LIST: Odkąd mój chłopak chodzi na siłkę i coś łyka, jego sperma dziwnie smakuje. Co robić?

Daga zdobyła się na szczerość. Ale tylko wobec nas, bo facetowi przecież tego nie powie. TYLKO 18+.
LIST: Odkąd mój chłopak chodzi na siłkę i coś łyka, jego sperma dziwnie smakuje. Co robić?
03.07.2012

Droga Redakcjo,

Temat, z jakim do Was piszę jest dość kontrowersyjny i zdaję sobie sprawę, że list może nie zostać opublikowany, ale próbuję, bo tylko tutaj mogę anonimowo o tym opowiedzieć. Sprawa jest wstydliwa, bo związana z seksem.

Chociaż ja nie jestem pruderyjna, nie wstydzę się o tym mówić czy pisać, ale to nie jest kwestia braku orgazmu czy czegoś, z czym wszyscy się już dawno obyli. Chodzi o to, że pełne zbliżenia z nim, która do niedawna uwielbiałam, stały się dla mnie bardzo trudne i uciążliwe.

Konrad zawsze był wysportowany. Między innymi za to, jak świetnie jest zbudowany, go kocham. Naprawdę – fantastyczne ciało! W zeszłym roku skończył AWF i żeby nie stracić formy zaczął chodzić na siłownię. Bardzo się w to wkręcił , wizyty były coraz częstsze, pojawili się nowi koledzy z pakerskiego środowiska. Fakt, jego barki, brzuch, nogi… Co tu dużo mówić – wyglądał coraz lepiej!

 

Para w łóżku

Niestety zawsze są jakieś efekty uboczne, także i w tym przypadku. Konrad jakiś czas temu zaczął łykać  suplementy, które biorą też jego koledzy. Zamawiają to ze Stanów w dużych ilościach, bo taniej i niby bezpieczniej, ale czy ja wiem. Kto to sprawdzi, co oni biorą. Mój jest bardzo zadowolony, bo widzi rezultaty, ale niestety ja też mogę je zaobserwować – na moje nieszczęście – SMAKOWO.

Konrad i ja lubimy różne formy miłości. Także oralne. Ja jemu, on mnie – oboje to uwielbiamy. Bardzo dbamy o higienę, zdrowo się odżywiamy – to wszystko ma wpływ na smak naszych soków. Ale odkąd on bierze te swoje suplementy wszystko się zmieniło. Smak jego nasienia bardzo, ale to bardzo się pogorszył. Jest straszliwie gorzkie, wywołuje odruchy wymiotne i potem jeszcze długo to czuć…

 

Para w łóżku

Teraz, po kilku latach związku, nie mogę nagle zmienić swoich nawyków i powiedzieć, że połykanie mi się znudziło. Nie chcę też robić mu przykrości, bo w takich delikatnych sprawach szczerość może być bolesna. A Konrad lubi robić to często. Może nie codziennie, bo czasami oboje jesteśmy zbyt zmęczeni, żeby jeszcze uprawiać seks, ale przynajmniej w pięć wieczorów w tygodniu. 

Jego naprawdę bardzo kręci, że połykam, ale… jak mu powiedzieć o tym, jaki odrażający jest ostatnio w smaku?

Daga

 

Na Wasze listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl.

Polecane wideo

Komentarze (121)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2014 09:37
ja powiedziałam, ze jest lekko gorzki w smaku ... i obraził się na mnie.
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 24.09.2013 18:55
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2013 01:40
"Między innymi za to, jak świetnie jest zbudowany, go kocham." - To się komentuje samo. Powodzenia, pusta wagino.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2012 10:57
Spotykam się od dłuzszego czasu ze wspaniałym facetem. Jest nam razem naprawdę dobrze, mimo że widujemy sie naprawdę rzadko bo niestety mamy bardzo mało czasu na randki, szczególnie on, ale rozmawiamy codziennie długo przez telefon. Gdy uda nam sie ze sobą spotkać to nie możemy się soba nacieszyć. Zawsze oboje zostajemy nadzy :) Uwielbiamy się nawzajem pieścić, mimo że nigdy nie doszło do pełnego stosunku (jakoś nie jestem na to jeszcze gotowa). Uwielbiam jak on robi mi minetke, jest w tym mistrzem, zawsze doprowadza mnie do ogromnej rozkoszy. Ja też bardzo lubie robic mu loda i on tez to lubi. Nigdy jednak nie połykałam jego spermy. Jakiś czas temu doszłam do wniosku że czemu by nie spróbować. Gdy powiedziałm mojemu ukochanemu o tym był wniebowziety, nie mógł sie doczekać naszego kolejnego spotkania. Ja tez bardzo na to czekałam i miałam cholerna ochotę go posmakować. Jednak gdy juz do tego doszło, byłam zawiedziona, jego sperma miała strasznie gorzki smak. Udawałam że wszystko jest w porządku i że mi smakuje, mimo ze tak nie było. Szczerze powiedziawszy troszke zniechęciłam się do robienia lodów, mimo że wcześniej strasznie to lubiłam. Co zrobic żeby sperma miała lepszy smak???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2012 03:21
jak można uprawiać ze sobą seks, ale nie potrafić rozmawiać o seksie. niepojęte.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie