LIST. `Mój mąż nie chce uprawiać seksu. Mam taką chcicę, że myślę o zdradzie!`

Agata żali się na łóżkowe problemy w małżeństwie. TYLKO 18+.
LIST. `Mój mąż nie chce uprawiać seksu. Mam taką chcicę, że myślę o zdradzie!`
25.06.2012

Droga Redakcjo i Wy Kochane Czytelniczki,

Nie tak dawno ukazał się list od dziewczyny, która żaliła się, że jej facet ma zbyt dużą ochotę na seks (list tutaj - przypis red.). Ja mam odwrotny problem. Mam 24 lata, znam M. od 4 lat, a małżeństwem jesteśmy od roku.

Na początku związku, jak chyba każdego, ja i mój M. mieliśmy olbrzymią ochotę na seks. Kochaliśmy się jak króliki. O każdej porze dnia i nocy, i w każdym miejscu. Po ślubie i zamieszkaniu ze sobą mieliśmy o dziwo mniej czas dla siebie. Przytłoczyła nas codzienność, ale systematyczny seksik 3 razy w tygodniu musiał być!

Niestety jakieś 4 miesiące temu wszystko się zmieniło. Mój M. przestał mieć na mnie ochotę. Próbuje go jakoś zachęcić do działania, ale to nic nie daje. Ostatnio zaserwowałam mu z samego rana pobudkę, ale nie podziałało. Odwrócił się na bok i spał dalej. Wymyślam też różne przebieranki, no wiecie, za pielęgniarkę, policjantkę itp., ale jego to nie kręci.

Seksowne usta

Pewnego dnia przygotowałam coś specjalnego. Kolacja ze świecami, butelka szampana, ostrygi na pobudzenie... Ubrałam się w seksowną czerwoną bieliznę i byłam gotowa na jego przyjście z pracy. Czekałam z niecierpliwością, a tu nagle jak nie wpadnie do mieszkania wraz z kolegami i okrzykiem „ DO BOJU POLSKO!”…. Sytuacja nieciekawa. Ja roznegliżowana, jego koledzy już lekko podpici... Mój M. nawet chyba nie zauważył jak wyglądam, wziął szalik reprezentacji i już go nie było w mieszkaniu. Pogniewałam się na niego, ale złość szybko minęła. Przeprosił mnie bukietem moich ulubionych kwiatów. Bardzo mi na nim zależy, ale naprawdę nie wiem już co czynić.  

Może to wina mojego wyglądu? Kilka lat temu byłam szczuplutka, a teraz ważę 20 kg więcej. On jednak uważa, że jestem dla niego piękna i lubi sobie na mnie popatrzeć. Często prosi mnie bym się rozebrała, a on wtedy podziwia moje nagie ciało z każdej strony. I na tym się kończy. Oczywiście nie raz próbowałam z nim rozmawiać, ale  nasze rozmowy na temat seksu kończyły się jego stwierdzeniem, że „wszystko jest ok” . Rozumiem, że z wiekiem mężczyźnie maleje libido, ale bez przesady!

Seksowne usta

Przez brak seksu mam taka chcicę, że nie wiem co robić. Zaczęłam zastanawiać się nawet nad zdradą! Może powinnam przespać się z jego młodszym bratem, który zaleca się do mnie od jakiegoś czasu. Mówi do mnie :”Prosiaczku” i jest przy tym taki słodki. Myślę, że seks z nim byłby ciekawym urozmaiceniem w moim życiu.

Ale z drugiej strony w pozostałych płaszczyznach życia Mój M. jest najwspanialszy. Dba o mnie, często zabiera na kolacje, do kina. Dobrze nam się rozmawia, mamy te same pasje i zainteresowania. Pamięta o ważnych dla nas datach. Wiem, że mogę na niego liczyć w każdej sytuacji. Tylko ten seks… Reszta jest idealna. Mam wrażenie, że M. traktuje mnie jak najlepszą przyjaciółkę, a nie swoją żonę.

Na Wasze listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl.

Komentarze (238)

Ocena: 5 / 5
gunila (Ocena: 5) 08.11.2016 11:30
U nas też tak było, że się mąż zaczął nagle migać od seksu. Zaczęłam się poważnie martwić, że może mnie zdradza, ale w końcu pogadaliśmy i przyznał, że coś mu erekcja szwankuje. Ustaliliśmy, że nie ma co się zamartwiać, tylko trzeba iść do lekarza. Dostał na swoją niemoc maxigrę go (lek pobudzający erekcję). Działa super, bo już po kilkunastu minutach od zażycia daje mocną i długotrwałą erekcję. Więc może zamiast się domyślać i zamartwiać, warto szczerze pogadać, bo powód może być banalny i łatwy do rozwiązania
odpowiedz
jimmy (Ocena: 5) 19.10.2015 20:29
I am looking for sex
odpowiedz
Franek (Ocena: 5) 25.09.2014 20:04
Sa dwie możłiwosći: Zdradza cie w realu Zdradza cie w wirtualu Wg. mnie to drugie, pewniewali gruche co gdzine patrzac sie na inne psiochy, być może zwierzęta:) Aby to sprawdzić wystarczy zainstalować keyloggera.
odpowiedz
jj (Ocena: 5) 28.06.2013 12:41
Cóż... wyeksploatowaliście się przed ślubem to facet stracił zainteresowanie. Nie musi o ciebie zabiegać. Stracił ochotę bo łatwo przyszło.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2013 12:40
Może wystarczyłoby się umyć zamiast przebierać...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo