„Zostawiłem eks dla obecnej dziewczyny. Teraz nie mogę przestać o niej myśleć”

Igor bardzo żałuje swojej decyzji.
„Zostawiłem eks dla obecnej dziewczyny. Teraz nie mogę przestać o niej myśleć”
fot. iStock
09.06.2019

Ze swoją eks byłem około 3 lat. To była naprawdę świetna dziewczyna, wszyscy znajomi ją lubili, rodzice też za nią przepadali. Zostawiłem ją, chwilę po tym jak się do mnie wprowadziła. Poznałem fajną dziewczynę jak byłem na studiach, która totalnie zawróciła mi w głowie. Jednak wmawiałem sobie, że to przez wspólne mieszkanie rozpadł się nasz związek. Teraz wiem, że to nie była prawda, a problem leżał we mnie.

Zobacz też: „Mój facet ma słabość do innych kobiet. Ciągle jakąś podrywa…”

Kiedy poznałem obecną dziewczynę wiedziałem, że chcę z nią być. Ona była kompletnie inna niż moja eks, nie tylko z urody, ale też z charakteru. Dwa różne bieguny, woda i ogień. Obecna dziewczyna zauroczyła mnie swoją niewinnością, spokojem, opanowaniem. Eks była energiczna, miała swoje zdanie i nie dała sobie w kaszę dmuchać. Może potrzebowałem spokoju? Nie wiem, w tamtym momencie coś się zmieniło.

Jesteśmy ze sobą 2 lata i właśnie tyle minęło od rozstania z eks. Wraz z upływem czasu obecna dziewczyna stawała się coraz bardziej upierdliwa, niezaradna i zaczęło mnie to denerwować. Jest ode mnie młoda o 3 lata i mam wrażenie, że nie myśli jeszcze o dorosłym życiu i zachowuje się trochę jak dziecko. Po jakimś roku zaczęła mi się śnić moja była. To sprawiało, że zacząłem o niej myśleć, przeglądać jej zdjęcia i wspominać stare czasy.

Poczułem... tęsknotę. Zdałem sobie sprawę, że gdybym mógł cofnąć czas, na pewno bym to zrobił. Bardzo ją zraniłem i nie mam odwagi, żeby się do niej odezwać. Niedawno widziałem ją jak szła za rękę z jakimś facetem i poczułem ogromną zazdrość. Kurczę, to chyba nie jest normalne po 2 latach po rozstaniu...

Zobacz też: „Dowiedziałem się, z iloma facetami spała moja narzeczona”

Pewnie się zastanawiacie, dlaczego po prostu nie rozstanę się z obecną dziewczyną. Chciałem dać nam czas, myślałem, że przejdzie mi fascynacja byłą i wszystko wróci do normy. Jednak to trwa już rok... Tłumaczę sobie, że nie było dobrego momentu, żeby zakończyć ten związek. A kiedy chciałem już to zrobić, okazało się, że ma pewne problemy rodzinne. Postanowiłem to przeczekać, bo nie chcę zachować się jak dupek i dokładać jej zmartwień. Z drugiej strony wiem, że takie przeciąganie to nic dobrego, ani dla mnie ani dla niej...

Czuję się okropnie, kiedy muszę udawać przed jej rodziną i przed nią, że wszystko jest okej. Chciałbym mieć już to za sobą, ale czy też uważacie, że na razie powinienem przeczekać jej problemy? Myślicie, że powinienem odezwać się do byłej? Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa na powrót? Może byłyście w podobnej sytuacji, dlatego liczę na szczere opinie. Dzięki!

Igor

Zobacz też: „Był moim pierwszym chłopakiem, a teraz ma zostać mężem". Nigdy nie była z innym

Czerwiec wywróci życie do góry nogami tym 3 znakom zodiaku - zdecydowanie na lepsze!
Czerwiec wywróci życie do góry nogami tym 3 znakom zodiaku - zdecydowanie na lepsze! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.06.2019 22:38
Ja bym do takiego kogoś nie wróciła. Z resztą jej życie nie stało przecież w miejscu przez te lata. Zostawiłeś ją, teraz nie rozwalaj jej życia swoimi "wyznaniami". Przecież możesz się rozstać z dziewczyną nie zaczynając jednocześnie kolejnego związku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.06.2019 17:46
I bardzo dobrze! Żałuj ! Jak byłeś głupi to teraz masz konsekwencje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.06.2019 17:23
"Eks była energiczna, miała swoje zdanie i nie dała sobie w kaszę dmuchać" - z takimi kobietami ciężko tworzyć związek, ale to są prawidzwe perełki. Tylko przy takiej mężczyzna pnie się ku górze, rozwija i cały czas ma napęd do bycia lepszym. Autorze - jesteś idiotą. Przy eks pewnie byłbys już jakimś dyrektorem a przy obecnej to zapewnie siedzisz przed telewizorem pod kocykiem i pijesz ciepłe mleczko :D
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 09.06.2019 10:56
Tak! To świetny pomysł! Zadzwoń do swojej byłej, może Cię przyjmie spowrotem. Ale pamiętaj, nie zrywaj z obecną, może uda Ci się grać na dwa fronty. Wtedy jak jedna Ci się znudzi, to będziesz mógł iść do drugiej, i tak na zmianę. Układ idealny! Albo jeszcze lepszy pomysł, daj obu dziewczynom spokój i dorośnij w końcu, bo gadasz jak dziecko a nie facet.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 09.06.2019 10:39
Nie ma już szansy na odwrót. Ona najwyraźniej kogoś ma i też po tym jak się jej ekspresowo pozbyłeś po 3 latach i od razu biegałeś z inną na pewno nie będzie miała ochoty na słuchanie, jak to byś chciał cofnąć czas. Nawet jakby jakimś cudem udało się wam do siebie wrócić to ona ci już nie zaufa i nic dziwnego. Skup się na obecnej dziewczynie albo szukaj kolejnej. Skoro zerwałeś z ex to widać nie było wam cudownie, tylko teraz też nie ma fajerwerków to ci się wydaje, że było super.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie