BEZ TABU: Chore fetysze seksulane

Satysfakcję seksualną czerpiemy z coraz dziwniejszych rzeczy. Chore?
BEZ TABU: Chore fetysze seksulane
Fot. Thinkstock
19.06.2017

Nie wszystko, co cię podnieca, działa w ten sposób na innych. Z kolei cudze upodobania wcale nie muszą przypaść tobie do gustu. Jako ludzie bardzo się pod tym względem różnimy. Przedmiotem fetyszu może stać się dosłownie wszystko - część ciała, element garderoby, zapach, zachowanie partnera, wiek i tak dalej. Coś, co tobie wydaje się zupełnie normalne, u kogoś innego wywołuje sprośne myśli.

Jeśli uważasz, że masz z tym problem, bo kręci cię coś niewłaściwego - prawdopodobnie nie masz się czym martwić. Wszystko, co legalne i nie szkodzi innym ludziom, jest dopuszczalne, a nawet zrozumiałe. Udowadnia to lista najbardziej nietypowych ludzkich fetyszy opublikowana na łamach portalu dziennika „The Sun”. O większości z nich nigdy nie mówi się głośno.

I wcale nas to nie dziwi, bo najczęstszą reakcją jest złapanie się za głowę… Niektórych naprawdę to podnieca!

Zobacz również: EXCLUSIVE: Mój dziwny fetysz

 

fetysze seksualne

fot. Thinkstock

Nosofilia

Jak sama nazwa wskazuje, fetysz ten dotyczy nosa. Niektórzy uważają tę część ciała za najseksowniejszą i podnieca ich np. pocieranie nosem po strefie intymnej

Lizanie klamek

Portal przekonuje, że tę przyjemność upodobali sobie zwłaszcza Japończycy. Brzmi dziwnie i niewinnie, ale klamki to jedne z najbrudniejszych przedmiotów codziennego użytku.

Cios w krocze

Oficjalna nazwa tego zboczenia to phalloorchoalgolagnia. Wielu mężczyzn lubi łączyć przyjemność z bólem, więc dla niektórych z nich kopniak między nogi to spełnienie marzeń.

Puszczanie bąków

Fetysz znany pod nazwą eproctofilia dotyczy osób, które czerpią satysfakcję seksualną z puszczania i wąchania bąków partnera. W ich sypialni nie za ładnie pachnie.

Zobacz również: Faceci wyliczają, co kobiety robią w łóżku wyjątkowo źle: „To obleśne! Jak tak można?!”

fetysze seksualne

fot. Thinkstock

Pociąg do pojazdów

Zdarza się również, że podniecają nas samochody, samoloty czy inne mechaniczne środki transportu. Zazwyczaj ogranicza się to do ocierania o nie, ale niektórzy próbują z nimi kopulować.

Urofilia

Przedrostek „uro” nie jest przypadkowy i rzeczywiście odnosi się do moczu. Fetyszem może być oddawanie moczu na partnera, a także jego dotykanie, oblewanie się nim, wąchanie.

Spadanie ze schodów

To wyjątkowo niebezpieczne i na szczęście bardzo rzadkie upodobanie. Dotknięci nim ludzie czerpią satysfakcję seksualną spadając ze schodów lub obserwując upadek kogoś innego.

Seks w gigantem

Makrofilia to fetysz, w którym obiektem westchnień staje się człowiek ogromnych rozmiarów. Zazwyczaj jest to postać fikcyjna lub dzieło wyobraźni.

Zobacz również: 5 fetyszy, o których nigdy nie słyszałaś

fetysze seksualne

fot. Thinkstock

Odontofilia

W tym przypadku obiektem seksualnym stają się zęby partnera. Osoba taka uwielbia je lizać, czerpie satysfakcję z przygryzania skóry, a nawet… ich wyrywania.

Ludzkie meble

Brzmi zagadkowo, ale zdradza wszystko. To fetysz, w którym ludzkie ciało spełnia rolę mebla. Partner kładzie się na nas, siada lub stawia różne przedmioty.

Worarefilia

Nie dla ludzi o słabych nerwach. Fantazja dotyczy pożerania nas przez partnera lub konsumowania innych. Przyjemność seksualną daje również myślenie o trawieniu.

Ocieranie się

To niestety coraz powszechniejsza przypadłość. Polega na ocieraniu się miejscami intymnymi o ciało przypadkowej osoby. Zazwyczaj współpasażera w komunikacji miejskiej.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.06.2017 12:26
jest też koprofilia i polskie modelki z niej korzystaja-wyjazdy do Dubaju np.Siwiec i Dybowska
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.06.2017 10:27
Mnie najbardziej podnieca ja sama mam zawieszone lustro na suficie i podczas stosunku się się nie patrzę bo mój partner ma brzydką mordę A ja jestem ładna jeszcze taki się chyba nie urodził że dorownalby mi urodą dobrze że chociaż penisa ma.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo