LIST: Szwagier zaproponował mi seks. Już kiedyś się do mnie dobierał, ale bałam się powiedzieć siostrze...

Aleksandra ma 19 lat. Nie wie, jak należy się zachować.
LIST: Szwagier zaproponował mi seks. Już kiedyś się do mnie dobierał, ale bałam się powiedzieć siostrze...
15.05.2012

Witam,

Mam problem i potrzebuje rady, co zrobić... Chodzi o męża mojej siostry, czyli mojego szwagra. Ślub wzięli zaledwie miesiąc temu, a on proponuje mi seks. Są parą idealną wizualnie, pasują do siebie jak mało kto i nie potrafię znieść, że tak traktuje moją siostrą.

Nie jest jej wart, ale teraz nic na to nie poradzę. Wolałabym jej nie mówić o jego propozycji. Zawaliłam sprawę, bo powinnam była powiedzieć, że się do mnie przystawiał jeszcze zanim wzięli ślub. Było to po sylwestrze, kiedy wyjechaliśmy ze znajomymi do Zakopanego i trochę przesadziliśmy z alkoholem.

W nocy pomylił łóżka (tak wtedy sądziłam) i położył się koło mnie, dotykał, pieścił... Nie skojarzyłam, ze to on. Dopiero nad ranem, kiedy zrobiło się widno zobaczyłam jego twarz, jego wzrok.

Jestem dość młoda. Niedługo będę miała 19 lat, ale chcę to załatwić sama. Boję się jednak, że powie o tym co się działo wtedy i on się z tego wywinie. Siostra jest w niego tak zapatrzona, że nie dostrzega tego, co on wyprawia niemal pod jej nosem!

 

list

Czasem odbiera mnie ze szkoły po dodatkowych zajęciach i wtedy w samochodzie potrafi całą drogę dotykać mnie po nogach i piersiach. Moje protesty nic nie dają. Próbowałam zniechęcić go, ale nie daję rady, rozmowy nie przynoszą żadnego pozytywnego rezultatu.

Przyznałam mu się do dziewictwa. Myślałam, że zrezygnuje, mając do czynienia z niedoświadczoną dziewczyną, ale przyniosło to odwrotny skutek... Mówi żebym się nie bała, że on mnie poprowadzi i mi pomoże, że musimy poczekać z miesiąc aż siostra zacznie nową pracę i wtedy pojedziemy gdzieś na kilka godzin, żeby móc to zrobić gdzieś z dala od domu, np. w samochodzie. Że nie muszę się martwić o zabezpieczenie...

Rozwodzi się nad tym, jak to będzie cudownie i wspaniale. Przeraża mnie ta sytuacja. Bardzo proszę o poradę co zrobić, jak się zachować.

Aleksandra

Na Wasze listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl.

Komentarze (161)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2012 12:56
I dobrze, trzeba spróbowąć czy jest dobry, pamiętaj o zabezpieczeniu przed ciąża
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2012 11:20
Wskakuj się ze szwagrem ile wlezie !!! Niech cię porządnie penetruje. Może twoja siostra nie daje rady go zaspokoić. W rodzinie trzeba sobie pomagać!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2012 04:31
Jestes zalosna albo masz taki slaby charakter..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2012 20:46
a ja mam PLAN! wcześniej o całej sprawie powiedz siostrze, gdy ona nie uwierz powiedz jej żeby zachowała spokój i udowodnisz jej że to prawda. Wcześniej go nagraj, a później niby że tego nie chce zgodzisz się na seks ze szwagrem, ale nie dojdzie do niego. Ponieważ wcześniej Twoja siostra będzie Was śledzić i powiesz jej gdzie ma się wszystko odbyć i o której godzinie. Wtedy Twoja siostra przyłapie go na gorącym uczynku !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2012 20:42
mogłaś go nagrać na dyktafon i pokazać siostrze nawet teraz, ale mogłaś zrobić to wcześniej. Szkoda Twojej siostry!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo