„Mój facet ma słabość do innych kobiet. Ciągle jakąś podrywa…”

Ela jest załamana zachowaniem swojego partnera. Czy notoryczny podrywacz może się zmienić?
„Mój facet ma słabość do innych kobiet. Ciągle jakąś podrywa…”
Fot. pexels.com
04.06.2019

Większość kobiet spotykała się choć raz w życiu z draniem. Każda z nich oszukiwała się przy tym, że ten chłopak jest odpowiednim partnerem, który tylko od czasu do czasu miewa gorsze momenty. Niestety, prawda jest taka, że bad boy bardzo rzadko (albo nigdy!) zmienia swoje zachowanie pod wpływem nowego związku. Prędzej czy później wychodzą na jaw jego złe nawyki, a on nie jest w stanie powstrzymać się np. przed flirtem z innymi kobietami.

Historia Eli tylko to potwierdza. Przeczytajcie jej mail.

Zobacz także: „Nie przespałam się z facetem poznanym w barze. Zażądał zwrotu pieniędzy za drinki, które mi stawiał”

„Nigdy nie miałam szczęścia do facetów. Już od liceum spotykałam się z chłopakami, którzy mnie ranili. Bywało, że nie byli mi wierni. Okłamywali mnie, robili awantury bez powodu, wybierali kumpli zamiast mnie. Tak właściwie to nie mogę powiedzieć, żeby choć jeden z moich związków był naprawdę wartościowy. Nie wiem, czy problem tkwi we mnie. Może przyciągam samych drani i nigdy nie będę w stanie stworzyć normalnego, pełnego miłości związku?

Zazdroszczę koleżankom, które już ułożyły sobie życie. Mają fajnych mężów lub zaręczają się z miłymi facetami. U mnie sprawa jest niestety bardziej skomplikowana, chociaż wydawało mi się, że tym razem trafiłam naprawdę dobrze.

Poznałam Kacpra przez aplikację randkową. Zrobił na mnie całkiem przyjemne pierwsze wrażenie. Przyniósł mi na spotkanie kwiaty, co było bardzo miłym gestem i nie zdarzyło mi się nigdy na pierwszej randce. Zapunktował. Był bardzo kulturalny, słuchał tego, co mam do powiedzenia i trzymał „łapy przy sobie”, jeśli wiecie, co mam na myśli. Umówiliśmy się na drugą, potem trzecią randkę i tak to się jakoś potoczyło, że zostaliśmy parą.

Początkowo układało się między nami jak w bajce. Niestety po trzech miesiącach zauważyłam, że mój chłopak bardzo lubi towarzystwo innych kobiet. W pracy kumpluje się głównie z dziewczynami i to z nimi chodzi na obiady lub na wieczorne piwo. Zauważyłam też, że na Instagramie często lajkuje i komentuje zdjęcia różnym modelkom. Wysyła im serduszka lub emotki ognia. Facet w związku chyba nie powinien się tak zachowywać??

Zdarza się, że przyłapuję go na spacerze jak zerka w stronę skąpo odzianych kobiet. Kiedy w telewizji leci reklama strojów kąpielowych, zdarza mu się powiedzieć np., że mają piękne ciało.

Te wszystkie sytuacje są dla mnie bardzo przykre. Zwracałam mu uwagę na to, że bardzo mnie to wszystko rani, ale on twierdzi, że przesadzam. On uważa, że jest koneserem kobiecego piękna i po prostu lubi patrzeć na ładne kobiety. Ciekawe, co by zrobił, gdybym ja zachowywała się identycznie w stosunku do facetów.

Boję się, że takie swobodne podejście do flirtowania z dziewczynami prędzej czy później skończy się zdradą. Nie wiem, czy próbować go jakoś zmienić czy dać sobie spokój i nie brnąć w związek z kimś takim. Może ja jestem skazana na bycie z draniem?

Ela”

Zobacz także: „Dowiedziałem się, z iloma facetami spała moja narzeczona”

Nie wierzyła, że ktokolwiek ją zechce. Dzisiaj ma męża, którego jej pozazdrościsz
Nie wierzyła, że ktokolwiek ją zechce. Dzisiaj ma męża, którego jej pozazdrościsz - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (30)

Ocena: 4.9 / 5
mikki4 (Ocena: 5) 10.06.2019 00:49
Zdrada to najgorsza rzecz na świecie. Niestety tego doświadczyłam ???? mój partner mnie zdradzał, a pomogła mi to udowodnić detektyw Skrzypek z Wrocławia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.06.2019 22:37
Olej dziada,mój były też tak robił i skończyło się na tym,że przyprowadził do mojego mieszkania panienkę.Ach młoda wtedy byłam i głupia.Aha sprawdź czy nie ma może kont na różnych portalach typu badoo czy mates mój były miał i też wysyłał jakieś głupie emotki.Powodzenia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2019 00:32
Zachowuj się tak samo jak on! Komentuj oglądaj się za innymi facetami.. skoro Cię nie szanuje zrób to samo może zrozumie w czym rzecz
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.06.2019 22:50
Mój facet lubi ładne kobiety. Czasem złapię go na oglądaniu się za inną. Mówi, że to odruch. Ale to tyle. Do żadnej nie zagaduje, nie pisze wiadomości. Myślę, że są pewne granice które Pan z artykułu wyraźnie przekroczył.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.06.2019 20:07
Rozumiem - ja też mam słabość do przystojnych mężczyzn, w dodatku młodszych ode mnie. 😎
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie