ODPOWIEDŹ NA LIST: „Osoba, która jest 5 minut w danym mieście, nie ma prawa go oceniać!”

Czytelniczka o pseudonimie „Ideał nocy” odpowiada na list Marleny.
ODPOWIEDŹ NA LIST: „Osoba, która jest 5 minut w danym mieście, nie ma prawa go oceniać!”
01.08.2013

Witam,

przeczytałam list „Podróżowałam po Polsce i zobaczyłam DZICZ! Poza W-wą ludzie nie potrafią się zachować i ubrać!” i myślę, czy to tylko głupi żart, czy próżność i chęć bycia lepszym…

Sama mieszkam na wsi. Autorka by pewnie stwierdziła, że wiem jedynie, co to kanapka z pomidorem, bo zapewne nic bardziej wykwintnego nie jadłam.. Ale we mnie się wprost gotuje! Mieszkam niecałe 20 km od stutysięcznego miasta. I wiecie co? Tu też jest życie, które jest przepełnione uśmiechem, zabawą i fajnymi wspomnieniami.

Są świetne kawiarnie, lodziarnie czy restauracje. To tutaj jadłam najlepsze naleśniki, choć może z mało ekskluzywnego lokalu. Uważam, że osoba która jest 5 minut w danym mieście, nie ma prawa go oceniać.

Bazary?! Umierają, bo ceny są porównywalne do tych w zwykłych sieciówkach. Dziewczyny dbają o siebie, chcą wyglądać jak najlepiej i przy okazji wiedzą, ze wygląd to niewiele, bo przede wszystkim liczy się wnętrze człowieka.

Z kasą też bywa różnie, ale myślę, że dziewczyny świetnie kombinują i ubierają się za tyle, na ile je stać. Bez przesadzania, z klasą. Może nie znają najnowszych trendów, ale podobają się sobie takie, jakie są.

Ludzie z mniejszych miast wiedzą, że język obcy jest najważniejszy, jednak nie udają inteligentnych i mówią na co dzień w języku ojczystym, skoro są w Polsce. A Twój tekst o tym, jaki to masz wspaniały brytyjski akcent, mocno mnie rozśmieszył.

Jest mi wstyd, gdy czytam Twój list – z powodu Twojego egoizmu i pychy. Prowadzę bloga modowego, jednak nie podam tutaj jego nazwy. Jeszcze dowiem się od Ciebie lub osób Twojego pokroju, że wyglądam jak wieśniak wśród siana.

Z pozdrowieniami,

Ideał nocy

Komentarze (46)

Ocena: 5 / 5
replica handbags (Ocena: 5) 27.08.2013 09:13
Almost every alternative woman prefers shopping for Replica Handbags uk . Another benefit of these Replica Handbags is that you may easily find these folks. They are out there as well and of the best ways to find all these Replica Louis Vuitton Handbags is internet. There are ample websites which will offer latest variety around Replica Rolex Watches . Just remember to select a correct and authentic webpage for buying fake Rolex replicas.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2013 21:38
Bardzo dobra odpowiedź. Ja sama mieszkam w 20tyśięcznym mieście blisko Poznania. U mnie w domu nie ma problemów z pieniędzmi. Chodzę do prywatnej szkoły, jeżdżę daleko za granicę na wakacje ale jak przychodzi co do czego to ubieram się w sieciówkach bo ubrania są równie ładne. Moi rodzice wydają najwięcej pieniędzy na podróże i edukacje a na co dzień żyjemy skromnie. I jestem im za to wdzięczna. Co roku od 1 liceum w wakacje pracuję żeby zarobić na własne potrzeby. Rodzice nauczyli mnie szacunku do pieniądza i skromnego życia. Powiem jedno dziewczyna pisząca ten list nie ma za grosz klasy ani rozumu i nigdy nie poradzi sobie w życiu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2013 15:12
"Newsweek": Warszawie grozi bankructwo. - hahaha, żegnaj piękna, cudowna i wpsniało Warszawko :D
odpowiedz
w (Ocena: 5) 02.08.2013 23:17
ALE JAK SŁOIKI KLIMATYZUJĄ SIĘ W WARSZAWIE TO PO TYGODNIU JUŻ SIĘ SKARŻĄ ŻE DROGO,ŻE LUDZIE NIE DOBZI ,ŻE GŁOŚNO JEST I SAMI PIRACI DROGOWI SAME NEGATYWY IM SŁOIKOM TO WOLNO BO BIEDNI TACY SĄ BO MUSZĄ SOBIE SI RADZIRADZIĆ ITP. ALE KTO DO GROMA JASNEGO KAZAŁ IM PRZYJERZDŻAĆ DO GWARNEGO MIASTA MOGLI ZOSTAĆ NA CICHEJ WSI.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2013 11:08
ideał nocy? twój blog jest wiesniacki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo