LIST: „Mój partner jest chodzącym ideałem, a ja jestem nim znudzona. Sama siebie nie rozumiem…”

Julia jest znużona swoim perfekcyjnym związkiem.
LIST: „Mój partner jest chodzącym ideałem, a ja jestem nim znudzona. Sama siebie nie rozumiem…”
Fot. pexels (Olenka Sergienko)
16.01.2022

Wszyscy znajomi uważają mnie i Łukasza za idealną parę. Nigdy się o nic nie kłócimy, zawsze możemy na siebie liczyć, mamy do siebie pełne zaufanie, zwracamy się do siebie z miłością i szacunkiem. Codziennie mówimy sobie, że się kochamy. On jest zainteresowany tym, jak wyglądał mój dzień. Pamięta o ważnych dla nas datach. Dostaję nawet kwiaty bez okazji, a jesteśmy razem już prawie 4 lata.

Koleżanki wokół mi zazdroszczą, a ja czuję się znudzona. Wiem, że to brzmi okropnie, ale nic nie poradzę na to, co się ze mną dzieje. Czasem chciałabym, żeby coś się wydarzyło. Jakaś kłótnia, jakaś niepewność. A jest przewidywalnie i stabilnie. Każdy dzień wygląda tak samo.

Zobacz także: LIST: „Jestem w ciąży. Dowiedziałam się, że moje dziecko ma zespół Downa”

Nie wiem, jak to wytłumaczyć. Kocham Łukasza i bardzo mi na nim zależy. To wspaniały facet. Jestem pewna jego miłości i lojalności. Nie umiałabym go skrzywdzić i na przykład wdać się w jakiś romans. Z drugiej strony czuję, że w naszym związku się duszę.

Ostatnio widziałam się z koleżankami. Każda opowiadała, co się u nich dzieje. Jedna się rozstała, druga jest zazdrosna o dziewczynę z firmy swojego faceta. Mnie nawet nie zapytały, co u mnie. Po prostu stwierdziły, że nie dzieje się u mnie nic. Jest jak zwykle idealnie.

Łukasz ma już plan na resztę naszego życia. Mówi wprost, że niedługo się zaręczymy, weźmiemy wspólny kredyt na mieszkanie, założymy rodzinę. Ma wybrane imiona dla naszych dzieci i psów. Wiem, że wiele kobiet marzy o takim mężczyźnie i jestem szczęściarą, że na takiego trafiłam. Nie potrafię jednak zrozumieć swoich emocji. Dlaczego tak bardzo brakuje mi adrenaliny?

Nie wiem, czy znajdę tu jakieś zrozumienie, ale może akurat jest wśród Was dziewczyna, która ma podobnie do mnie? To jakiś kryzys, który sam mi minie?

Pozdrawiam,
Julia

Polecane wideo

Ona pochodzi z Syberii, on z Nigerii. Cały Internet zachwyca się urodą ich córek
Ona pochodzi z Syberii, on z Nigerii. Cały Internet zachwyca się urodą ich córek - zdjęcie 1
Komentarze (120)
Ocena: 4.59 / 5
Polska gurom (Ocena: 5) 10.07.2023 22:46
Czy ktoś widział "Jestem bardzo miła 😈"?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2023 20:13
Ja z kolei podświadomie wybierałam "lobuzow" na partnerów, non stop miałam z nimi rollercoster i jak można się domyślać, związki kończyły się z hukiem. Zrobiłam sobie przerwę 2-letnia od związków, zastanowilam się dlaczego wybieram kogoś, z kim zwiazek jest skazany na porazke na starcie i doszłam do wniosku, że to przez alkoholizm mojego ojca- w domu zawsze były awantury i taki stan rzeczy mimowolnie uważałam za "normalny", bo bezpieczny, znany. Po 2 latach poznalam super faceta, przeciwieństwo poprzednich. Zmienilam nastawienie w glowie, zaczelismy zwiazek i okazalo się, że spokojna, przewidywalna relacja z facetem, na którego zawsze można liczyć to jest to! Obecnie jesteśmy po ślubie, mamy 2-letniego syna i cieszę się, że kilka lat temu zastanowilam się nad swoim życiem i zrobiłam zwrot. Jestem mega szczesliwa. Doceniaj co masz, bo masz dużo.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 23.12.2022 16:02
Mój partner jest ideałem a ty jesteś lampucera. Nic nowego. Jak większość zdzira dzisiaj.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.04.2022 00:04
Odpowiem na Twoje pytanie: bo prawdopodobnie jesteś młoda, trochę głupia, trochę niedojrzała.... Widocznie nie potrafisz docenić tego co dostajesz. Może wydawać ci się to dziwne ale każdy etap związku posiada swoje pewne "specyfiki". Kiedy zamieszkacie razem, kiedy pojawi się dziecko, pojawia się też i klotnie i wiele innych problemów.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 23.04.2022 20:28
najgorzej, też byłam z takim nudziarzem, rozstaliśmy się (ja tego chciałam) po 11 latach i to była NAJLEPSZA DECYZJA EVER! teraz jestem w związku z kimś, z kim nie ma nudy i ciągle wspólnie odkrywamy nowe rzeczy do zrobienia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie