LIST: „Po kilku latach poznawania facetów przez aplikacje randkowe straciłam nadzieję na miłość...”

„Moje konta na profilach randkowych lada moment zostaną skasowane...”.
LIST: „Po kilku latach poznawania facetów przez aplikacje randkowe straciłam nadzieję na miłość...”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
22.01.2023

Parę lat temu zakończył się mój wieloletni związek. Byłam związana z K. aż przez dziewięć lat, od drugiej klasy liceum. Myślałam, że to miłość na całe życie, ale niestety nasza relacja nie przetrwała próby czasu. Coraz więcej nas dzieliło. Mieliśmy zupełnie inne plany na życie. Po zerwaniu przez rok byłam singielką. Chciałam pobyć sama, uporządkować sobie w głowie różne rzeczy. Potem jednak otworzyłam się na nowe doświadczenia. Chciałam poznać kogoś ciekawego, zakochać się, znów zacząć budować związek. Nie udało mi się to, mimo że próbuję już od czterech lat... 

Zobacz także: Mój chłopak nagminnie spóźnia się na randki. Mam tego serdecznie dość...

Moje konta na profilach randkowych lada moment zostaną skasowane. Po czterech latach randkowania z facetami poznanymi w Internecie, straciłam już nadzieję na miłość. Zaczęłam przyzwyczajać się do myśli, że już zawsze będę sama...

Chodząc na niezliczone randki, nie udało mi się poznać nikogo wartościowego. Wszyscy mężczyźni, jacy pojawili się na mojej drodze, zamiast marnować czas na wyszukiwaniu nowych randkowych zdobyczy, powinni iść do psychologa. Każdy z nich miał poważny emocjonalny problem... Po kilku spotkaniach okazywało się, że próbuje omamić mnie a to hazardzista, który przegrał niedawno swoje trzypokojowe mieszkanie, a to narkoman, alkoholik, czy w końcu toksyczny narcyz szukający nie życiowej partnerki, ale służącej, która oprócz gotowania i sprzątania będzie prawiła mu po sto komplementów dziennie. Był też ksiądz, który spotykając się ze mną, chciał się przekonać, czy aby faktycznie pisana jest mu duchowa droga.

Straciłam już cierpliwość... Czy kiedyś czułyście się podobnie?

Natalia

Zobacz także: Mój 30-letni partner wozi pranie do swojej mamy

Polecane wideo

10 najbardziej zmysłowych języków na świecie
10 najbardziej zmysłowych języków na świecie - zdjęcie 1
Komentarze (39)
Ocena: 4.74 / 5
gość (Ocena: 5) 23.04.2023 17:21
Dobrze, że faceci w tych czasach zmądrzelu. Portale slużą im do zaspokajania potrzeb seksualnych.
odpowiedz
MuttleyLaughing (Ocena: 5) 29.01.2023 10:30
Kobieta musi związku z mężczyzną mieć korzyść. Kobieta odchodzi, gdy inny mężczyzna zapewni jej więcej. Kobieta może manipulować mężczyzną, by ten wnosił więcej manipulując jego ego: "bądź prawdziwym mężczyzną" . Tłumaczy to prawo Briffaulta oraz tzw hipergamia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.01.2023 11:18
Zacznijmy od tego ze te aplikacje juz od dawna nie sluza do poznawania drugich połówek a do przygodnego seksu. Wiec jak ktos nawet w tym sie nie ceni to trudno zeby ta osoba byla przywoitymi materiałem na meza/żonę.
odpowiedz
X (Ocena: 5) 27.01.2023 15:17
Problem jest taki, że więcej jest fajnych kobiet w Polsce niż fajnych mężczyzn. Z kim wartościowe kobiety mają się wiązać z prawactwem od Kurvina? Dlatego wolą być same.
odpowiedz
Świadomość (Ocena: 1) 26.01.2023 14:19
I vice versa 99% kobiet z tych portali powinna iść do dobrego Psychiatry najpierw powinny poukładać sobie w głowie wszystkie porażki życiowe a potem szukać miłości bo innaczej to są jak wampiry energetyczne które wysysają siły witalne.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie