„Prawdziwa kobieta kończy się na 50 kg” (Odpowiedź Łukasza na list Eweliny)

„Powinna też mieć własne mieszkanie i dużo zarabiać” – wylicza zjadliwie.
„Prawdziwa kobieta kończy się na 50 kg” (Odpowiedź Łukasza na list Eweliny)
Fot. Unsplash
07.11.2018

Kilka dni temu na łamach Papilota ukazał się list Eweliny. Przypomnijmy:

„Prawdziwy facet zaczyna się od 185 cm i 5000 zł. Trzeba mieć jakieś wymagania”

Publikacja wywołała wśród was ogromne poruszenie. Część komentujących przyznała Ewelinie rację, twierdząc, że jej wymagania w stosunku do płci przeciwnej są jak najbardziej uzasadnione. Czy oczekiwanie, że mężczyzna będzie zaradny i przystojny to zbyt wiele? Zdaniem części z was absolutnie nie. Znalazły się jednak i takie osoby, które stwierdziły, że nie można przekreślać nikogo, tylko dlatego, że nie mierzy 185 cm lub nie zarabia 5 tysięcy na rękę. Co więcej, jeden z naszych czytelników, Łukasz, napisał do nas nawet list, który jest odpowiedzią na ten przysłany przez Ewelinę. Mężczyzna zjadliwie wylicza w nim, jakie ma oczekiwania względem płci pięknej.

Przeczytajcie, co Łukasz ma na ten temat do powiedzenia.

„Przeczytałem na Papilocie list od Eweliny i najpierw serdecznie się uśmiałem, a potem porządnie wkurzyłem. Chciałbym wiedzieć, ile ona zarabia i jak wygląda, skoro jest taka wymagająca względem facetów. Nie twierdzę, że trzeba się spotykać z byle kim, ale skreślanie kogoś na wstępie tylko dlatego, że nie jest wysoki lub nie zarabia kokosów to moim zdaniem gruba przesada. Ta dziewczyna obudzi się któregoś dnia bardzo samotna w towarzystwie sześciu kotów. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Chyba że za jakiś czas zrozumie, że jej wymagania są chore i otworzy się na znajomość z kimś, kto nie jest ideałem.

Dla wszystkich ciekawskich, które zastanawiają się, jak wyglądam i ile zarabiam, skoro tak mnie zdenerwował list Eweliny. Otóż spełniam jej oczekiwania. Mam 192 centymetry wzrostu i zarabiam dużo więcej niż 5 tysięcy netto. A skoro wpisuję się w jej wymagania, to mam prawo przedstawić swoje i jestem ciekaw, co ona na to.

Moim zdaniem prawdziwa kobieta kończy się na 50 kilogramach. Nie spotkałbym się nigdy z taką, która waży choćby kilogram czy dwa więcej. Powinna być zgrabna, jędrna, lekka jak piórko, żebym mógł ją swobodnie przenieść przez próg w razie ślubu. Do tego koniecznie blondynka. Rude czy brunetki nie wchodzą w grę. Biust duży, ale koniecznie naturalny. Brzuch płaski, nogi długie i zgrabne. Do tego mądra, zaradna, z własnym mieszkaniem bez kredytu i z pensją przynajmniej 4,5 tysiąca na rękę. Dowcipna, z własnymi pasjami, kochająca podróże i płacąca czasem za nasze wspólne kolacje w restauracji. Przydałoby się, żeby nie zajmowała w pracy kierowniczego stanowiska, bo jeszcze władza uderzyłaby jej do głowy, a to przecież ja powinienem rządzić w domu. Gotująca, piorąca, sprzątająca. Bogini seksu, dorabiająca w wolnych chwilach jako fotomodelka.

I jak Ewelino, miło Ci, gdy czytasz taką listę? Spełniasz choć jedno z moich oczekiwań?

Oczywiście cały powyższy spis moich wymogów jest żartem i miałem na celu jedynie dowieść tego, że tworzenie takiej listy jest kompletnie bezsensowne. Kiedy w grę wchodzą prawdziwe uczucia, przestaje się liczyć to, jak ktoś wygląda lub jak gruby jest jego portfel.

Mam nadzieję, że Ewelina kiedyś spotka na swojej drodze faceta, który zawróci jej w głowie, a który nie będzie spełniał ani jednego z jej wymogów.

Pozdrawiam ją i wszystkie czytelniczki,

Łukasz”

Zobacz także: „Przyłapałam męża na czymś wstrętnym. Nasze małżeństwo już nigdy nie będzie takie samo…”

Polecane wideo

Faceci twierdzą, że ta dziewczyna ma idealny brzuch. Poznajcie śliczną Hilde
Faceci twierdzą, że ta dziewczyna ma idealny brzuch. Poznajcie śliczną Hilde - zdjęcie 1
Komentarze (55)
Ocena: 4.49 / 5
gość (Ocena: 5) 11.11.2018 17:19
W sumie racja. Mam 63kg i prawie 180cm wzrostu....czuje się bardziej męska od wszystkich ciaptakow w pracy. Jak cos trzeba przenieść to nie proszę ich o to żeby nie mieć takiego na sumieniu że sobie coś naderwie lub złamał biedak. Do tego nigdy nie przyznaje się że zrobiłam studia, mam jakieś pasje, przekonania bo odrazu jeden z drugim czuje się niepewnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.11.2018 01:33
Ludzie to był żart ? ale też nie przesadzajcie że takich kobiet nie ma, znam kilka osobiście a do tego przed porodem sama do takich należała 175 cm wzrostu, waga 49/50 kg, biust naturalne D ? więc też nie mówcie że koleś wziął wymiary z kosmosu
odpowiedz
Aleksandra 59 kg ? (Ocena: 5) 08.11.2018 18:06
Przecież chcieć sobie można a musi być to coś . Pozdrawiam facetow jesteście super różni łysi i rudzi tez ! Ludzie co się z Wami dzieje ! Pozdrawiam serdecznie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2018 13:07
Dziewczyna dała dwa warunki dla faceta, a facet ripostuje całą listą. Chyba zdrowo przesadził.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2018 09:36
Zochunia - i o to chodzi. Że możesz na niego liczyć. Wiele osób niestety dopiero z wiekiem zaczyna rozumieć co jest naprawdę ważne w życiu. A są i tacy co umierają w niewiedzy. Tylko wygląd, kasa, seks, przyjemności i beztroskie życie..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie