„Dowiedziałem się, z iloma facetami spała moja narzeczona”

Radek jest zdruzgotany. Zastanawia się, czy powinien brać ślub z kobietą, która prowadziła w przeszłości bardzo rozrywkowy sposób życia.
„Dowiedziałem się, z iloma facetami spała moja narzeczona”
Fot. pexels.com
31.05.2019

Kobiety bardzo niechętnie ujawniają liczbę swoich partnerów seksualnych. Wstydzimy się rozmawiać o tym nawet z własnym ginekologiem. Co innego mężczyźni, którzy potrafią godzinami chwalić się kumplom i opowiadać o swoich seksualnych osiągnięciach. To charakterystyczne zjawisko wynika z naszej mentalności i głęboko zakorzenionych stereotypów. Dlatego właśnie bardziej jesteśmy skłonni zaakceptować i zrozumieć mężczyznę, który miał w swoim życiu wiele kochanek (świadczy to przecież o jego atrakcyjności i doświadczeniu), niż kobietę z podobną przeszłością seksualną.

Zobacz także: Chłopak nie chce się z nią kochać przed ślubem. Zdradziła, co zrobił z nią celibat

Radek, który ostatnio napisał do naszej redakcji, mierzy się obecnie z takim problemem. Niedawno dowiedział się, że jego narzeczona prowadziła w przeszłości bardzo rozrywkowy tryb życia i że nie stroniła od przygodnych relacji. Mężczyzna zastanawia się, czy powinien w tej sytuacji brać z nią ślub.

„Znam Magdę od 3 lat, a przynajmniej wydawało mi się, że ją znam. Do tej pory wydawała mi się idealną kandydatką na żonę, bo jest nie tylko ładna, ale przede wszystkim ma życzliwy, miły charakter. Jak prosiłem ją o rękę w Walentynki, to byłem przekonany, że założymy rodzinę i razem się zestarzejemy. Teraz niestety zastanawiam się, czy w ogóle powinno dojść do ślubu, a wszystko przez rozrywkową przeszłość mojej narzeczonej.

Dowiedziałem się o wszystkim przypadkiem, bo wcześniej co prawda rozmawialiśmy o swoich byłych partnerach, ale głównie o tych poważnych. Wiedziałem, że Magda była przede mną w 4 stałych związkach, niestety nie wspomniała mi nigdy o tym, że miała znacznie więcej przelotnych znajomości. Najciekawsze jest to, że wydał ją własny brat.

Do tej pory nie miałem okazji go poznać, bo od razu po maturze wyjechał zagranicę. Rzadko pojawiał się w Polsce, a jak akurat był w kraju, to raczej w rodzinnej miejscowości mojej narzeczonej niż u nas w mieszkaniu. Kiedy jednak dowiedział się o naszych zaręczynach, postanowił wziąć urlop, zarezerwować pierwszy wolny termin i przylecieć do nas, aby mnie poznać.

Zrobił na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie. Widać, że to facet z klasą, który ma poukładane w głowie. Szybko znaleźliśmy wspólny język i dogadaliśmy się dobrze do tego stopnia, że postanowiłem zaprosić go na męskie piwo. Magda nie miała nic przeciwko.

Zobacz także: „Każda posłuszna żona musi o tym pamiętać”. 30 rad, które oburzyły internautki

W pubie początkowo było bardzo wesoło, sporo rozmawialiśmy na różne luźne tematy. W końcu zeszliśmy jednak na rozmowę o Magdzie i wtedy jej brat powiedział coś, co dosłownie mnie zmroziło. Podziękował mi, że „wyprowadziłem ją na ludzi”. Dodał, że kilka lat temu, widząc jak ona się prowadzi i co wyrabia na imprezach, nie wróżył jej niczego dobrego. Sądził, że się stoczy, bo nie stroniła ani od alkoholu, ani od facetów. Dodał, że rodzice byli tym równie przerażeni i wielokrotnie starali się przemówić jej do rozsądku. Zwłaszcza że zdarzało się, że nocowała często poza domem i była widywana co chwilę z innym facetem. Jak to wszystko usłyszałem to dosłownie mnie zatkało, bo do tej pory uważałem Magdę za skromną dziewczynę. Nie dałem nic po sobie poznać i stwierdziłem, że kiedy jej brat wyjedzie, zapytam narzeczoną wprost o to wszystko.

Tak zrobiłem. Miałem nadzieję, że jej brat przesadzał, ale Magda do wszystkiego się przyznała. Powiedziała, że była dość szaloną nastolatką, jednak nie chciała mi o tym mówić, bo to przeszłość i teraz prowadzi się inaczej. Rozpłakała się nawet, powiedziała, że bardzo mnie kocha i odkąd jesteśmy razem, nie myśli o żadnym innym mężczyźnie. Niby pocieszające, a jednak nie do końca.

Od kiedy znam prawdę, ciągle wyobrażam ją sobie w sytuacjach intymnych z całą tabuną facetów, którym przetoczyła się przez łóżko. Sypiając z nią, tak jakby sypiam z jej byłymi. Poza tym nie podoba mi się to, że mam w łóżku o wiele mniejsze doświadczenie niż ona. Wolałbym, żebyśmy mieli mniej więcej podobne. Zresztą czy matka moich dzieci powinna mieć tak bujną przeszłość erotyczną?

Poważnie zastanawiam się nad ślubem. Czy taki związek w ogóle ma sens?

Radek”

Zobacz także: Anna Mucha PROWOKUJE na Instagramie, a internautki: Brzmi jak TANIE 0700 masakra

Polecane wideo

Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans?
Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans? - zdjęcie 1
Komentarze (108)
Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 5) 27.10.2020 23:45
Pominięto podstawy, bardzo dokładna diagnostyka, prawdopodobnie już jesteś chory na HPV (np. rak gardła). Niezależnie ilu miała partnerów (są przypadki HIV po utracie dziewictwa) powinno się robić diagnostykę i to przed seksem, ale nie ma zwyczajów i ludzie grają w rosyjską ruletkę.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.04.2020 08:51
,,Nie podoba mi się to, że mam o wiele mniejsze doświadczenie w łóżku niż ona” - i tu cię boli
odpowiedz
Robert (Ocena: 5) 07.07.2019 14:29
Trzeba było zadać na pierwszej randce dziewczynie z iloma chłopakami już spała i było by po problemie . Jak to jest bardzo ważne dla kogoś i konkretna lista z imieniem i nazwiskiem najlepiej bo wtedy wiadomo czy przypadkowy facet czy nie :).Ewentualnie zaraz po pierwszej nocy przed ślubnej :) a nie teraz jak już miało się iść do ołtarza ,hej twój brat powiedział mi że się puszczałaś czy to prawda ? Tak prowadziłam rozrywkowe życie teraz już nie szaleje ,bo jestem z tobą :) i foch męski bo mało zaliczył i duma spadła ,zamiast pytać na początku .Tak samo dziewczyna może zapytać faceta lubisz seks w trójkącie ? Tak lubię .No to cześć .Niby proste pytania a późno padają .A warto zapytać niż zaliczyć kawałek związku a potem z iloma spałaś ,a ze setką ,ty ladacznico czemu mi nie powiedziałaś ,bo nie pytałeś .Humorystycznie to wygląda
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.06.2019 23:05
A brat skąd wie? siedział pod łóżkiem i liczył?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.06.2019 22:52
To ona nie jest do ślubu dziewicą? Zerwij z nią chłopie i uciekaj, matka twoich dzieci MUSI być dziewicą inaczej urodzą się upośledzone. Oświadczyłeś jej się jak mniemam tylko ze względów związanych ze sferą seksualną a nie np dla tego że uznałeś jej charakter, urodę, poglądy, system wartości za odpowiedni. Dlatego taka informacja z miejsca kompletnie rujnuje związek. Nie ma sensu rozmawiać z nią o tym. UCIEKAJ!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie