LIST: „Jestem kochanką faceta, który ma przepiękną dziewczynę”

„Pewnie mnóstwo facetów o niej marzy”.
LIST: „Jestem kochanką faceta, który ma przepiękną dziewczynę”
Fot. Unsplash (Ryan Moreno)
24.07.2022

Bartka poznałam przypadkiem w pubie, w którym pracuję. W jeden z weekendów przyszedł z kolegami, ale ciągle się kręcił przy barze i ze mną gadał. Wpadliśmy sobie w oko, wymieniliśmy się numerami. Od razu mi powiedział, że jest w związku.

Czy mam z tym problem? Nie. On jest dorosły, to on zdradza, a nie ja. Ja jestem wolnym człowiekiem, mogę robić co chcę i z kim chcę.

Zobacz także: Ograniczyłam kontakt z koleżankami, które mają dzieci

Umówiliśmy się na kawę, ale dość szybko pojechaliśmy do mnie. Widujemy się regularnie, na ten moment taki układ mi odpowiada. Najciekawsze w tym wszystkim jest jednak to, że partnerka Bartka jest przepiękną dziewczyną. Taka typowa modelka z Instagrama. Chodzący ideał. Ładna buzia, zgrabne ciało. Pewnie mnóstwo facetów o niej marzy. Bartek mówi jednak, że nie da się z nią o niczym porozmawiać. Jej całe życie to Instagram, lajki, komentarze. Jest z nią chyba tylko na pokaz, dlatego, że jest atrakcyjna. W łóżku im się nie układa.

Nie wiem, nie wnikam. Ja nie szukam teraz chłopaka i nie chcę być w związku. Nasz układ jest dla mnie jasny. Po prostu nie wierzcie w idealne życie z social mediów.

Bartek opowiadał mi na przykład, że idzie z nią do restauracji i wszyscy ludzie się na nią patrzą. Ona jest piękna, zawsze super ubrana. Ale zamiast z nim rozmawiać, gapi się w telefon albo wrzuca zdjęcia sałatki na profil. Nie interesuje jej polityka, to co się dzieje na świecie, czy nawet w Polsce. Przejmuje się za to tym, żeby kupić modne buty czy torebkę.

Pewnie na dłuższą metę nie da się być z kimś takim, ale na chwilę tak. Tylko w sumie po co, skoro i tak ją zdradza?

K.

Polecane wideo

Wydała fortunę, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz desperacko próbuje cofnąć efekt zabiegów
Wydała fortunę, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz desperacko próbuje cofnąć efekt zabiegów - zdjęcie 1
Komentarze (58)
Ocena: 4.45 / 5
gość (Ocena: 5) 30.07.2022 20:36
No to zostanę starą panną do samej śmierci. Nie trawię polityki...
odpowiedz
Aaa (Ocena: 5) 30.07.2022 14:57
Facet wygrał życie xd
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.07.2022 14:19
STOP UKRAINIZACJI POLSKI !!! JESTEŚCIE Z NAMI ? PRZEKAŻCIE DALEJ ! www. petycjeonline. com/ stop_ ukrainizacji_ polski
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.07.2022 17:50
Ja na szczęście jestem piękna I mądra
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2022 22:15
Do wszystkich oburzonych, ja po 30stce doszłam do jednego wniosku - nie będę żyć za kogoś, umoralniać, poprawiać i prostować. Mam to gdzieś, niech każdy robi to co chce z kim chce i jak chce. Jej pasuje taki układ - to on jest z kimś związany, to jego problem nie autorki listu, czemu ktoś ma myśleć o innych a nie o sobie? Po co ? Ja w życiu ciągle myślałam o kimś, za kogoś i stwierdzam jedno - NIE WARTO
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie