List: „Dla mojego partnera praca jest ważniejsza niż związek”

„Są dni, kiedy już prawie pakuję swoje rzeczy i się wyprowadzam, bo mam świadomość, że nie zauważyłby mojej nieobecności”.
List: „Dla mojego partnera praca jest ważniejsza niż związek”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rico.reinhold)
23.06.2024

Kiedy mój partner prawie każdego dnia zaczął zostawać w pracy po godzinach, początkowo myślałam, że ma romans. Koniec końców okazało się, że to nie zdrada, ale jego pracoholizm niszczy nasz związek. 

Zobacz także: Czy umówić się z facetem, który jest w związku?

Moją największą konkurentką jest jego praca. Artur nie potrafi mówić i myśleć o niczym innym. Ma klapki na oczach. Kariera jest dla niego wszystkim. Nie interesuje go już nic innego. Znów zapomniał o moich urodzinach, a potem o naszej siódmej rocznicy. Nasze życie intymne nie istnieje. Nie chce mu się już spędzać ze mną czasu. Od ponad półtora roku nie poświęca mi uwagi.  Zresztą nie tylko mi. Przestał odzywać się do przyjaciół. Kumpluje się wyłącznie z ludźmi ze swojego biura. Mówi, że tylko oni go rozumieją. 

Na początku bardzo się cieszyłam, że zmienił pracę. Wspierałam go, motywowałam. Nie wiedziałam, że tak bardzo się zmieni. Nie spodziewam się poprawy. Lada chwila ma dostać awans, więc będzie pewnie jeszcze gorzej. Gdy próbuję z nim o tym rozmawiać, od razu zaczyna się irytować. Mówi, że robię mu na złość i zaogniam sytuację, żeby coś mu nie wyszło w pracy. Nie wiem, co robić. Są dni, kiedy już prawie pakuję swoje rzeczy i się wyprowadzam, bo mam świadomość, że nie zauważyłby mojej nieobecności. Mimo wszystko wciąż go jednak kocham i łudzę się, że stanie się jakiś cud. Kiedyś byłam pewna, że to facet mojego życia...

Agnieszka

Zobacz także: Czekałam 5 lat, aż razem zamieszkamy. Po miesiącu kazał mi się wyprowadzić

Polecane wideo

Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują?
Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Ania (Ocena: 5) 05.07.2024 22:42
Trzeba zadbać o siebie i swoje zdrowie - polecam rękawice do samobadania piersi FemiGlove
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.07.2024 20:07
Pozoranci mezczyni wirtualni otoczeni wianuszkiem babc leciwych bryluja miedzy nimi.Kon by sie usmial,men ryba ma wiele adoratorek ,przwewrocily mu we lbie elki,aska ,kaski ,urszule ,danki kryski ,maryny ,Idziesz obok mena slyszysz czego leziesz kolo mnie ,pozorant ,obleci w towarzystwie kazda babcie ,baba ,ale do ciebei sie nie przyznaje.Zadufany arogancki cham,kazda wielbicielka wirtualana ,czeka takie samo traktowanie ,Men ryba tak ma .Pozory myla .a bbacie sikaja po nogach z radosci klikania wirtualnego ,Brac sobie dziadkow za darmo moze kazda wirtualan wielbicielka Grazyna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.06.2024 23:20
A CO JEŚLI ON TO GEJ I UPRAWIA SEKS Z KOLEGAMI Z ROBOTY I GADA ŻE PRACUJE
odpowiedz
qqłka (Ocena: 5) 23.06.2024 19:52
Miłością kredytu i rachunków nie spłacisz. Dopóki ma siły, niech pracuje. A bez seksu i obchodzenia urodzin po trzydziestce można żyć. Może nie do końca komfortowo, ale można.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.06.2024 19:06
Znajdź sobie kogoś do rozrywki, a ten niech służy za bankomat. I tak tylko go robota interesuje i to tylko kwestia czasu, aż puknie kogoś z pracy, by wspiąć się jeszcze wyżej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie