LIST: „Przyjaciółka dała kosza facetowi z powodu jego imienia. Kompletnie tego nie rozumiem!”

Kasia jest zdziwiona zachowaniem koleżanki.
LIST: „Przyjaciółka dała kosza facetowi z powodu jego imienia. Kompletnie tego nie rozumiem!”
Fot. pexels (Alena Beliaeva)
31.10.2021

Magda jest cudowną dziewczyną, naprawdę. Przyjaźnimy się już od tak dawna, że nawet trudno mi to zliczyć w latach. Ładna, wesoła, szczera, niestety wciąż sama. Z ostatnim chłopakiem rozstała się 8 miesięcy temu. Dopóki przez niego płakała, nie starałam się jej z nikim swatać na siłę. Obie doszłyśmy do wniosku, że najpierw musi dojść do siebie, żeby wejść w kolejną relację. Ostatnio sama zaczęła jednak mówić, że jest już gotowa na coś nowego, świeżego i że bardzo chciałaby się ponownie zakochać.

Stwierdziłyśmy, że pójdziemy razem do klubu. Chciałam, żeby potańczyła z różnymi chłopakami, pogadała z nimi niezobowiązująco, na nowo otworzyła się na flirt. Od razu wpadł jej w oko barman. Faktycznie, bardzo przystojny chłopak. Zachęciłam ją, żeby do niego zagadała, zamiast wgapiać się w niego jak w obrazek. Poszła zamówić dla nas drinki, chwilę z nim porozmawiała i wróciła do naszego stolika. Od razu zauważyłam, że barman odprowadził ją wzrokiem i że na pewno wpadła mu w oko. Powiedziała, że chłopak ma ładny głos i że nie musiała płacić za nasz alkohol.

Przez cały wieczór on zerkał na nią, ona na niego. Uśmiechali się do siebie, parę razy pogadali, bo oczywiście do baru wysyłałam ją samą, żeby im nie przeszkadzać. Za każdym razem, jak do mnie wracała, dowiadywała się o nim nowych, ciekawych rzeczy. Pochodzi z Gdańska, w stolicy studiuje na Politechnice na ostatnim roku, finansowo pomaga młodszej siostrze. Miły, kulturalny, ogarnięty, super z wyglądu, w sam raz dla Magdy. Niestety, nic z tego nie wyszło, a powodem okazało się… jego imię.

Zobacz także: LIST: „Byłam w szczęśliwym związku… z psychopatą”

Zanim wyszłyśmy z klubu Magda poszła do niego ostatni raz, żeby wymienić się numerami telefonu. Dopiero wtedy się sobie przedstawili i okazało się, że barman ma na imię Wiesław. Magda opowiadała mi po naszym wyjściu, że zrobiła dobrą minę do złej gry, udała, że nic się nie dzieje, ale podobno od razu wiedziała, że go skreśla. Jak to ujęła, nie chce być „dziewczyną Wieśka”. Dla mnie to imię jest zupełnie normalne, mam w rodzinie wujka, który się tak nazywa. Dla niej jednak jest to bariera nie do przejścia. Przez całą drogę powrotną ubolewała, że to imię jest wieśniackie i nie pasuje do takiego ciacha.

Jeśli każdego fajnego faceta będzie przekreślać z powodu tak błahej kwestii to nie wróżę jej najlepiej na przyszłość. Nie potrafię zrozumieć, że odpuściła sobie fajnie zapowiadającą się znajomość, bo chłopak ma imię, które jej się nie podoba. Gdybym nie miała partnera, to chyba sama bym się nim zainteresowała. Magda ma jednak do tego inne podejście, więc nie zamierzam jej zmuszać.

Kasia

Zobacz także: Minęły 3 lata, a ja wciąż tęsknię za moim eks

Polecane wideo

Serial „Ty” powrócił z trzecim sezonem i... nowym przystojniakiem. Poznajcie Dylana Arnolda
Serial „Ty” powrócił z trzecim sezonem i... nowym przystojniakiem. Poznajcie Dylana Arnolda - zdjęcie 1
Komentarze (93)
Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 5) 04.11.2021 09:09
Ja mam 30 lat i rodzice dali mi na imię Zofia. Jak dla starej baby. Wiem, że teraz co druga na placu zabaw to Zośka, ale ja zawsze byłam jedyną Zośką w szkole i tez nieraz faceci reagowali drwiącym uśmieszkiem gdy się przedstawiałam. Poza tym to imię jest po prostu paskudne. Zmieniłam imię po 18 urodzinach i wybrałam takie, które bardziej pasuje do kobiety z mojego rocznika, wybrałam imię, które nosi wiele przebojowych, pewnych siebie kobiet jakie w swoim życiu spotkałam. Zośkę zostawiłam sobie na drugie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.11.2021 23:15
Dlaczego kobiety mając wybór między kobietą a mężczyzna ginekologiem wybierają faceta dlaczego robią z siebie darmową dziw.kę nie rozumieją tego . To co dla nich jest obrzydzeniem akurat faceta podnieca, rozkładają nogi przed obcym facetem pozwalają się obmacywać nierozumiem ich naiwności czyżby kobieta nie wiedziała że nas facetów podniecają jej narządy płciowe nie ważne ile razy dziennie je oglądamy te rzeczy akurat nam się nigdy nie znudzom
zobacz odpowiedzi (22)
gość (Ocena: 5) 03.11.2021 11:42
Kiedyś na wsi na co drugą krowę wołano Magda. Jak trzeba być durnym żeby kogoś oceniać na podstawie jego imienia... Ale co ja się rozpisuję, w szkole wyśmiewali się ze mnie z powodu okularów i rudych włosów, choć g... wiedzieli jakim jestem człowiekiem.
zobacz odpowiedzi (1)
Ola (Ocena: 5) 03.11.2021 04:12
Miałam podobną sytuację kilka lat temu. Miałam 18 lat i spotkałam Andrzeja, który był w moim wieku. Byliśmy razem kilka lat, potem się rozstaliśmy. Też słyszałam docinki, że imię jak dla 50-letniego wujka, ale trudno, wyśmiewały mnie osoby mocno ograniczone, z brakami w wykształceniu, albo mieszkające na prowincjach. Nikt na poziomie się z niego nie śmiał. Nie żałuję tego związku.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 02.11.2021 13:13
Imiona staroświeckie są brzydkie w chvj, może modne gdzieś po wisach.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie