Wyznania: Sypiam z moim wykładowcą

Prawda o związkach uczennic z profesorami. Co mają co powiedzenia dziewczyny? Czy żałują?
Wyznania: Sypiam z moim wykładowcą
Fot. Thinkstock
30.04.2016

Miłość nie wybiera, o czym często przypomina nam życie. Zdarzają się związki mężczyzn z dużo młodszymi kobietami i na odwrót. Czasami uczucie pojawia się pomiędzy kuzynami. Zdarza się też u osób, które łączą inne, bardziej formalne relacje. Klasycznym przykładem jest intymna relacja nauczyciela i uczennicy.

Młode, dojrzewające kobiety w swoim nauczycielu widzą nie tylko przewodnika po świecie nauki, ale również mężczyznę. Uczucie to może być czysto platoniczne i związane bardziej z podziwem. Bywa jednak, że je przekracza i dochodzi do głębszego zaangażowania. Wzajemność nauczyciela wcale nie jest taką rzadkością, a wtedy romans gotowy. Wiele takich związków udaje się utrzymać w tajemnicy, ale czasami sekret wychodzi na jaw i mamy do czynienia z lokalnym skandalem.

Serwis buzzfeed.com zainteresował się tym tematem i zebrał wyznania dziewczyn, które żyją w sekretnych związkach ze swoimi nauczycielami i wykładowcami. Prezentujemy ich szczere wyznania.

Zobacz także: 6 kłamstw, które sobie wmawiasz... i dlatego ciągle jesteś sama!

romans z wykłądowcą

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 7

Wycofałam się z kilkuletniej relacji z moim profesorem, który jest ode mnie starszy o 11 lat. W liceum uczył mnie etyki… Wciąż go kocham.

Wyznanie nr 8

Sypiałam z moim profesorem od astronomii. Mówił z taką pasją o czarnych dziurach, że w końcu zaczęło mnie to podniecać. Było ekstra!

 

romans z wykłądowcą

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 9

Chciałabym, żeby wszyscy wiedzieli, że zapracowałam sobie na piątkę, sypiając z moim nauczycielem. Nie wstydzę się tego. Przespałam się z nim po zakończeniu pierwszego semestru. W drugim stałam się wzorową uczennicą.

Wyznanie nr 10

Sparowałam się z moim nauczycielem w liceum. Teraz to ja jestem nauczycielką i zastanawiam się, czy spotka mnie taka sama sytuacja z moimi uczniami... Szczerze mówiąc, to byłoby straszne. Dopiero teraz zrozumiałam, że romans w szkole nie powinien mieć miejsca.

romans z wykłądowcą

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 5

Mój profesor zaczął mnie bardzo surowo oceniać po tym, jak się z nim przespałam. Co jest z nim nie tak?

Wyznanie nr 6

Byłam zakochana z wzajemnością w moim nauczycielu przez 3 miesiące, ale potem rozstaliśmy się. On wrócił do swojej byłej i ożenił się z nią. Wciąż jest moim nauczycielem.

romans z wykłądowcą

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 11

Kiedy byłam w liceum, zakochałam się w moim wykładowcy. Wszystko wyszło na jaw i on został zwolniony. To nie przeszkodziło jednak w rozwoju naszej miłości. Teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.

Wyznanie nr 12

Przez dwa lata sypiałam ze swoim profesorem. Pewnego dnia do moich drzwi zapukała jego żona i powiedziała, że mam się od niego odczepić. Prawda jest jednak taka, że to on mnie uwiódł. Nie mam zamiaru z niego rezygnować.

Zobacz także: `Jak dowiedziałam się o zdradzie?` Historie z życia wzięte!

romans z wykłądowcą

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 1

Od dwóch lat spotykam się z moim wykładowcą. Dla mnie rozwiódł się ze swoją żoną. Nie sądziłam, że rzuci dla mnie rodzinę, ale nasze uczucie okazało się silniejsze niż cokolwiek. Nie mam wyrzutów sumienia. O prawdziwą miłość trzeba walczyć.

Wyznanie nr 2

Jestem w związku z wykładowcą, który jest ode mnie starszy o 28 lat. On ma żonę, a ja chłopaka. Nie mogę znieść tej sytuacji.

romans z wykłądowcą

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 3

Jestem licealistką i regularnie sypiam z moim nauczycielem. Wciąż jednak oblewam u niego klasówki. Nie traktuje mnie więc ulgowo. Nikt się nie domyśla, co nas łączy.

Wyznanie nr 4

Obecnie jestem w bardzo dyskretnej relacji z moim wykładowcą. Po tym, jak po raz pierwszy uprawialiśmy seks, dostałam u niego piątkę z zaliczenia. Teraz nic już nie mogę na to poradzić, ale mam zamiar z nim zerwać, bo wstyd mi przed samą sobą.

Zobacz także: Romans z nauczycielem

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2016 13:39
Wyznanie nr 8 - ej, dziewczyno, chodziło o inne czarne dziury.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo