"Nic nie dało mi takiej pewności siebie, jak praca na seks-telefonie" - historia Darii

“My, kobiety, możemy robić z naszymi ciałami dokładnie to, na co mamy ochotę” - pisze 20-latka
"Nic nie dało mi takiej pewności siebie, jak praca na seks-telefonie" - historia Darii
Fot. iStock
11.09.2018

Mówi się, że żadna praca nie hańbi, i z takiego założenia wyszła 20-letnia Daria (imię zmienione). Kiedy rok temu dziewczyna wpadła w depresję i kłopoty finansowe, została zmuszona poszukać nowego źródła przychodów. Znalazła bardzo atrakcyjną finansowo ofertę, ale w branży, której nigdy w życiu by się nie spodziewała...

Zobacz również: EXCLUSIVE: Pracuję w sex-SMS

Daria postanowiła podzielić się swoją historią, ponieważ dzięki temu doświadczeniu przekonała się o swojej własnej sile i pewności siebie. Jest dumna z tego, że pracuje na seks-telefonie i nie zamierza rezygnować z tego zajęcia. Oto jej historia:

- Zeszły rok sprawił, że stałam się wrakiem człowieka. Minimum dwa razy w tygodniu chodziłam do psychoterapeuty, lecząc się z depresji i stanów lękowych. Do tego brałam leki psychotropowe - wcale nie tanie. Po paru miesiącach spędzonych w domu przed Netflixem z przerażeniem odkryłam, że moje konto bankowe jest prawie puste. Miałam wprawdzie niesamowitą pracę, ale nie miałam siły się w niej fizycznie pojawiać. Postanowiłam więc poszukać nowego źródła dochodów, najlepiej takiego zajęcia, które mogłabym wykonywać bez wychodzenia z domu - pisze Daria.

Dziewczyna nieoczekiwanie znalazła pracę w branży, która dla większości ludzi stanowi temat tabu.

- Zaczęłam przeglądać ogłoszenia o pracę w internecie, w stylu “asystentka marketingu online”. Ale nie mogłam nawet przebrnąć przez opisy tego typu stanowisk - były straszliwie nudne i wiedziałam, że nie wytrzymam w takiej pracy dłużej, niż tydzień. I wtedy trafiłam na ogłoszenie o pracę na seks-telefonie. Przeżyłam szok gdy zobaczyłam, że w takim charakterze pracują tysiące dziewczyn - i to normalnych dziewczyn, takich jak ja. W dodatku okazało się, że każdy może założyć swoje własne konto na tego typu portalu. Byłam w takim dołku finansowym, że postanowiłam spróbować.

Fot. Unsplash

Zobacz również: Studenckie przewodniki proponują pracę przed seks-kamerką!

Na początku nowe zajęcie kłóciło się 20-latce z jej światopoglądem i martwiła się o reakcję swoich najbliższych.

- Zawsze uważałam się za feministkę. Biorę udział w czarnych marszach, popieram ruchy pro-choice. Sympatyzuję też ze społecznościami LGBT. A jednocześnie godzinami rozmawiam z nieznajomymi mężczyznami o ich fantazjach seksualnych, fetyszach i podnietach. Ale zdarza mi się też słuchać o ich problemach osobistych albo po prostu wymienić się wrażeniami po obejrzeniu filmu, który właśnie wszedł do kin. Kiedy powiedziałam mojej rodzinie i przyjaciołom, że pracuję na seks-telefonie, nie spotkałam się z żadną pozytywną reakcją. “Czy to mnie degraduje? Czy osłabiam walkę o prawa kobiet? Czy jestem obrzydliwa? Czy sprzedaję się i popieram patriarchat?” - bezustannie zadawałam sama sobie tego typu pytania. Dopiero niedawno zrozumiałam, że mogę być i feministką i pracować na seks-telefonie, bo jedno nie wyklucza drugiego. Dlaczego? Po pierwsze praca w tym biznesie sprawiła, że w końcu poczułam pewność siebie. To ja decyduję o tym, kiedy pracuję, jacy mężczyźni są moimi klientami oraz do jakiego stopnia się przed nimi odkryję. Mam pełną kontrolę nad wszystkim, a klienci muszą to szanować. Jeśli im się to nie podoba, nie mają czego u mnie szukać. Jeśli odbieram telefon i podczas rozmowy czuję się niekomfortowo, mam prawo odłożyć słuchawkę.

Daria wymienia kolejne korzyści pracy na seks-telefonie.

- Po drugie, mam pełne prawo wykonywać tego rodzaju pracę. Moje ciało jest tylko i wyłącznie moją własnością - mogę decydować, w jaki sposób pokazuję je w internecie. W pełni zgadzam się z Kim Kardashian w tym, że my, kobiety, możemy robić z naszymi ciałami dokładnie to, na co mamy ochotę. Po trzecie praca w seks-biznesie nie sprawia, że jestem kimś gorszym. Już jako małe dziewczynki jesteśmy uczone, że nasze dziewictwo to najcenniejszy skarb. Jesteśmy poddawane praniu mózgów, abyśmy wierzyły w to, że kobieta powinna zachować czystość. Podczas pracy na seks-telefonie wielokrotnie bywałam nazywana “dziewiczą dz…” albo “niewinną sz…”. Zwykle po takiej rozmowie po prostu się śmieję. Nie ma nic złego w tym, że kobiety cieszą się seksem i głośno to wyrażają.

Daria do dziś pracuje odbierając telefony od nieznajomych mężczyzn i rozmawiając z nimi o ich najdzikszych fantazjach seksualnych. Bardzo chwali sobie to zajęcie.

Fot. Unsplash

- Dzięki pracy na seks-telefonie stałam się o wiele bardziej pewna siebie jako kobieta. Jestem swoim własnym szefem, ustalam swój własny grafik. Finansowo wreszcie mogę sobie pozwolić na wszystko. Wolny czas spędzam pisząc, czytając i podróżując. Wciąż jestem w takim samym stopniu zaangażowana w sprawy społeczne, jak wcześniej - moje poglądy wcale się nie zmieniły. Pewnie po przeczytaniu tego listu posypią się komentarze, że jestem “s…”, że się nie szanuję, że nie mam prawa nazywać się feministką. Tym wszystkim na koniec zacytuję te słowa: “Feminizm nie polega na tym, żeby być idealnym, tylko na tym, żeby być szczerym”.

Zgadzasz się ze słowami Darii? A może uważasz, że taka profesja nie jest odpowiednia?

Zobacz również: „Dowiedziałem się, że moja narzeczona miała sponsora. To zwykła szm**ta!” (Wstrząsająca historia Marcina)

Polecane wideo

Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj
Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 07.05.2022 10:42
najlepszy sex telefon w Polsce to na pewno sex-telefon24.pl !:) Polecam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2020 11:08
Ile się zarabia na tym,gdzie znaleźć taką stronkę?czy rozmowy są nagrywane?
odpowiedz
Misiek (Ocena: 5) 27.04.2020 23:27
Chce się dostać do filmów porno ponieważ uwielbiam sex
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.04.2020 23:25
Co trzeba zrobić żeby zarobić
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.01.2020 23:45
Jestem zainteresowana pracą w seks telefonie co powinnam zrobić jak się skontaktować
odpowiedz

Polecane dla Ciebie