„Jestem bardzo niska. Mężczyźni mnie uwielbiają”

Iza jest szczęśliwa, że natura poskąpiła jej wzrostu.
„Jestem bardzo niska. Mężczyźni mnie uwielbiają”
Fot. Unsplash
03.02.2019

Niedawno na naszym portalu ukazała się historia Janka – mężczyzny, który przypisuje swój brak powodzenia w miłości niskiemu wzrostowi. Ma bowiem 160 cm wzrostu. Czytelniczki tego portalu – jak widać w komentarzach – przypisują problem do charakteru i nie za bardzo wierzą w to, że może on aż tak zniechęcać płeć żeńską.

Historia Janka: „Mam 160 cm wzrostu. Żadna dziewczyna mnie nie chce”

Jedną z osób, które przeczytały wyznanie Janka, jest Iza. Dziewczyna ma zaledwie 158 cm, ale bardzo się z tego cieszy. Twierdzi, że od zawsze miała bardzo duże powodzenie u płci przeciwnej i zawdzięcza to właśnie niskiemu wzrostowi. „Mężczyźni uwielbiają niskie kobiety” – pisze w mailu do naszej redakcji. „Mogą poczuć się dzięki nim bardziej męscy” - dodaje.

Czy faktycznie powodzenie Izy wynika z tego, że jest malutka? Ona sama nie ma co do tego wątpliwości. Oto, co ma na ten temat do powiedzenia.

- Mężczyźni wiele razy powtarzali mi, że lubią niskie kobietki. Bo jesteśmy takie słodkie, delikatne, kruche i rozczulające. Fajnie się nas przytula i chroni. Faceci mogą poczuć się przy nas bardziej męscy – zarówno ci niewysocy, jak i wysocy. Podobamy się jednym i drugim, prze co mamy większe szanse na znalezienie drugiej połówki. Jeszcze jedna ważna sprawa – kiedy nosimy obcasy, nie nadal jesteśmy mniejsze od większości facetów i wyglądamy lepiej niż wysokie dziewczyny. One sprawiają w nich wrażenie osób wyniosłych, a my seksownych.

Skąd jeszcze mam pewność, że niski wzrost zapewnia mi powodzenie? Porównuję się z moimi wysokimi koleżankami. Nie jestem taka ładna jak one. Twarz mam przeciętną – ani szczególnie ładną, ani brzydką. Ja mam większe powodzenie niż one.

Na szkolnych dyskotekach nigdy nie stałam pod ścianą, a one tak. Dostawałam mnóstwo walentynek. Ja pierwsza znalazłam sobie chłopaka. Potem nigdy nie zdarzyło się tak, że byłam sama dłużej niż 6 miesięcy. Zawsze znajdował się jakiś fajny facet, który do mnie startował. Tym sposobem w końcu trafiłam na właściwego faceta. Obecnie jest moim narzeczonym. A wysokie, atrakcyjne koleżanki? Większość z nich jest sama.

Iza uważa, że mężczyźni czują się lepiej przy niskich kobietach.

Dlaczego faceci uwielbiają niskie kobiety?

- Jak wspomniałam na początku, chodzi o męskość. My, niskie kobiety, potrzebujemy pomocy prawie na każdym kroku. Mój narzeczony podaje mi rzeczy z szafki, podsadza do góry, żebym mogła coś zobaczyć, trzyma mnie pod ramię, gdy jesteśmy w tłumie i traktuje jak ukochaną maskotkę. Niejednokrotnie powtarzał, że uwielbia to, że jestem mała.

On w ogóle uwielbia niskie kobiety, chociaż sam ma ponad 180 cm. Jego wszystkie dziewczyny były niskie. Mówił mi też, że jego koledzy również wolą niskie dziewczyny. Wiecie co? Ja się facetom nie dziwię. Jak oni mają się czuć przy kobiecie, która jest od nich wyższa? Wiadomo, że niezbyt męsko. Sama sobie poradzi przy większości czynności. Mężczyzna nie jest jej potrzebny. No i może się wydawać, jakby patrzyła z góry. Chociaż to tylko wrażenie, nie jest zbyt przyjemne.

Koleżanki zazdroszczą Izie niskiego wzrostu.

- One mówią, że przez to wydaję się również bardziej przystępna. Bardziej sympatyczna, łagodna i słodka. Właśnie jak maskotka, jak pieszczotliwie nazywa mnie mój ukochany. Poza tym wyglądam młodziej, co również nie jest bez znaczenia.

Bardzo cieszę się z tego, że natura obdarzyła mnie niskim wzrostem. Czasami mam przez to problemy, bo w pobliżu akurat nie ma nikogo do pomocy, ale jakoś nauczyłam się radzić. Najważniejsze jest to, jakie odczucia wzbudzam i to, że podobam się mojemu ukochanemu.

Nie wiem, czy są jakieś badania potwierdzające, że faceci wolą niskie dziewczyny, ale mnie się wydaje, że tak właśnie jest. Nie twierdzę tak, bo kieruje mną próżność. Doszłam do tego wniosku na podstawie swoich osobistych doświadczeń i doświadczeń osób z mojego otoczenia.

8 rzeczy, które zrozumie tylko NISKA dziewczyna

A jakie są wasze odczucia w tym temacie?

Polecane wideo

Zmartwiona internautka pokazała "ciążę spożywczą". Takich reakcji się nie spodziewała!
Zmartwiona internautka pokazała "ciążę spożywczą". Takich reakcji się nie spodziewała! - zdjęcie 1
Komentarze (68)
Ocena: 4.49 / 5
gość jiebany pedal bez kultury (Ocena: 5) 26.12.2020 06:59
Janek jestes i bedziesz malym wypierdkiem konuskiem chujkiem krasnalem i sie z tym pogodz bedziesz sam kujonku po liceum :DDD chvj wam wszystkim w dupsK0 xDD elo psy jebie was :D :D D: :P :P :) :)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.09.2020 12:20
Widać, ze ma kompleksy. Osoba która dobrze czuje się ze sobą, nie musi poniżać i pisać z takim jadem o drugiej osobie. Jakby było wszystko okej, nie musiałabym tak cisnąć tych wysokich dziewczyn. W ogóle strasznie infantylna wypowiedz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.02.2019 22:42
Faceci lubią niskie i drobne bo niektórzy z nich to krypto-pedofile.
odpowiedz
Sekemeleke (Ocena: 3) 04.02.2019 14:08
Pomijając to, że artykuły tutaj to wstyd, hańba, żenada i kompromitacja, to akurat coś w tym jest. Wielu moich znajomych lubuje się właśnie w drobnych kobietkach. Oczywiście nie jest to regułą, są też tacy, którzy lubią wzrost modelki wybiegowej :). Jednak jakieś 70 % facetów jakich znam przynaje, że lubi niski i średni wzrost u kobiety z racji tego, że czują że mogą się nią zaopiekować, otoczyć ramieniem, jest urocza i...poręczna :) sama mam 160 cm wzrostu, mam zupełnie normalną figurę (ani ulana ani wyrzeźbiona) i nie czuję się z tym źle. Zawsze mogę założyć szpilki, ale kto powiedział że wszyscy muszą być wysocy? Krasnalki też są potrzebne :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2019 23:11
Ile ludzi na świecie tyle gustów, każdy lubi co innego
odpowiedz

Polecane dla Ciebie