LIST: Mój chłopak lubi to robić często, ale jest dosyć ostry, a jego klejnoty... duże. Co robić?

Kasia jest już zmęczona intensywnością swojego życia seksualnego. Adrian jest ogierem, ale co za dużo to niezdrowo! (18+)
LIST: Mój chłopak lubi to robić często, ale jest dosyć ostry, a jego klejnoty... duże. Co robić?
19.06.2012

Hej,

Mam taki dosyć wstydliwy problem, ale nie oszukujmy się i nie udawajmy cnotek – chodzi o seks. Ogólnie – bardzo lubię to robić, po to Bóg nas stworzył z podziałem na płcie, żebyśmy swawolili, ale jak to mówią, we wszystkim trzeba znać umiar.

Mnie wystarczy, jeśli to robię trzy raz w tygodniu. Jasne, może być i częściej, ale ja tu mówię o takim niezbędnym minimum. Wiecie, dla zdrowia. Ogólnie to uważam, że jeśli nie mamy stałych partnerów, nie ma nic złego w robieniu tego z przygodnymi osobami. Oczywiście trzeba się zabezpieczać – nie tylko przed ciążą, ale także przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, no i badać, ale, kochać się, kochać się na maxa! Bo to samo zdrowie!

Z podobnego założenia wychodzi mój chłopak, dodam – bardzo (baaardzo) hojnie obdarzony. Adrian jest świetnie zbudowany, na całym ciele, w każdej jego strefie. Ale o ile to, że ma mięśnie i zgrabne nogi, jest super, o tyle to, że ma takiego dużego – już gorzej.

 

Kochankowie

 

Bardzo go kocham, ale jest taki samczy. Zachowuje się jak zwierzę. Przy okazji pisania tego listu policzyłam, że w ostatnim tygodniu kochaliśmy się częściej niż trzy razy dziennie, a przez weekend byliśmy osobno, więc to znaczy, że były dni kiedy robiliśmy to częściej. Na dodatek jemu nie starcza 15 minut. Gdyby to chodziło o kwadrans, nie robiłabym problemu. OK., czasami się w tym czasie wyrobi, ale zwykle to co najmniej 40 minut!

Adrian lubi też urozmaicać. Pozycje, formy zbliżeń… Seks to dla niego tak ważna sprawa, że gdyby nie związek i wierność, pewnie robiłby to ze mną oraz z innymi kobietami.

Nie wiem, jak mam o tym z nim gadać. Nie chcę, żeby nasz związek się rozpadł z tak absurdalnego powodu. Przecież powinnam się cieszyć, ale… ostatnio opóźniam moment pójścia do łóżka wieczorem do maksimum. Tak bardzo mam dosyć!

Kasia

Na Wasze listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl.

 

Kochankowie

 

Miałam kilku przed nim, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Do tego… ma nieposkromione libido. Może to robić kilka razy na dobę i niestety chce tego. Co noc, nawet kilka razy. I on nie rozumie, że kobieta się „wyciera” i to przestaje być miłe, jeśli wiecie co mam na myśli.

Ostatnio Adrian uprawia dużo sportu i zauważyłam, że potrzebuje seksu jeszcze więcej. Muszę go zadowalać już nie tylko wieczorami, ale także kiedy obudzi się w środku nocy albo rano. Już mi się zdarzyło spóźnić przez niego do pracy, bo zbierało mu się na igraszki, kiedy już byłam ubrana. No i całą mnie wymiętosił i musiałam się znowu myć, szykować, rozumiecie. Inaczej cały dzień czułabym się niezbyt świeżo, a pracuję w poważnej firmie, mam kontakt z klientami i to było niekomfortowe.

Pewnie Wam się wydaje, że to żadem kłopot, ale kiedy ja mu mówię, że już nie chcę, że nie mam siły, on nie daje za wygraną. Nie rozumie, że mogę mieć dość. Myśli, że tak się z nim pieszczę, flirtuję. I wiecie, co? Jak ja mówię NIE, jemu jakby jeszcze bardziej skacze pożądanie.

 

Komentarze (208)

Ocena: 4.95 / 5
Sara (Ocena: 4) 01.06.2018 23:38
Witam! Mój chłopak tak samo dużo często długo i sprzęt 25cm ... Potrafił mnie bzykać najdłużej 6 godzin.... A jak byście go zobaczyły to w życiu nie wpadła by żadna ze taki ruchacz :) 190cm wzrostu 120 waga XD krecone włosy ..po prostu zaprosiłam koleżanki do pomocy mamy swoją grupę i jak już nie daje rady to wpada koleżanka i dokańcza mi faceta kocha mnie więc nie widzę żadnego problemu. Tylko mu mówię by uważał na choroby ale w żaden sposób nie ograniczam. Jestem szczęśliwa i mój facet też. Pozdrawiam
odpowiedz
opędzluj mi kolbę (Ocena: 1) 08.02.2018 11:57
Prawda jest taka,że leżysz cholero jak kłoda i nic nie robisz, to wydaje ci się, że masz za dużo seksu.
odpowiedz
Paulina (Ocena: 5) 19.08.2017 13:08
sama szukam faceta umięjącego ostrzej sie bawic ale to nie takie proste jak jest jakiś doświadczony przystojniak tutaj to pisz ero,club/3110/lubie-brutalny-sex/ albo email pauola17@gmail,com ;)
odpowiedz
nastigrzmot (Ocena: 1) 18.08.2017 14:40
Słabiutkie te opowiadanko. Lipa jak chu... Pomijając to, to Adrianek jest zwykłym gwałcicielem.
odpowiedz
Łukasz (Ocena: 4) 08.04.2017 23:59
Mój chłopak to gej co mam zrobic
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo