LIST: „Mój chłopak chyba nie może zapomnieć o swojej byłej”

„Boję się, że nie kocha mnie tak jak jej”.
LIST: „Mój chłopak chyba nie może zapomnieć o swojej byłej”
Fot. Unsplash (Anamnesis)
27.08.2023

Zakochałam się w moim partnerze już dobrych parę lat temu. Przez długi czas byłam przez to bardzo nieszczęśliwa. On miał narzeczoną. Pozostawała mi więc tylko przyjaźń. Znaliśmy się od czasów szkolnych. Bardzo się lubiliśmy i zawsze mogliśmy na siebie liczyć. Był czas, kiedy on z każdym tygodniem stawał się coraz bardziej ponury i przygnębiony. Nie poznawałam go.

Zobacz także: Koleżanka pożycza moje ubrania, a potem ich nie oddaje…

Wcześniej był duszą towarzystwa, energia go wręcz rozpierała. Ciężko było mi patrzeć na to, jak marnieje. Okazało się, że wszystkiemu winna jest jego narzeczona. To był typowy toksyczny związek. Ona traktowała go beznadziejnie, wciąż go raniła. Miała narcystyczną osobowość. On wiedział, że powinien trzymać się od niej z daleka, a mimo to nie odchodził. W końcu po trzech latach udręk i ciągłych kłótni postanowił się od niej odseparować. 

Przez pół roku dochodził do siebie. Potem zaczęliśmy się do siebie zbliżać i wychodzić już nie na kumpelskie spotkania, ale na randki. Chyba nigdy nie byłam szczęśliwsza. Nasz wspólny pierwszy rok zdawał się być sielanką. Od niedawna jednak wszystko się psuje. Mam wrażenie, że mój partner specjalnie wchodzi ze mną w konflikty. Często zachowuje się irracjonalnie. Szuka dziury w całym, prowokuje mnie. Potem przechodzi do taktyki cichych dni. Zupełnie jakby zatęskniło mu się do dawnego modelu relacji. Próbowałam z nim o tym rozmawiać, ale nic to nie dało. Ostatnio usłyszałam jego rozmowę z przyjacielem. Opowiadał, że to był dziwny związek, ale jednak pełen pasji. 

Bardzo mnie to zabolało. Brzmiało to tak, jakbyśmy żyli jak para nudziarzy. Nie jestem oschła, czy zimna, ale bardzo czuła, namiętna. Nie znoszę się tylko kłócić. Moi rodzice nieustannie prowadzili słowne potyczki. Miałam ich po dziurki w nosie. Nie chcę powtarzać ich błędów. Nie wiem, co o tym myśleć. On ma chyba pociąg to kobiet, które nim rządzą, do typowych zołz. Boję się, że nie kocha mnie tak jak jej. 

Nikola

Zobacz także: Dałam chłopakowi drugą szansę, a on znów mnie porzucił

Polecane wideo

Oto obłędne modele spodni, które warto mieć w garderobie. Będą wielkimi hitami jesieni
Oto obłędne modele spodni, które warto mieć w garderobie. Będą wielkimi hitami jesieni - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 4.13 / 5
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 18.10.2023 03:53
Kwestię tą można rozpatrywać też w trakcie kościelnego procesu o nieważność małżeństwa dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony, mail: [email protected]
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.09.2023 01:48
Może to nie jego eks była toksyczna a on
odpowiedz
Ghj (Ocena: 5) 27.08.2023 21:57
Jest z tobą z braku laku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.08.2023 12:39
Żeby nie było z tego związku przypadkiem! Kup i używaj w trakcie seksu błony dopochwowej Caya
odpowiedz
NiesprawnaDiana (Ocena: 5) 27.08.2023 11:26
Twój facet wpadł w toksyczny związek, aż tak mocno, że nie potrafi funkcjonować w tym zdrowym, bo zna tylko toksyczne schematy. Tyle że to nie twój problem, ty możesz ewentualnie namawiać go na terapię albo z nim zerwać. No i chyba trochę wpadł w hollywoodzi stereotyp miłości. Takiej co musi buchać fajerwerkami miłości non stop. A przecież to jest tylko pierwszy etap miłości,gdzieś po dwóch latach te naćpanie miłosne mija i mózg wraca na normalne obroty. Po tym zamienia się to w stabilniejszą, dojrzalszą miłość albo ludzie się rozstają.
zobacz odpowiedzi (9)

Polecane dla Ciebie