Nie potrafię go podniecić

Czasami mimo najlepszych intencji i usilnych prób kobiecie nie udaje się sprawić, by mężczyzna osiągnął stan wzwodu. Czasem wiąże się to z przykrymi dla partnerów sytuacjami. Przeczytajcie szokujący list Michaliny.
Nie potrafię go podniecić
13.07.2008

Seks może stać się nagle w związku tematem tabu. Tak było w przypadku Michaliny i Łukasza.

„Niby o seksie w dzisiejszych czasach można rozmawiać całkiem otwarcie, a jednak mój problem mnie dość mocno zawstydza i przyznam, że byłoby mi ciężko powiedzieć o tym psychologowi, więc proszę, nie piszcie mi, żebym się do niego udała. Nie takiej rady oczekuję. A jakaś rada potrzebna mi jest na pewno, bo wiem, że to, co dzieje się w moim związku, normalne nie jest. To znaczy tak mi się wydaje, bo Łukasz to jedyny facet, z jakim spałam. I muszę przyznać, że nie sprawił on, że kocham Seks. Chodzi o to, że zawsze, gdy zaczynamy grę wstępną, mimo moich usilnych starań, on nie może osiągnąć wzwodu. Robię naprawdę wszystko, co w mojej mocy, a i tak zawsze kończy się to tak, że on wychodzi do łazienki, żeby w samotności doprowadzić się do stanu gotowości. Wtedy wraca do sypialni i szybko we mnie wchodzi, robi co do niego należy, kończy, odwraca się na drugi bok i zasypia. To mnie bardzo dołuje, bo czuję się niepełnowartościowa. Kiedyś zapytałam go, czemu tak się dzieje, poprosiłam, żeby powiedział mi, co takiego robię źle, ale on stwierdził, że jest OK - że miał tak z każdą kobietą i żebym się nie przejmowała. Ale jak mam się nie przejmować, gdy trzy razy w tygodniu czuję się jak dmuchana lala? Michalina”

Od Redakcji: Przyznajemy, że nie słyszałyśmy wcześniej o podobnych męskich wybrykach i faktycznie wydaje się to nam odrobinę uwłaczające Tobie, jako kobiecie. Twój facet traktuje Cię instrumentalnie i wybacz nam proszę stwierdzenie, ale służysz mu do zaspokajania zwierzęcych potrzeb. Jemu nawet nie zależy, żebyś czuła się komfortowo. I wcale nie zamierzamy kierować Cię do psychologa. Jeśli komuś jest on potrzebny, to Twojemu nieudolnemu kochankowi. Jedyne, co możemy zasugerować, to wycofanie się z tego związku. Przy innym mężczyźnie nie tylko poznasz, co to czerpanie z seksu przyjemności, ale i poczujesz się jak kobieta, a nie jak sama napisałaś - "dmuchana lala".

P.S. Ciekawi nas, pod jakie fantazje Twój chłopak się masturbuje. Jeżeli chcesz tkwić w tym toksycznym związku, poproś go, by Ci je wyjawił, a potem zaaranżuj podobną sytuację. Oczywiście, jeśli powie Ci, że wyobraża sobie innego chłopca, będziesz musiała się poddać.

Drogie Papilotki, co o tym myślicie? Zgadzacie się z naszą opinią?

Polecane wideo

Komentarze (200)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2012 18:48
pedał z niego jak nic..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2012 14:05
dlaczego od razu gej ? ? ? Jeśli dziewczyna się stara, a jego 'męskość' (ośmielę się nazwać to co tam ma w spodniach) nie reaguje to może być wiele przyczyn takiego zachowania. Może to jest problem natury psychologicznej skąd możemy wiedzic co tam siedzi w tej jego głowie :) Może rzeczywiście bierze jakieś leki, albo ma zwyczajnie problem tak też się zdarza. Jeśli nie chce o tym rozmawiać to może czas pomyśleć nad zmianą chłopaka, trudno nie każda musi mieć jednego partnera seksualnego przez cale życie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2011 20:11
Ja też stawiam na geja ....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2011 14:12
hahahaha gej :D bankowo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2010 21:18
witam wszystkich! jestem męszczyzną i też mam taki problem jak partner Michaliny. Jest mi strsznie źle z tym że nie potrafie sie podniecić przy mojej dziewczynie i zrobić jej przyjemności.... ona podoba mi się bardzo, bardzo sie stara... cos ze mną jest nie tak ale jestem pewien że nie jestem gejem!!! jestem wyluzowany ale chyba nie potrafię się skupić. Najchętniej bym z nią zerwał i oszczędził sobie wstydu bo naprawdę jest to dla mnie dołujące!!!! czuje się jak warzywo a nie facet!!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie