LIST: „Wciąż myślę tylko o mojej miłości sprzed lat. Zrobiłabym wszystko, żeby ją odzyskać”

„Myślałam, że szybciej uporam się w z tym rozstaniem, ale wciąż mi się nie udaje. Spędzam czas na przeglądaniu naszych wspólnych zdjęć... ”.
LIST: „Wciąż myślę tylko o mojej miłości sprzed lat. Zrobiłabym wszystko, żeby ją odzyskać”
Fot. Unsplash (D. Lobachev)
09.04.2023

Od czterech lat jestem singielką. Przyjaciele i rodzina ciągle próbują mnie z kimś zeswatać. Wiem, że mają dobre intencje, ale męczy mnie to bardzo. Chociaż mam duże powodzenie, raczej nie chodzę na randki. Byłam na kilku i okazały się fiaskiem. Problem tkwi jednak nie w poznawanych przeze mnie mężczyznach, ale we mnie. Mimo że od rozstania z moim ukochanym minęło już tyle czasu, nadal nie potrafię otworzyć się na nową znajomość. 

Zobacz także: Czy niewierząca może zostać matką chrzestną?

Relacja z Piotrem zaważyła na całym moim życiu. Wszystkich do niego porównuję. Jeszcze nikt nigdy nie imponował mi tak wiedzą, talentem, poczuciem humoru... Był ode mnie starszy o dwadzieścia trzy lata, ale wciąż bardzo młodzieńczy, ciekawy świata i pełen pasji. Czułam się z nim niesamowicie. Inspirował mnie. Byliśmy razem przez cztery lata. Mieliśmy się pobrać, ale w końcu nie wyszło. Zostawił mnie, bo uznał, że nie chce marnować mi życia. Powiedział, że różnica wieku między nami może i nie ma teraz znaczenia, ale za jakiś czas już tak nie będzie. 

Myślałam, że znacznie szybciej uporam się z tym rozstaniem, ale wciąż mi się nie udaje. Zamiast skoncentrować się na budowaniu swojej przyszłości, spędzam czas na przeglądaniu naszych wspólnych zdjęć. Żyję wspomnieniami, ciągle o nim myślę. Wiem, że to nie jest normalne zachowanie, boję się, że mam obsesję na jego punkcie... Zrobiłabym absolutnie wszystko, żeby go odzyskać. 

Celina

Zobacz także: Szefowi nie podobają się moje sztuczne rzęsy i makijaż. Czy ma prawo ingerować w wygląd?

Polecane wideo

Dzięki tym marynarkom stworzysz bezbłędne stylizacje. Są oryginalne, szykowne, wyglądają zmysłowo ♥
Dzięki tym marynarkom stworzysz bezbłędne stylizacje. Są oryginalne, szykowne, wyglądają zmysłowo ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4.5 / 5
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 10.07.2024 11:46
Temat też podnoszony w czasie kościelnego procesu o nieważność małżeństwa; dr Arletta Bolesta adwokat kościelny, zatwierdzony; mail: [email protected]
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 09.04.2023 13:47
Dzwoń do niego i zaproponuj mu coś od siebie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.04.2023 11:50
Dobrze zrobił, wiązanie się z dziadkiem to marnowanie życia jeśli się myśli o relacji aż do śmierci. Różnica wieku prędzej czy później by was dopadła
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.04.2023 01:19
To się do niego odezwij. Co masz do stracenia? Jeśli naprawdę przekreślił Was, to Ty też powinnaś to zrobić i ruszyć na przód. Daj sobie szansę na szczęście.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie