LIST: „Mam już 30 lat, a mój najdłuższy związek trwał tylko pół roku…”

Agnieszka nie wie, z czego to wynika.
LIST: „Mam już 30 lat, a mój najdłuższy związek trwał tylko pół roku…”
Fot. Unsplash.com (Priscilla Du Preez)
12.07.2020

„Patrzę na swoje przyjaciółki, na rodzeństwo, na znajomych z pracy i naprawdę nie wiem, gdzie popełniłam błąd. Oni wszyscy mają własne rodziny albo stałych partnerów, a ja, mimo że mam już 30 lat, do tej pory nie byłam w ani jednym poważnym związku.

Mój rekord trwał pół roku. Spotykałam się wtedy z Jankiem, to było tuż po studiach. Relacja rokowała dobrze, myślałam, że to ten jedyny. Nie wyszło. Janek wyprowadził się na południe kraju, bo tam dostał propozycję pracy, a ja zostałam w stolicy. Związek na odległość nie wypalił, ale i tak trwał najdłużej ze wszystkich, w których zdarzało mi się być.

Polecamy także: Jak mieszka Kinga Rusin? Zobaczcie luksusowe wnętrza jej apartamentu

Czasem moje znajomości z facetami kończyły się po miesiącu, czasem po dwóch tygodniach. Zdarzało się i tak, że trzy lata byłam sama, zupełnie bez nikogo. Nie wiem, czy problem tkwi we mnie, czy po prostu mam pecha do mężczyzn. Dzisiaj naprawdę trudno poznać kogoś wartościowego, kto nie szuka chwilowej przygody tylko chciałby się związać na stałe i założyć rodzinę. Moim znajomym się udało, ja niestety nie miałam takiego szczęścia.

Próbowałam różnych opcji. Korzystałam z aplikacji randkowych, poznawałam mężczyzn na imprezach lub przez przyjaciół. Nigdy nic z tego nie wychodziło. Nie jestem może jakąś zjawiskową pięknością, jestem przeciętna, ale na pewno nie odpycham swoim wyglądem. Mam pracę, mieszkam sama. Nie jestem kłótliwa, lubię gotować, nie bałaganię. Wydaje mi się, że nie jestem najgorszą partią, a jednak faceci szybko się mną nudzą. To nie jest normalne, żeby w wieku 30 lat mieć na koncie tylko jeden dłuższy związek, który trwał tylko pół roku.

Co powinnam w sobie zmienić? Gdzie szukać kogoś na stałe?

Agnieszka”

Polecamy także: Żona milionera zdradza, jakie ubrania nosić latem, by... poderwać bogacza

 

Polecane wideo

Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe 2020. Każda dziewczyna zapragnie mieć je na palcu
Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe 2020. Każda dziewczyna zapragnie mieć je na palcu - zdjęcie 1
Komentarze (58)
Ocena: 4.62 / 5
gość (Ocena: 5) 12.08.2020 18:20
No właśnie czemu życie jest takie niesprawiedliwe?! Jednym się powodzi A innym ciężko jest pod górkę muszą się z tym męczyć. Sam jestem już po ostatnim.rozstaniu ponad rok najdłuższy związek miałem 1,5roku A inne ma kilka miesięcy i jeden rok i mam już 29lat prawie 30 niestety i też czasem doła dostaje smutno mi, aż już chyba sam myślę że będzie ciężej i gorzej w moim życiu niestety nie mam szczęścia i się zastanawiam.po co ja żyje i muszę się męczyć
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2020 12:14
a moze smierdzi ci z ust?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2020 09:06
Patrząc na moje koleżanki to najprawdopodobniej albo nikogo odpowiedniego jeszcze nie spotkałaś albo nikt odpowiedni Cię nie chciał. Tak zwykle jest, bo w miłości trzeba mieć też trochę szczęścia, to nie jest tak że ktoś jest sam bo coś jest z nim nie tak, z moich obserwacji wynika że wredne nudne osoby też potrafią się szybko ustatkować jak mają szczęście więc nie zgadzam się z komentarzami niżej, że to na pewno z nią coś jest nie tak.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 13.07.2020 01:11
W moim otoczeniu samotne są tylko kobiety, które nie lubią samych siebie. Ciągle narzekają, nie lubią spędzać czasu w samotności, szukają w innych rozrywki, zamiast zająć się czymś, co je rozerwie, nauczyć czegoś nowego i samej stać się szczęśliwa postacią. Ludzie zadowoleni, pewni siebie i świadomi wartości przyciągają jak magnes. Odpychający są tylko ci, co nie umieją być sami, sami siebie nudzą. Jeśli nie jesteś dla siebie ciekawym towarzystwem, to jak nasz być dla innych? Żeby być w szczęśliwym związku, trzeba najpierw nauczyć się być szczęśliwym samemu.
zobacz odpowiedzi (4)
wer (Ocena: 5) 13.07.2020 00:07
Nie ma drugiej połówki, wszyscy jesteśmy całością. A miłość nie jest dana niestety wszystkim,tak jak pieniądze albo zdrowie. Nie przesadzałabym jedynie z aż 30 lat... życie przed tobą.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie