Jak wygląda seks w ciąży? Oto zdumiewające wyznania kobiet!

Oto prawdziwy obraz tego, z czym musi zmierzyć się przyszła mama...
Jak wygląda seks w ciąży? Oto zdumiewające wyznania kobiet!
Fot. Thinkstock
01.05.2016

Ciąża to trudny okres dla przyszłej mamy i dla przyszłego taty. Kobiety zmagają się ze zmianami nastrojów, nudnościami, wzmożonym apetytem oraz innymi przypadłościami. To dziewięć naprawdę trudnych miesięcy.

Jak wygląda życie seksualne par spodziewających się potomka? Z jednej strony można sobie poszaleć, bo nie trzeba martwić się ewentualną wpadką, ale z drugiej pojawiają się przeciwności, które utrudniają satysfakcjonujące pożycie seksualne. Niektórzy rodzice mają także obiekcje, ponieważ obawiają się, że mogą zaszkodzić dziecku. Jednak jeśli ciąża przebiega prawidłowo, nie ma powodu, żeby odmawiać sobie tej przyjemności. Tak naprawdę to doskonały czas, żeby trochę poeksperymentować, rzecz jasna z uwagą na odczucia kobiety. W przypadku gdy  mamy do czynienia z pierwszą ciążą, niektóre doznania mogą wydawać się na początku dziwne. 

Przedstawiamy wyznania kobiet na temat seksu w ciąży. Niektóre zostały zebrane przez portal sheknows.com, a pozostałe zgromadziłyśmy na podstawie wypowiedzi znajomych.

Oto prawdziwy obraz tego, z czym musi zmierzyć się przyszła mama.

Zobacz także: REPORTAŻ: Wmówiłam mu, że to mój pierwszy raz

seks w ciąży

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 1

Odkąd jestem w ciąży, mój popęd seksualny jest bardzo wysoki. Niestety, kiedy widzę siebie w lustrze, czuję się nieatrakcyjna i tracę ochotę na wszystko.

Wyznanie nr 2

Jestem w dwudziestym tygodniu ciąży. Bardzo szybko nauczyłam się, że seks w ciąży daje o 100% lepsze odczucia. Jestem pozytywnie zaskoczona.

seks w ciąży

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 3

Najwyraźniej bycie w ciąży i wystrzałowy seks nie idą w parze.

Wyznanie nr 4

Jestem w dziewiątym miesiącu ciąży i wreszcie mój popęd seksualny trochę zwolnił. Wcześniej byłam szalona i do tego szaleństwa wręcz zmuszałam męża. Teraz wreszcie mogę się zrelaksować.

seks w ciąży

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 5

Chciałabym, żeby mój mąż nie był zły, że nie będę uprawiać z nim seksu. Jestem w siódmym miesiącu ciąży i mój popęd seksualny nie jest już tak wysoki. To martwi także mnie…

Wyznanie nr 6

Mój mąż stara się nakłonić mnie do czynności seksualnych w miejscach publicznych. Jestem w ósmym miesiącu ciąży i nie czuję pociągu seksualnego. Chciałabym, żeby on zostawił mnie w spokoju.

Zobacz także: Po tych słowach poznasz kiepskiego kochanka. Nie spodziewaj się wiele!

seks w ciąży

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 7

Chciałabym uprawiać seks, ale ciąża sprawia, że jest to trochę utrudnione. Nienawidzę tego, że moja zgaga tłumi mój nastrój, ale jego już nie…

Wyznanie nr 8

Jestem w ciąży i widać już urocze wybrzuszenie z dzieckiem. Mój mąż przestał uprawiać ze mną seks, bo uważa, że to dziwne, kiedy ciąża jest już mocno widoczna.

seks w ciąży

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 9

Mój mąż próbuje wykorzystywać jedzenie do tego, żeby uprawiać ze mną seks. On jest szefem kuchni, a ja jestem w ciąży… Jego popęd seksualny jest tak samo silny jak mój apetyt. Dlatego mu ulegam.

Wyznanie nr 10

Mój mąż szalenie ekscytuje się tym, że jestem w ciąży. Oczywiście mam na myśli kontekst seksualny. Wydaje mi się, że nie jest to do końca normalne i zaczyna mnie to martwić.

seks w ciąży

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 11

Nienawidzę seksu w ciąży. Nie chodzi o same doznania, bo one są w porządku. Czuję się jednak podwójnie spocona i jeszcze bardziej opuchnięta. Wszystko mi przeszkadza. Mój mąż nie chce jednak słyszeć o zaprzestaniu seksualnych czynności na jakiś czas.

Wyznanie nr 12

Mój mąż twierdzi, że seks w ciąży równa się z uprawianiem miłości przy dziecku i nie będzie tego robił. Jestem zdumiona jego postawą i nie wiem, czy jest do końca normalna. Kobiety zazwyczaj narzekają na to, że ich mężowie nie chcą im dać wytchnienia, kiedy są w ciąży. U nas jest na odwrót – to ja nalegam.

Zobacz także: Dlaczego warto być z praworęcznym facetem?

 

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2016 14:04
Mój chłopak jest namiętny. Cały czas mam chcicę :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2016 08:25
A głupoty opowiadacie.:-) Ja jestem w 34tygodniu i sex jest dla mnie tak samo podniecajacy jak kiedyś.:-) i do samego końca nie mamy z Mężem zamiaru rezygnować z tej przyjemności zwłaszcza że Maluszkowi się to podoba bo zawsze po stosunku szaleje. ;-)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2016 08:21
Ja jestem w 24 tygodniu ciąży i od jakiegoś czasu nie uprawiam seksu z mężem. Czuję się, jakby mnie ktoś wypchał watą od środka. Nie jest fajnie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2016 13:28
od kiedy się dowiedzialam, że jestem w ciąży (5 tydz) mój popęd spadł do zera, czasem się zgodziłam na sex ze względu na mojego partnera, ale nic nie czuje, a przede mną jeszcze miesiąc :( już nie mogę się doczekać, aż pozbędę się brzucha i znów będę szczupła i zwinna, a nie foka na plaży
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo