DECYZJA: Wszystko mi się w życiu sypie. Koleżanka doradza mi tarota. Iść do wróżki?

Monika potrzebuje Waszej porady.
DECYZJA: Wszystko mi się w życiu sypie. Koleżanka doradza mi tarota. Iść do wróżki?
18.05.2012

Drogie Czytleniczki,

Chciałabym uzyskać poradę związaną z wizytą u wróżki. Ostatnio bardzo poważnie myślę o umówieniu się na tarota, znalazłam już nawet kilka numerów kontaktowych do pań z mojej okolicy, ale kilka spraw mnie hamuje. Ale zanim o moich obawach, napiszę o swojej sytuacji, która wydaje mi się już tak skomplikowana, że bez pomocy z zewnątrz jej nie ułożę.

Mam 27 lat i wiem, że większość kobiet w moim wieku ma ustabilizowaną sytuację zawodową (nawet jeśli zarabiają mało to chociaż wiedzą, co chcą robić), faceta (albo męża!), mieszkanie (na raty, ale zawsze) i jakiś życiowy cel. U mnie nie ma NICZEGO.

Po pierwsze nie skończyłam studiów, ponieważ po 4. roku zostałam skreślona i nie starałam się o ponowne wpisanie, bo tak naprawdę wcale mi nie zależało. Zaczęłam pracę w sklepie z ubraniami – najpierw byłam sprzedawcą, ale ze względu na to, że nieźle znam hiszpański to w tej sieciówce łatwiej mi było awansować i zostałam kierownikiem sklepu.

tarot

Praca mi się podobała, miałam zniżki na ubrania itp. Poznałam fajnych ludzi i naprawdę nie szukałam innego zatrudnienia, nie myśląc o tym, co kiedyś wpiszę w CV. W tamtym czasie poznałam też fajnego faceta. Oczywiście na imprezie, ale to nie tak, że poszliśmy ze sobą do łóżka i połączył nas seks. Było zupełnie inaczej.

Ja i on to naprawdę było coś. Wyjątkowe połączenie pod względem fizycznym i intelektualnym. Byliśmy ze sobą bardzo blisko i myślałam poważnie o rzeczach, które wcześniej mnie nie obchodziły – ślubie, dzieciach, domu. Byłam pewna, że będziemy razem już zawsze. Ale pewnego dnia podjęłam bardzo złą decyzję i go zdradziłam.

To był najgłupszy krok w moim życiu, którego do dziś żałuję. Ale musiałam wyznać mu prawdę, mimo że wiedziałam, że mnie zostawi. Bardzo to przeżywał, próbowaliśmy być jeszcze ze sobą, ale to było niemożliwe. On się mnie brzydził. Odszedł, a ja zostałam sama. Do dziś myślę o nim każdego dnia i każdej nocy, i jestem bardzo samotna. Nikogo nowego nie poznałam, z nikim nie byłam na randce. Nie czuję się gotowa.

tarot

Ale wrócę do tych moich obaw. Po pierwsze jestem osobą wierzącą i praktykującą. Wiem, że to nie jest zgodne z nauką Kościoła. Wiem, że to byłby grzech. Po drugie to droga zabawa. Seans 90 minutowy kosztuje około 200 złotych. W mojej sytuacji finansowej musiałabym chyba wziąć pożyczkę. Po trzecie boję się, że ona mi powie coś strasznego. Że jestem chora albo że umrę.

Czy Wy byłyście kiedyś u wróżki? Czy od tego można się uzależnić? Czy ona mi powie, co mam robić?

Monika

Na Wasze listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl.

tarot

3 miesiące temu życie znów ze mnie zadrwiło. Zostałam zwolniona z pracy i do dziś nie znalazłam nowej. Na początku codziennie zaczynałam dzień od przejrzenia nowych ofert pracy i wysłania CV, ale nikt się nie odezwał. Teraz nie mam już siły szukać, bo widzę, że nie jestem atrakcyjnym pracownikiem. Moim jedynim doświadczeniem jest praca w sklepie z ubraniami, nie mam studiów, no i żadna ze mnie piękność.

A latka lecą. Boję się, że straciłam swoje szance na fajne życie. Nie wiem, w którą stronę iść. Ale na pewno nie pójdę do psychologa, bo nie wierzę w takie rzeczy jak terapia. Myślę za to o wróżce. Koleżanka mi poleca tarota. Sama przed każdą ważną decyzją radzi się swojej wróżki i jej życie wygląda jak bajka! Wszystko się jej układa znakomicie, jest prawdziwą szczęściarą!

Komentarze (136)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2015 23:39
Moim zdaniem najlepszym specjalistą od wróżb i horoskopów jest wróżbita Paulus (wrozbitapaulus.pl) kilkukrotnie korzystałam z jego uslug i za każdym razem wszystko się sprawdzało.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2015 15:55
Wiem jak boli rozstanie....jednego dnia nabierałam sił, i wierzyłam, że będę kiedyś szczęśliwa, ale były dni w których miałam ochotę zasnąć..tak bolało serce, a oczy nie widziały już nic poza rzęsami, bo były tak zapuchnięte...musiałam go odzyskać....zamówiłam urok na urokmilosny24.pl I znowu był mój Czasem taki sposób jest lepszy od ciągłego cierpienia. Ja wiem, że bym się nie pozbierała.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2014 13:18
Wróżka nie pomoże, tarot też nie. Problemy trzeba rozwiązywać. Życia nikt za Ciebie nie przeżyje. Niestety, ale wróżki to po prostu naciąganie ludzi na kolejne wydatki ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2013 12:23
NA TWOIM MIEJSCU NAWET BYM SIĘ NIE ZASTANAWIAŁA TYLKO SKIEROWAŁA SWOJE KROKI DO SPECJALISTKI. MOGĘ CI POLECIĆ WRÓŻKĘ DO KTÓREJ REGULARNIE UCZĘSZCZAM OD 10 LAT. PRZYJMUJE W SOSNOWCU CENTRUM NA ZAPISY POD NUMEREM: 501 525 191
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2012 17:03
idz nic nie tracisz
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo