LIST: „Nigdy nie chodzę z moim partnerem do kina i restauracji. Szkoda mu na to pieniędzy…”

„Dla niego to wyrzucanie pieniędzy w błoto”.
LIST: „Nigdy nie chodzę z moim partnerem do kina i restauracji. Szkoda mu na to pieniędzy…”
Fot. Unsplash (Natalia Sobolivska)
01.05.2022

Wiem, że mój problem może wydawać się z boku błahy. Zgadzam się, że są gorsze rzeczy niż to, że własny chłopak nie ma ochoty zabierać mnie na randki. Muszę jednak przyznać, że jest mi z powodu jego podejścia coraz bardziej przykro.

Na randce w kawiarni byliśmy raz. To było nasze pierwsze spotkanie zapoznawcze. Wszystkie kolejne spotkania to były spacery, pikniki, oglądanie filmów w domu. Jasne, że takie randki też są super, ale od czasu do czasu chciałabym się z nim wybrać do kina czy na jakiś dobry obiad w eleganckiej restauracji. Do tych miejsc chodzę jednak tylko z koleżankami, bo dla mojego chłopaka to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Zobacz także: LIST. Mój chłopak nie potrafi kochać

Trochę nie rozumiem jego podejścia. Oboje nie mamy problemów finansowych. Nie oczekuję też, że będziemy w kinie czy restauracji raz w tygodniu, czy nawet raz w miesiącu. Wystarczyłoby mi, gdybyśmy powiedzmy kilka razy w roku odwiedzili te miejsca sami lub z jakąś zaprzyjaźnioną parą.

Moi przyjaciele wielokrotnie proponowali takie spotkania we czwórkę, ale zawsze muszę odmawiać, bo mój partner nie chce wydawać kasy „na głupoty”. Zawsze powtarza, że przecież można się z nimi umówić w domu. Można, ale warto też chyba od czasu do czasu zmienić otoczenie i urozmaicić trochę znany schemat?

Nie mam za bardzo komu się wyżalić, bo nie chcę obgadywać mojego faceta przed moimi przyjaciółmi. Poza tym ten brak chęci do jadania w restauracjach i oglądania filmów w kinie to nie koniec świata. Po prostu jest mi przykro, że on widzi, jak mi na tym zależy i nie jest w stanie od czasu do czasu ustąpić i zrobić mi przyjemności.

Asia

Zobacz także: LIST. Partner kupił sobie drogie auto. Znajomi się zachwycają, a ja wiem, że on leczy w ten sposób swoje kompleksy…

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ
Horoskop miłosny na MAJ - zdjęcie 1
Komentarze (128)
Ocena: 4.55 / 5
Justyna Puszczalska (Ocena: 1) 13.04.2023 08:06
Wszystko zależy od tego co masz do zaproponowania po kinie czy restauracji. Jeśli nic to nie licz też na zbyt wiele. Nie ma darmowych obiadów i dobrze żebyś to w końcu zrozumiała. Jeśli chcesz brać to też musisz dać.
zobacz odpowiedzi (1)
Nie mam przyjaciela 😭 (Ocena: 5) 31.10.2022 20:59
Szukam przyjaciół przez internet 🥺
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.06.2022 13:52
Zacznij w te miejsca chodzić z jakimś kumplem. Twój chłopak powinien zrobić się zazdrosny, i albo zacznie chodzić z Tobą albo się rozstaniecie. Rozstanie to chyba najrozsądniejsze wyjście, macie całkiem różne charaktery, z waszej znajomości na dłuższy czas nic nie wyjdzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.05.2022 18:32
Zwierzenie się to nie obgadywanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 06.05.2022 19:07
Bardzo dobrze, może odkłada na Waszą przyszłość, a Ty nie doceniasz. Wolisz kolacje czy kino co tydzień czy własne mieszkanie???
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie