ilona powinna wyjść za mąż wbrew woli rodziny?

DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE: Czy Magda powinna usunąć ciążę?

DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE: Czy Kamila powinna zamieszkać z chłopakiem po ślubie?

Polecane wideo

Komentarze (198)
Ocena: 4.99 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2015 21:02
W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2014 18:13
NIC wbrew sobie. Nie można się zmuszać. Ja też nie lubię seksu oralnego, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie robię tego. Nie lubię, to nie robię. Zmuszać się nie będę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2011 20:23
Ja kocham swojego chlopaka i zrobilabym dla niego wszystko aby byl szczesliwy, on tak samo dla mnie. W lozku chodzi oto aby sie wyszlaec :0 pokazac drugiej osobie jak bardzo sie ja kocha.. a analek nie jest taki zly :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2011 18:24
hehhe zobaczymy ją jak skończy 40-stkę i zacznie piszczeć pod sypialnią męża, że ona teraz chce .....nawet codziennie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2010 12:55
dlatego ja wolę wiedzieć jaki ktoś jest w łóżku przed ślubem. seks jest ważnym elementem w związku, jeżeli nie układa się w łóżku, ludzie są sfrustrowani, zdenerwowani, w rezultacie nieszczęśliwi. trzeba się dograć na wszystkich płaszczyznach.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie