Udawałam ciążę, bo...

Czy można zrozumieć postępowanie tych kobiet? W niektórych przypadkach będzie trudno.
Udawałam ciążę, bo...
Fot. Thinkstock
13.04.2016

Seriale, które oglądamy, bardzo często przedstawiają bohaterki symulujące ciąże. Odmienny stan staje się w ich rękach kartą przetargową w osiągnięciu celu. Najczęściej jest nim mężczyzna. 

W prawdziwym życiu także dochodzi do sytuacji udawania ciąży. Niektóre kobiety kierują się egoizmem, są zaślepione własnymi pragnieniami, nie liczą się ze zdaniem innych. Nierzadko są osobami z zaburzeniami. Zdarzają się także `ciężarne`, które stają przed trudnym momentem w życiu. Poddają się rozpaczy, a tak dramatyczny krok wydaje im się jedynym rozwiązaniem. Nie zastanawiają się wtedy nad konsekwencjami czy wybrnięciem z sytuacji w przyszłości. Ich postawa może budzić litość.

Tak naprawdę powodów takiego kłamstwa może być wiele.  Niektóre mogą budzić w nas oburzenie, niesmak, a jeszcze inne po prostu śmiech. Trudno uwierzyć w to ostatnie, ale spotkałyśmy się z naprawdę niesamowitymi wyznaniami.

Przeczytajcie, co mają do powiedzenia kobiety, które udawały ciążę.

Zobacz także: Ciąża: co zmienia w życiu kobiety (a co mężczyzny)?

udawanie ciąży

Fot. Thinkstock

`Udawałam ciążę przez faceta`

Z moim facetem byliśmy ze sobą dobrych kilka lat. Stuknęła mi trzydziestka, a on ciągle zwlekał z oświadczynami. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Ciąża wydała mi się idealnym rozwiązaniem. Powiedziałam ukochanemu, że będziemy mieli dziecko. Nie wydawał się zbyt szczęśliwy, ale po miesiącu oświadczył się. Niedługo potem udałam poronienie. Nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia. Teraz jesteśmy pół roku po ślubie. 

Zobacz także: Owłosione brzuchy ciążowe. Jest się czego… wstydzić? (ZDJĘCIA)

 

 

 

udawanie ciąży

Fot. Thinkstock

`Udawałam ciążę, żeby rodzina zwróciła na mnie uwagę`

Jestem mężatką od dwóch lat. Mojego męża ciągle nie ma w domu, bo dużo pracuje. Doskwierała mi samotność. Na rodzinę nie miałam co liczyć. Ja zawsze byłam w cieniu. Na pierwszym miejscu jak zwykle była siostra, która spodziewała się drugiego dziecka. Ja do tej pory nie urodziłam ani jednego, co niejednokrotnie było mi wytykane. Postanowiłam dać im to, czego chcieli. Przez dwa miesiące udawałam, że jestem w ciąży, potem zasymulowałam poronienie. Trzeba przyznać, że plan się powiódł. Wreszcie byłam w centrum uwagi i cackali się ze mną jak z jajkiem.

udawanie ciąży

Fot. Thinkstock

`Udawałam ciążę dla swojego eks`

Wkurzyło mnie to, że mężczyzna, którego kochałam i któremu poświęciłam dwa lata życia pozostawił mnie bez żadnego konkretnego powodu. Chciałam, żeby poczuł się tak źle, jak ja. Postanowiłam, że będę udawać ciążę. Zadbałam o to, żeby dowiedzieli się wszyscy, którzy powinni, to znaczy on i jego rodzina. Niestety nie wrócił do mnie. Niedługo potem doszło u mnie do rzekomego poronienia. Dowiedziałam się, że on miał wyrzuty sumienia, więc częściowo udało mi się osiągnąć zamiar. Chociaż tyle…

udawanie ciąży

Fot. Thinkstock

`Udawałam ciążę, żeby skorzystać z łazienki`

W życiu zawsze zmagałam się z ubóstwem. Wkurzali mnie ludzie, których na wszystko było stać. Ja musiałam sobie odmawiać. Ostatnio podczas podróży samolotem stwierdziłam, że dość tego. Chociaż raz poczuję się wyjątkowo. Udawałam ciążę i dzięki temu mogłam skorzystać z łazienki dla pierwszej klasy. Bingo!

udawanie ciąży

Fot. Thinkstock

`Udawałam ciążę, bo nie chciałam ustąpić miejsca`

Denerwują mnie starsze kobiety, które specjalnie stoją nade mną i sapią, żebym tylko ustąpiła im miejsce. Nieważne, że trochę dalej są wolne siedzenia albo że tuż obok siedzą młodzi mężczyźni. Do takich oczywiście boją się podejść. Dlatego ostatnio postanowiłam udawać ciężarną. Na szczęście miałam luźną kurtkę. Wsadziłam ręce w kieszenie i zrobiłam od wewnętrznej strony wybrzuszenie. Pochyliłam się lekko i kiedy jedna z tych wścibskich bab podeszła, od razu zauważyła mój `brzuch`. Szybko skierowała się w inną stronę i zaczęła `wisieć` nad kimś innym.

udawanie ciąży

Fot. Thinkstock

`Udawałam ciążę, bo jej pragnęłam`

Niestety mam problem z zajściem w ciążę. To trwa już od lat. Przyszło mi do głowy, że jeżeli będą ją udawać, wreszcie moje marzenie się spełni. Udawałam odmienny stan już wiele razy. Czasami spacerowałam po ulicy ze specjalną poduszką na brzuchu, wchodziłam do sklepów z ubrankami i zabawkami dla dzieci. Jak do tej pory, nie udało mi się zajść w ciążę.

Zobacz także: Płacz dziecka - doskonały sposób komunikacji!

 

Źródło: www.sheknows.pl

 

 

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
OlaOla (Ocena: 5) 14.04.2016 15:03
Wkurzają Cie bogaci ludzie? To zacznij jezdzic autokarem albo stopem a nie lataj samolotem
odpowiedz
ONA26 (Ocena: 5) 13.04.2016 23:49
udawanie ciazy i poronienia zeby zatrzymac faceta czy zeby wrocil porazka!!!!!!! u mnie doszlo do mikorporonienia -było zapłodnieninie które się nie zagniezdziło, razem z partnerem nie przypuszczalismy domniemanej ciąży, krwotoku dostałam kilka dni po "trafieniu" a on przeżyl to bardziej niż ja, na chwile obecną odpuściliśmy temat dziecka ale kochamy się i chcemy być razem a dzieco to ma byc dopelnienie a nie proba utrzymanai faceta DZIEWCZYNY!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2016 22:35
ostatnia Pani psychicznie chora
odpowiedz
Marta (Ocena: 5) 13.04.2016 19:44
JAK MOŻNA UDAWAĆ PORONIENIE !! Boże, kobiety, ogarnijcie swój mózg..... brak słów
odpowiedz
lol (Ocena: 5) 13.04.2016 17:55
Autor artykulu ma słabą wyobraznie, przeciez widac ze to historie wymyslone na poczekaniu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie