„Facet, który ma dziewczynę, zaprosił mnie na randkę…”

Julia jest adorowana przez zajętego mężczyznę.
„Facet, który ma dziewczynę, zaprosił mnie na randkę…”
Fot. Unsplash (Taylor Hernandez)
14.08.2020

Kilka dni temu wróciłam z Mazur, gdzie byłam na wakacjach razem ze znajomymi. Na tym wyjeździe pojawiło się bardzo dużo osób, jedni przyjeżdżali, drudzy odjeżdżali, więc towarzystwo ciągle się zmieniało. Niektórych znałam dobrze z różnych spotkań i imprez, z pozostałymi widziałam się na Mazurach pierwszy raz. Taką osobą był właśnie Kuba, najlepszy przyjaciel jednego z moich kolegów.

Kuba przyjechał na Mazury tego samego dnia, co ja i od razu złapaliśmy dobry kontakt. Często ze sobą rozmawialiśmy i dość szybko między nami zaiskrzyło. W pewnym momencie pomyślałam nawet, że wreszcie poznałam fajnego chłopaka i że może będziemy kontynuować naszą znajomość po powrocie do Warszawy. Jakie było moje zdziwienie, gdy po kilku dniach na Mazury przyjechała… jego dziewczyna. Wcześniej nie wspomniał o niej nawet słowem i jakby nigdy nic ze mną flirtował… Gdybym wiedziała, że jest zajęty, nie robiłabym sobie nadziei na coś więcej. Dobrze, że nie doszło między nami do pocałunku czy czegoś więcej, bo miałabym wyrzuty sumienia.

Zobacz także: „W wakacje gościłam u siebie obcokrajowca. Patrząc na zachowanie rodaków paliłam się ze wstydu”

Po przyjeździe Karoliny, dziewczyny Kuby, wakacje na Mazurach przestały mnie cieszyć. Nie potrafiłam zrozumieć, dlaczego on udawał przede mną singla i podrywał mnie jakby nigdy nic. Nie mogłam z nim o tym porozmawiać, bo Karolina ciągle była obok. Na wieczornych ogniskach widziałam jednak, że on ciągle zerka w moją stronę i to było dla mnie tym bardziej niezrozumiałe.

Wyjazd dobiegł końca, wszyscy rozjechaliśmy się do domów. Sądziłam, że to koniec historii z Kubą, ale on odezwał się do mnie na Instagramie następnego dnia. Nie przeprosił mnie za zatajenie informacji o Karolinie, nie pofatygował się nawet, żeby cokolwiek mi wyjaśnić. Po prostu zaprosił mnie na kawę.

Kompletnie się tego nie spodziewałam, nie wiedziałam, co mu odpisać. Z jednej strony trochę się ucieszyłam, bo zaczęło mi na nim zależeć, z drugiej czułam, że umawianie się z facetem, który ma dziewczynę, jest złe. Nigdy nie chciałabym się znaleźć w takiej sytuacji, jak Karolina. Zapytałam go więc, czy jego dziewczyna nie będzie miała nic przeciwko, jeśli pójdziemy na kawę. To miało zabrzmieć złośliwie, ale on odpisał mi tylko: „To już moje zmartwienie”. Jakby w ogóle mu nie przeszkadzało umawiać się z innymi, mimo że jest zajęty.

Pisał do mnie jeszcze przez kolejne dni, prawił komplementy, ponawiał zaproszenie na kawę, ale szczerze mówiąc, nie wiem, co powinnam z tym zrobić. Nie będę pakować się w trójkąt miłosny, a Kuba raczej nie zamierza rozstawać się z Karoliną. Może powinnam jej pokazać screeny z Instagrama i uświadomić, co za jej plecami wyprawia jej chłopak? Z drugiej strony jego adoracja sprawia mi przyjemność, choć trudno mi to przyznać przed samą sobą. Co robić?

Julia

Zobacz także: LIST: „Jesteśmy razem od 3 lat, a ja nie mam dostępu do jego konta. Trochę to dziwne”

Polecane wideo

„Najpiękniejsza stewardessa na świecie”. Na Instagramie ma grubo ponad pół miliona fanów
„Najpiękniejsza stewardessa na świecie”. Na Instagramie ma grubo ponad pół miliona fanów - zdjęcie 1
Komentarze (44)
Ocena: 4.77 / 5
gość (Ocena: 5) 28.08.2020 12:15
Mój facet też kiedyś poszedł z inna dziewczyną na randkę, dowiedziałam się o tym i z nim zerwałam. Nie lubię jak ktoś mnie okłamuje dzwonił, przepraszał, nawet mi pocztą kwiatową bukiet kwiatów wysłała, ale ja i tak do niego nie wróciłam. Jak nie umie być lojalny to raczej już się tego nie nauczy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.08.2020 10:22
Pójdziesz z nim na kawę i nawet do łóżka potem będą dwa scenariusze: 1. będziesz jego odskocznią od dziewczyny, cały czas będziesz mieć nadzieję ze on odejdzie od niej i będzie z Tobą. 2. zaliczy ciebie i już nie odezwie się. Przy scenariuszu nr.1 - jeżeli będziecie razem to Ty będziesz się bać że on tak samo z Tobą postąpi jak z Karoliną. Jak dla mnie sprawa jest jasna, dziewczyno szanuj się, facet ukrywa przed tobą że ma kobietę a tobie jakieś komplementy sadzi itp. Pomyśl jak ma czuć się ta cała Karolina?
odpowiedz
Hazal (Ocena: 5) 16.08.2020 00:42
On chce Cię tylko zaliczyć, jak nie chcesz być panna na 1 raz to olej kolesia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.08.2020 23:26
Ja bym zerwała z nim kontakt, szkoda czasu na takiego frajera. Postraszyłabym go że do jego laski napiszę. Ze mną też jeden gościu leciał na 2 fronty, miałam podobną sytuację jak ty. Powiedział mi że jest singlem a tak naprawdę miał laskę. Zorientowałam się po tym jak zaczął wymigiwać się od spotkań i miał na fejsie zdjęcie z jakąś laską, rzekomo jego ,,kuzynką,,. Niektórzy faceci to sk*rwysyny i nic na to nie poradzimy. Polecam omijać takich szerokim łukiem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.08.2020 20:55
Może to ona źle zinterpretowała jego intencję. Serio nikt z was nie zna gości, którzy lubią spędzać czas w dobrym towarzystwie? Zarówno męskim jak i żeńskim. Może był Nią szczerze zainteresowany jak ciekawa osobą. Wyjście na kawę to jeszcze nie zbrodnia
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie