LIST: „Mój partner ma niezdrową relację z siostrą”

„Jest w nią wpatrzony jak w obrazek. Nie dostrzega jej wad”.
LIST: „Mój partner ma niezdrową relację z siostrą”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rico.reinhold)
19.05.2024

Nigdy nie polubię siostry mojego partnera. Przez długi czas starałam się do niej przekonać, ale teraz mam wrażenie, że irytuje mnie bardziej z każdym spotkaniem. Jest przemądrzała i arogancka. Wypowiada się na temat rzeczy, o których nie ma bladego pojęcia. Zachowuje się, jakby pozjadała wszystkie rozumy. Ciągle narzuca innym swoje zdanie. Ma chyba jakieś kompleksy. Nie potrafię się z nią porozumieć. Najgorsze jest jednak to, że kłócę się przez nią z Mariuszem

Zobacz także: Mąż chce wyrzucić dziecko z naszej sypialni. Czy 3-latek powinien spać sam?

On jest w nią wpatrzony jak w obrazek. Nie dostrzega jej wad. Rozumiem, że to jego ukochana młodsza siostra i mają silną więź. Mimo to przydałoby mu się spojrzeć na nią bardziej obiektywnym okiem. Nie staje po mojej stronie nawet, jeśli ona serwuje mi nieprzyjemne uwagi.

Ostatnio miarka się przebrała. Zaprosiliśmy ją z chłopakiem na kolację. Skrytykowała każdą potrawę, którą zrobiłam. Wyśmiała mój gust muzyczny. Nie powstrzymała się nawet z podsumowaniem mojego stroju. Miałam na sobie sukienkę, „niby ładną, ale szkoda że z sieciówki, zaraz wszyscy będą takie nosić”. Powiedziałam Mariuszowi, że dopóki mnie nie przeprosi i się nie zmieni, nie mam ochoty jej widywać, szczególnie w naszym domu. Obraził się. Wiecie, co stwierdził? Powiedział, że mogłabym być dla niej bardziej wyrozumiała, bo bardzo zależy mu na dobrym kontakcie z rodziną. Mam już dość.

Alicja

Zobacz także: LIST: „Moje dziecko źle zniosło lot. Pasażerowie nie byli wyrozumiali”

Polecane wideo

Co dzieci dostają na Pierwszą Komunię Świętą w 2024 roku? Lista najpopularniejszych prezentów
Co dzieci dostają na Pierwszą Komunię Świętą w 2024 roku? Lista najpopularniejszych prezentów - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 23.05.2024 19:04
Zrob mu loda to przestanie
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.05.2024 20:22
Najważniejsze, żeby dostrzegał twoje wady. Bo sama masz na 99,99% prawie taki sam charakter, jak szwagierka. ;)
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 19.05.2024 19:56
Zerwij z nim. Ale jeśli go kochasz bardzo mocno to z nim na poważnie pogadaj na osobności, powiedz co ci nie pasuje. Jak dalej będzie obstawiał przy swoim, to z nim zerwij. Przepraszam kochana, ale jeśli się tak zachowuje to nie jest dla ciebie wystarczająco dobry. Trzymaj się kochanie dasz radę
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 19.05.2024 08:12
Niech się zdecyduje czy ważniejsze dla niego jest bycie bratem czy partnerem
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 19.05.2024 03:20
On nie jest po twojej stronie. Mialam takiego partner wpatrzonego slepo w swoja rodzine, ktory osmielal sie ciagle obrazac maja rodzine i juznie jest moim partnerem.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie