LIST: „Facet ma być facetem, a nie wymoczkiem! Trybson właśnie taki jest!”

Lidka zachęca do spojrzenia łaskawszym okiem na „prawdziwych samców”.
LIST: „Facet ma być facetem, a nie wymoczkiem! Trybson właśnie taki jest!”
15.01.2014

Szanowna Redakcjo,

chciałabym się wypowiedzieć w temacie mężczyzn, którzy kręcą mnie i pewnie większość kobiet, ale jakoś wstydzimy się do tego przyznać. Mam dosyć tego zakłamania, bo coraz częściej nie potrafimy szczerze powiedzieć, czego oczekujemy od życia. Jak się zapyta pierwszą lepszą kobietę, jacy faceci są w jej guście, to ciągle słyszymy te same slogany. Przystojny nie musi być, bo to sprawa względna, ale liczą się inne rzeczy – inteligencja, wykształcenie, zaradność, kultura osobista. Tak, na pewno uwierzę, że wszystkie szukamy grzecznych naukowców.

Tak naprawdę facet musi być facetem i dobrze o tym wiemy. Kiedy musimy wybierać pomiędzy uśmiechniętym, silnym i szalonym chłopakiem, który zakończył karierę na maturze, albo nawet jej nie ma, a z drugiej strony mamy mężczyznę po doktoracie, ale raczej przewidywalnego nudziarza, to kto nam zaimponuje? Zawsze ten pierwszy! Nie wstydzę się powiedzieć, że kocham pozytywnych ludzi w stylu Trybsona, którego wszyscy w Polsce już znają.

 

Prawdziwy mężczyzna nie bawi się w takie rzeczy. Wystarczy mu życiowa mądrość, żeby poradzić sobie w każdej sytuacji. Rzeczy nazywa po imieniu, a nie szuka jakichś wspaniałych określeń. Jak ma głowę na karku, to i tak będzie mu się lepiej żyło, niż tym wszystkim niemęskim chłopcom po doktoratach.

Nie chcę nikogo przekonywać, żeby nagle wyznawać miłość facetom w stylu Trybsona. Chciałabym tylko, żebyśmy przestały udawać. Przez nasze wyśmiewanie prawdziwi mężczyźni czują się niepewnie. Oni powinni wiedzieć, że nie muszą się zmieniać. Że zawsze docenimy silnego samca, a nie byle wymoczka.

Na razie zarzuca mu się, że chciałby zaliczyć wszystko, co się rusza. Czym on się różni od Waszych partnerów? Chyba tylko tym, że pokazują to w TV i możecie to zobaczyć. Inni robią to po cichu i udają świętych.

To jest dla mnie w tym wszystkim najdziwniejsze. Oficjalnie się oburzamy, ale gdyby któraś z Was spotkała takiego faceta, to raczej nie miałaby oporów. Każda zdrowa kobieta chce mieć u swojego boku twardziela, a nie jakieś byle co. Chyba, że wolicie przez całe życie udawać, że liczy się tylko intelekt, dyplomy, piękne słówka.

 

trybson

Wiem, co się o nim mówi „na mieście”, ale moim zdaniem to wszystko bzdury. Beznadziejni faceci i niezadowolone z życia dziewczyny mieszają takich ludzi z błotem, bo po prostu nie mają żadnych argumentów. Mówi się, że to zwykły mięśniak bez mózgu, ale jeśli przyjdzie co do czego, to prawie każda by mu uległa. Bo tutaj wcale nie chodzi o jakąś wybitną inteligencję, ale wyłącznie o to, żeby facet był męski. Tego Trybsonowi i podobnym do niego chłopakom nie można po prostu odmówić.

To fajnie brzmi, że kręcą mnie uduchowieni panowie z „rozległymi horyzontami”, ale czy któraś kobieta bawiła się kiedyś dobrze z kimś takim? Szczerze w to wątpię. To są zwykłe wymoczki, które próbują nadrabiać wszystkie swoje kompleksy dyplomami uczelni i trudnymi słówkami. Ja nie chciałabym być z kimś takim. Mężczyzna ma mnie rozbawiać, dawać poczucie bezpieczeństwa i nie bać się własnego cienia.

trybson

Przy takim facecie kobieta może czuć się naprawdę dobrze, bo wie, że może na niego liczyć. Dyplom uczelni nie jest do tego potrzeby, bo niektórzy po prostu się z tym rodzą. Tacy mężczyźni są bardzo zaradni i pomysłowi, zawsze sobie poradzą. Męskość widać tutaj w każdym spojrzeniu, geście, kroku. Naprawdę Was to nie pociąga? Chyba, że udajecie zakonnice i święte, ale takie zakłamanie wcale mnie już nie dziwi. Największe oburzenie jest na to, że Trybson lubi kobiety.

To kogo ma lubić? Innych facetów? Normalny i zdrowy mężczyzna taki już jest. Chce się otaczać ładnymi dziewczynami, bo po coś Bóg stworzył różne płci. Jestem pewna, że jeśli tylko by się zakochał, to nie szukałby dalej.

 

trybson

Nie mam na myśli tego, że zakochałam się akurat w tym całym Trybsonie, bo go nie znam. Wiem tylko, że on ma osobowość prawdziwego faceta, a przynajmniej tak się prezentuje. Jest wyśmiewany i wyzywany, bo inni chyba mu tego zazdroszczą. Ja uwielbiam takich pozytywnych ludzi i przynajmniej potrafię się do tego szczerze przyznać. Inne dziewczyny pewnie też go besztają, ale przy pierwszej okazji robiłyby do niego maślane oczy i sikały po majtkach. Nie wiem, jak to dokładnie określić, ale on ma to coś.

Po pierwsze – wygląda jak prawdziwy mężczyzna. Ma mięśnie i fajnie, ciekawe dlaczego niektórym to tak przeszkadza. Jest dużym chłopakiem i przynajmniej czymś się odróżnia od tych wychudzonych chłopaczków. Ciągle uśmiechnięty, nawet jeśli coś idzie nie tak. Brakuje nam takiego pozytywnego nastawienia. Potrafi oczarować kobietę, poważnie porozmawiać, przeprosić, albo dać w twarz innemu facetowi, który oczernia lub przystawia się do jego dziewczyny.

Gdybym spotkała Trybsona, to bym mu powiedziała, że jest zaje****tym facetem. Nie powinien się dla nikogo zmieniać, odgrywać nie wiadomo kogo i mieć kompleksy. Jeśli w głębi duszy któraś z Czytelniczek przyzna, że mam w tym trochę racji, to wiem, że było warto się rozpisać. Kochajmy prawdziwych mężczyzn, którzy naprawdę nas pociągają. Nie szukajmy nierealnych ideałów, bo na razie mamy wybór – albo samiec z krwi i kości, albo jego przegięta podróbka.

Ja podróbkom mówię nie i mam ochotę krzyknąć TRYBSON!!!

Lidka

Polecane wideo

Komentarze (172)

Ocena: 5 / 5
MARTA23 (Ocena: 5) 27.02.2014 21:06
księżniczki DO SPRZĄTANIA...KU*WA!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2014 14:10
Wszyscy krzyczą TRYBSON! Krzyczę i ja! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2014 10:59
trochę przesadzony ten list.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2014 09:16
Skad wiesz, ze nie ma matury?:) jeszcze bys sie zdziwila :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2014 23:13
i pójdzie Twoj idealny pozytywnie nastawiony mięśniak na rozmowe o prace i powie że nie ma matury, ale doświadczenie życiowe !!! i z tego utrzyma rodzinę. W życiu, prawdziwym, dorosłym życiu nie można kierować się tylko tym, co nam się podoba, trzeba myśleć praktycznie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie