LIST: „Rodzina nie lubi mojego partnera”

„Uznali, że spotykam się z nudziarzem”.
LIST: „Rodzina nie lubi mojego partnera”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rico.reinhold)
02.06.2024

Rok temu rozstałam się z narzeczonym. Mieliśmy się pobrać, ale koniec końców każde z nas poszło w inną stronę. Cieszę się, że tak się stało, bo na mojej drodze pojawił się Artur. Spotykamy się dopiero od sześciu miesięcy, ale czuję że to idealny facet dla mnie. 

Zobacz także: Czy odejść od faceta po 10 latach? Każdy rok wygląda tak samo...

Jeszcze nikt tak dobrze mnie nie rozumiał i tak o mnie nie zabiegał. Jest czuły, wrażliwy i nie możemy się sobą nacieszyć. W poprzednim związku musiałam stale walczyć o uwagę. Mój eks był zapatrzonym w siebie narcyzem. Na dobrą sprawę tylko nieliczni znali jego prawdziwą twarz. Wszyscy za nim przepadali. Był bardzo rozrywkowy i miał duży urok osobisty. Każdego potrafił rozbawić. Moi rodzice i bracia załamali się na wieść o naszym rozstaniu. Mieli z nim wspólny język. Teraz ciągle porównują do niego Artura. To jego przeciwieństwo i bardzo mi to odpowiada. 

Ostatnio byliśmy na weselu mojej kuzynki. Było fatalnie, bo ojciec i starszy brat bez taktu zaczęli wspominać przy stole mojego byłego faceta. Nic sobie nie robili z próśb o zmianę tematu rozmowy. Artur jest introwertykiem, nie lubi szaleć na parkiecie, nie opowiada sprośnych dowcipów, a do tego stroni od alkoholu. Uznali, że spotykam się z nudziarzem. Nie potrafią zrozumieć, że to partner dla mnie, a nie dla nich. To mi ma być z nim dobrze. Mam po prostu dość ich zachowania. 

Ania

Zobacz także: Czy wymienić zamki w drzwiach po rozstaniu?

Polecane wideo

Na tych dziesięciu trasach zdarza się najwięcej turbulencji. Dwie z nich znajdują się w Europie
Na tych dziesięciu trasach zdarza się najwięcej turbulencji. Dwie z nich znajdują się w Europie - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
Ula (Ocena: 5) 05.06.2024 13:37
Twoja rodzina zachowuje się toksycznie. Stawiaj im granicę, bo na głowę wejdą. Wiem, że z rodziną trudniej o granice zachowań, ale da się. Najwyżej na następnym weselu będą bardziej małomówni
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.06.2024 16:17
Zrob mu loda
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.06.2024 12:33
Bardzo dobrze, że doceniasz chłopaka i piszesz o nim w dobrym kontekście. To się ceni.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.06.2024 01:23
Masz rodzine prostakow. Szanuj to, ze masz dobrego chlopaka, a z rodzina, ktora go nie szanuje,zerwij kontakt. Skoro woleli manipulujacego narcyza, od spokojnego chlopaka, to swiadczy tylko o nich.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.06.2024 18:05
No to powiedz ojcu i braciom że jak potrzebują kompanów do wódki to na każdym skwerku czy parku znajdą ich pod dostatkiem. Pod warunkiem że będą stawiać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie