„Powiększyłam usta. W oczach koleżanek jestem przez to pustą laską”

„Koleżanki zaczęły się ze mnie śmiać, że mam coś sztucznego w ustach, że zaraz mi coś wycieknie itd. Byłam w szoku z powodu ich reakcji” – pisze Magda.
„Powiększyłam usta. W oczach koleżanek jestem przez to pustą laską”
Fot. Unsplash
12.12.2018

Jestem Magda i mam 32 lata. Jestem zadowolona z każdego aspektu swojego życia, a od ostatnich dwóch lat poprawiło się u mnie głównie pod względem finansowym. Nigdy nie mogłam narzekać na brak pieniędzy, ale teraz jest po prostu bardzo dobrze z różnych względów. Mogę przeznaczyć miesięcznie na dbanie o siebie kilka tysięcy złotych. Dlatego też chodzę na różne masaże, lasery itd.

Nigdy jednak nie ingerowałam poważnie w swój wygląd czyli niczego nie powiększałam lub zmniejszałam. Zawsze chciałam mieć nieco większe usta.

Zobacz także: „Mam problem ze znalezieniem faceta. Mówią, że jestem zbyt sztuczna”

Moje nie są bardzo wąskie, ale chciałam mieć pełniejsze. Nie chciałam uzyskać efektu glonojada, a o to niestety bardzo łatwo. Dlatego też długo się zastanawiałam czy powiększać usta, czy nie. W końcu udało mi się znaleźć osobę godną zaufania i je powiększyłam. Efekt od samego początku był świetny, a po zejściu opuchlizny rewelacyjny. Powiększyłam usta niewiele, bo wstrzyknięto mi tylko 1ml kwasu.

Początkowo nikomu o tym nie mówiłam i czekałam na reakcję czy ktoś zauważy. Moja kuzynka, którą często widuję w ogóle nie zauważyła, że coś się zmieniło, tak samo jak najbliższa rodzina. Dopiero po tym, jak im powiedziałam, mówili, że rzeczywiście jest różnica.

Efekt był taki, jak chciałam. Powiedzieli, że widzieli, że coś z twarzą jest inaczej ale nie potrafili powiedzieć co. Efekt jest widoczny, ale naturalny.

Spotkałam się na kawie z koleżankami i powiedziałam im, że powiększyłam usta i co? Stałam się w ich oczach pustakiem. Nieważne, co sobą reprezentuję, teraz o mojej wartości stanowią powiększone usta, i już mam łatkę pustaka. Koleżanki zaczęły się ze mnie śmiać, że mam coś sztucznego w ustach, że zaraz mi coś wycieknie itd. Byłam w szoku z powodu ich reakcji, najgorsze jest to, że one nie żartowały. Na kolejnym spotkaniu znowu to samo, zaczęły mnie atakować, że zaraz sobie zrobię lifting całej twarzy, wytnę żebra itd.

Wcześniej gdy opowiadałam o innych zabiegach również nie patrzyły na mnie przychylnie. Temat był jeden - moje usta, jakby to była jakaś sensacja. Na tym spotkaniu nie wytrzymałam i powiedziałam, co o nich myślę. Nigdy nie sprawiłam nikomu przykrości, ale każdy ma granice. Powiedziałam, że tak naprawdę zazdroszczą mi tego, że mogę sobie pozwolić na różne zabiegi i nie chodzi tutaj wcale o usta. Usta to pretekst, żeby wyładować swoje frustracje.

Zobacz także: „Zostałam upokorzona podczas kupowania pączków w cukierni, bo mam dużą nadwagę!”

Powiedziałam też, że w przeciwieństwie do was, mimo że jestem mamą, tak jak Wy mam czas o siebie zadbać i nie wychodzę z domu z tłustymi włosami i odrostem na 3/4 głowy jak koleżanka po lewej, prawej i naprzeciwko mnie. Może trochę przesadziłam, ale taka była prawda.

Mój przypadek nie jest odosobniony. Napiszcie mi proszę, dlaczego tak wiele kobiet które powiększają usta, biust itd. od razu mają łątkę pustaków?

Magda

Zobacz także: Wąsik nad ustami, kolczyk w języku i odsłonięty sutek - oto córka gwiazdy

Cały Instagram zakochał się w tym przystojnym policjancie z Rosji!
Cały Instagram zakochał się w tym przystojnym policjancie z Rosji! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 4.42 / 5
ILona (Ocena: 5) 17.12.2018 01:50
Ich sprawa, takie jest moje zdanie. Ja też spotkałam się z kilkoma niepochlebnymi opiniami na temat tego, że powiększyłam sobie piersi. A naprawdę natura poskąpiła mi biustu. Operację miałam przeprowadzoną w klinice dr Anny Olender w Żarkach Letnisko, przed ponad rokiem. W tym momencie moje piersi są naprawdę piękne i w końcu pięknie wyglądam w bikini :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 23:22
Kilka lat temu zrobiłam sobie nos i szczerze mówiąc nie mówię o tym ludziom których poznałam po zabiegu by uniknąć obgadywania. Niedawno pracowałam z dziewczyną która powiększyła sobie usta o czym po kilku dniach wiedziała cała firma.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 20:23
Zazdrosne sz...ty
odpowiedz
Janek (Ocena: 1) 12.12.2018 11:13
Kobietom, a szczególnie Polkom, to by przydał się ale zabieg powiększania mózgu xD
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 10:29
Ja wczoraj mialam wstrzykniete pare ml kwasu poniewaz prawie nie mialam brody do tego wypelnilam żuchwe i teraz wygladam naprawde bardzo ladnie... Zapytalam sie znajomych facetow czy widza jakas roznice. Niestety nie zgadli ;) jednak stwierdzili, ze wygladam o wiele lepiej. Jeszcze nie powiedzialam zadnej kolezance, ale pewnie zareaguja negatywnie jak to kobiety. W Polsce wiele rzeczy nie jest akceptowalne. Nawet przedluzanie wlosow to juz 'wymysl' nie mowiac o medycynie estetycznej...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie