LIST: „Była teściowa stała się moją przyjaciółką”

„Długo uważałam ją za swojego wroga. Teraz wiem, że nie miała wcale złych intencji”.
LIST: „Była teściowa stała się moją przyjaciółką”
Fot. Pinterest.com
31.03.2024

Nigdy w życiu nie spodziewałam się, że uda mi się zaprzyjaźnić ze swoją teściową. Od samego początku nie mogłyśmy się dogadać. Długo uważałam ją za swojego wroga. Teraz wiem, że nie miała wcale złych intencji.   

Zobacz także: Nie lubię swojego ciała po ciąży

Tak jak przewidywała była już teściowa, moje małżeństwo z Karolem zakończyło się po roku. Na dobrą sprawę właśnie ona naprowadziła mnie na to, że tkwię w relacji bez przyszłości. Wcześniej myślałam, że wtrąca się do naszego życia z czystej złośliwości. Miała jednak stuprocentową rację mówiąc, że nie spotkała jeszcze pary, która tak by do siebie nie pasowała. Przed ślubem byliśmy razem przez trzy lata. Po fazie zauroczenia przyszło rozczarowanie.

Karol ma wiele zalet, ale z drugiej strony to zainteresowany wyłącznie sobą pracoholik, typowa osobowość narcystyczna ze skłonnościami do emocjonalnej przemocy. W naszym domu było jej coraz więcej z każdym tygodniem, bo nie mógł też znieść tego, że opieram się jego manipulacjom. To było fatalne małżeństwo.

W trakcie rozwodu teściowa nagle stała się moją przyjaciółką. Wspierała mnie i często broniła przed Karolem. Starała się trzymać go w ryzach. Powiedziała mi, że to jej syn i kocha go całym sercem, ale żyć z nim może tylko partnerka, która będzie jeszcze bardziej niemoralna od niego. Zgadzam się z tym. Koniec końców niedługo po rozwodzie odżyłam, szczęśliwie się zakochałam. Z Anną nadal spotykam się regularnie. Nie rozmawiamy już o Karolu, mamy mnóstwo innych ciekawszych tematów. Zawsze będzie jedną z najważniejszych osób w moim życiu. 

Ewa

Zobacz także: LIST: „Moja przyjaciółka wiąże się tylko z dużo młodszymi facetami”

Polecane wideo

To ON zagra nowego Jamesa Bonda!
To ON zagra nowego Jamesa Bonda! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.03.2024 21:20
ta jasne piz.do z reedakcji
odpowiedz

Polecane dla Ciebie