LIST: „Tyle lat żyłam w czystości, a straciłam dziewictwo z... własną ręką!”

Ola twierdzi, że wraz z błoną dziewiczą straciła do siebie szacunek.
LIST: „Tyle lat żyłam w czystości, a straciłam dziewictwo z... własną ręką!”
08.03.2015

Witajcie...

Nie wiem czy ktoś mnie potraktuje poważnie, ale zaryzykuję. Jestem 18-latką z niewielkiej miejscowości. Chodzę do liceum, pomagam rodzicom w pensjonacie, który prowadzimy, mam kilku zaufanych przyjaciół, uważam się też za osobę wierzącą. Można powiedzieć, że jestem grzeczną dziewczyną. To nie jest udawane, bo po prostu taka jestem. Mnie też się zdarza błądzić, ale raczej zła nie jestem. Jak coś popsuję, to staram się to naprawić.

Mojego największego problemu się niestety nie da. To się stało i się nie odstanie. Gdybym ja chociaż wiedziała, że tak ryzykuję... Ale o tym się nie mówi nigdzie! Zawsze mi wmawiano, że utrata dziewictwa oznacza seks z chłopakiem. Inaczej się podobno nie da. No to jestem przykładem na to, że się da.

Mam swoje zasady i naprawdę mi się do łóżka nie spieszyło. Nawet nie miałam żadnego poważnego chłopaka, żeby o tym myśleć. Wiedziałam, że zrobię to dopiero, jak będę w 100 procentach pewna. On na pewno doceni, że czekałam właśnie na niego. No i wszystko zniszczyłam.

 

Miles Aldridge

Mogę być wściekła tylko na siebie, bo co ja najlepszego zrobiłam? Pierwszy raz słyszę o takiej sytuacji i musiała ona dotknąć właśnie mnie. Wszystkie dziewczyny to robią przez lata i nic się nie dzieje. Wydaje mi się, że przez to jeszcze bardziej się w sobie zamknę. Nie wiem kiedy będę potrafiła się zbliżyć do jakiegoś chłopaka. Co ja mu wtedy powiem?

Czy powinnam się wytłumaczyć, że sama się rozdziewiczyłam? Przecież on padnie ze śmiechu, a i tak nie uwierzy. Pewnie każda nieszanująca się dziewczyna tak się potem tłumaczy. Ale ja naprawdę nie jestem jedną z nich i dlatego tak mnie to boli!

Miles Aldridge

To się działo dokładnie tak samo jak zwykle. Nie wiem dlaczego doszło do najgorszego. Dotykałam się dłonią, było przyjemnie, a potem nagle ogromny szok. Na ręce pojawiło się trochę krwi. Spanikowałam, ale jakoś potem usnęłam. Myślałam, że może miesiączka mi się przesunęła. Na wszelki wypadek założyłam podpaskę i rano obudziłam się z wielką czerwoną plamą. To był inny kolor, niż zwykła miesiączka. Daty też mi się nie zgadzały.

Jeszcze sobie wmawiałam, że to nic takiego, ale przy następnym razie poczułam dużą różnicę. Już nie było takiego oporu, czyli można powiedzieć, że załatwiłam sprawę na własną rękę... Możecie się śmiać, ale dla mnie to jest tragedia. Tyle lat masz zasady, żyjesz w czystości i nic z tego nie wynika. Jak przyjdzie co do czego, to wiadomo co sobie chłopak pomyśli – na pewno spałam już z wieloma.

 

Miles Aldridge

Gdybym była trochę starsza i miała pieniądze, to nie wiem czy bym się nie zainteresowała zabiegiem odtwarzającym błonę dziewiczą. Ja ją powinnam mieć, bo tak naprawdę przecież jestem dziewicą! Tak długo wytrzymałam i taką nagrodę za to dostałam... Tylko ja mogłam mieć takiego pecha. Tylko ja wiem, jaka jest prawda i to mi wcale nie poprawia humoru. Nie chcę być postrzegana jak jakaś łatwa laska.

A teraz przecież nie wiadomo – może jest tak, jak mówię, a może się puszczałam nie wiadomo ile razy i z kim. Każdy chłopak prędzej uwierzy w to drugie. Śmiejcie się, ale jestem tym wszystkim przybita.

Nie wiem, jak mam odzyskać do siebie szacunek. To już prawie niemożliwe. Nie po tym co się wydarzyło...

Ola

Miles Aldridge

Niestety, nawet mnie się zdarzyło zgrzeszyć masturbując się. Dorastam, hormony robią swoje i chociaż często tego nie robię, to czasami nie było wyjścia. Strasznych wyrzutów sumienia nie miałam, bo w sumie to lepsze, niż zachowywać się jak moje koleżanki. One mówią, że to żadna przyjemność i dlatego od dawna robią to z chłopakami. Ja chciałam zachować czystość dla odpowiedniego człowieka. Tylko na nic te moje starania...

Kiedyś nawet któraś z nich opowiadała, że słyszała o dziewczynie, która wsadziła tam sobie flamaster czy coś takiego i z nim straciła dziewictwo. Nie chciało mi się w to wierzyć, bo na biologii mówili, że błona jest bardzo elastyczna. Dopiero przy prawdziwym stosunku można ją uszkodzić. Sama sobie udowodniłam, że to nie jest prawda.

Można powiedzieć, że straciłam dziewictwo sama ze sobą. Niczego sobie tam nie wpychałam. Wystarczyła moja dłoń. To się stało rok temu i to mnie najbardziej dziwi. Przecież nie pierwszy raz to robiłam!

Miles Aldridge

Psychicznie dalej czuję się dziewicą, ale niestety fizycznie nią nie jestem. A nawet nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle jest możliwe... Dlatego ostrzegam. Utrata cnoty wcale nie jest taka trudna.

Czuję się teraz brudna. Nie tak to wszystko miało wyglądać. Ja sobie wiele razy wyobrażałam swój pierwszy raz. Jest chłopak, którego kocham i to on mnie pozbawia dziewictwa. Tak normalnie powinno być. W moim przypadku to już nie jest możliwe. Teraz tym bardziej boję się tego prawdziwego seksu, bo wszystko wyjdzie na jaw. Przecież ja się z tego nie wytłumaczę, bo sprawa jest oczywista – musiałam wcześniej z kimś spać.

 

Komentarze (49)

Ocena: 3.96 / 5
asesa (Ocena: 5) 11.11.2015 19:43
ja straciłam błonę jak spadłam na ramę z roweru. Mój mąż jak doszło do pierwszego razu zapytał czy nie powinno być krwi, a ja mu wyznałam jak straciłam błonę. Nie zdziwił się, wiedział że to się zdarza i nie kłamię. I tyle. Dodam że błonę straciłam jeszcze przed miesiączkowaniem, jako mała dziewczynka i dopiero po kilku latach uświadomiłam sobie co się wtedy stało. Wcześniej nie zdawałam sobie z tego sprawy
odpowiedz
ola (Ocena: 5) 17.09.2015 01:12
Za 4,5 tys można odtworzyć błonę dziewiczą ale chcę zauważyć, że masturbacja to również uprawianie sexu tyle że sama ze sobą, w czystym pojęciu słowa dziewica to ty nią na pewno już nie jesteś.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2015 21:46
A użyłaś chociaż prezerwatywę ? Bo jak nie to biegiem do apteki po test ciążowy!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 15.03.2015 21:03
Hahaha, "tyle lat w czystości"- masz dopiero 18 lat "żyje w czystości"- masturbowałaś się Ja tam widzę, że jesteś hipokrytką, a nie wrażliwą i wierzącą osobą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 11.03.2015 08:48
18-nasto latka pisze, ze "tyle lat w czystosci" haha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo