Wasze listy: "Pomocy, moja przyjaciółka pakuje się w bagno!"

Pomóżmy jednej z Papilotek uchronić jej koleżankę przed popełnieniem wielkiego błędu.
Wasze listy: "Pomocy, moja przyjaciółka pakuje się w bagno!"
13.10.2008

„Droga redakcjo !

Pisze do Was ponieważ nie widzę już innego sposobu na to aby przekonać moją koleżankę jak wielki błąd popełnia w swoim życiu! Może komentarze papilotek dadzą jej do myślenia, bo ja ani jej matka nie wiemy jak mamy przetłumaczyć jej to w jakie bagno się pakuje!

Może zacznę od początku Ewelina ( 20 l.) i Robert (24 l.) pochodzą z jednej miejscowości ale poznali się dopiero w Warszawie do której wyjechała z koleżanką w poszukiwaniu pracy. Po jakimś czasie zamieszkali ze sobą. Robert robił jej wielkie awantury z błahych powodów, potrafił spakować jej rzeczy i wystawić za drzwi tylko dlatego że spóźniła się kilka minut do domu, albo wpaść w szał powyrywać wszystkie kable od komputera, rzucać klawiaturą tylko dlatego, że nie włączyła mu tej piosenki o którą prosił!! Nie wspomnę już o tym, że zabrania jej wychodzić ze znajomymi i dzwoni do niej co parę minut!

Robert próbuje zatrzymać ja na wszystkie sposoby nawet złapać na dziecko! Obecnie on przebywa zagranicą chce ją do siebie ściągnąć, po 4 miesiącach znajomości planuje z nią ślub, twierdzi że tam będą mieli większe możliwości jakoś małżeństwo, a jak będą mieli dziecko to będzie płacił mniejsze podatki co jest dla mnie już totalną głupotą!

W sumie nie wygląda to tak źle gdyby nie fakt że on ma już dziecko z jedną dziewczyną którego w ogóle nie uznaje bo twierdzi że go nie kocha! jak dla mnie jest osobą psychiczną potrafi bić własną matkę, Ewelinę też dusił i jej grozi że jak go zostawi to on się zabije!!!!

Drogie Papilotki błagam Was napiszcie co sądzicie o tym bo ja nie wiem już jak jej tłumaczyć, żadne argumenty nie pomagają, on ją owinął wokół palca, ustawia ją jak się da, zabrania wszystkiego! Jestem pewna, że jak wyjedzie to już nie wróci do Polski bo on jej na to nie pozwoli! Chłopak który uderzy kobietę raz będzie to robił ciągle ale ona tego nie rozumie, jest w niego zapatrzona jak w obrazek!!! To jest toksyczny człowiek!”

Jeśli chcecie się podzielić swoimi historiami z innymi Papilotkami, piszcie do nas na mail: redakcja(at)papilot.pl.

Polecane wideo

Komentarze (384)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.04.2012 17:17
Tak wiemy, Ewelinka miewa sie dobrze i zyje sobie zagranica w szczesliwym zwiazku :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2012 07:07
Wiecie co teraz dzieje się z Eweliną? M.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2012 23:37
CO WY WIECIE O SAMOBUJCACH GLOWNO NIC SIEDZICIE TU PRZED KOMPEM I PISZECIE BZDURY Z FACETEM NIECH TA KOBIETA POROZMAWIA RAZEM U PSYCHOLOGA CZY PSYCHIATRY BO WY JESTESCIE DEBILE NAPRAWDE CZYTAM WASZE WYPOWIEDZI I ZYGAM A JAK ZROBI SOBIE KRZYWDE LUB JEJ TO CO NAPISZECIE ZASTANOWCIE SIE NAD SOBA BO WAM TEZ LEKARZ JEST POTRZEBNY
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2010 16:47
Jestem w podobnej sytuacji, chociaż mój facet nie jest takim świrem jak ten Twojej przyjaciółki. Mieszkamy razem w Niemczech. Nie mam przyjaciół, niegdzie nie wychodzę, ciągle siedzę w domu... a on mnie wyzywa jak tylko zrobię coś nie tak jak mu się podoba i ciągle powtarza, że to on ustanawia tu roguły, bo jestem na ujego utrzymaniu i nie będzie tak jak ja bym chciała tylko tak jak chce on... Tylko, że ja nie chcę wracać do Polski... jak tylko znajdę pracę to chcę się wyrwać z tego toksycznego związku...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2009 21:04
Nie pozwól jej wyjść za niego!Moja siostra wpakowała się w takie bagno,i teraz spłaca po nim długi,a jego nie ma już na świecie!On ją bił i katował!Nie pozwól jej!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie