TRUDNA DECYZJA: Czy skusić się na seks analny? (Ogólnie jestem konserwatywna)

Gosia boi się bólu, nieczystości, konsekwencji. Ale jej chłopak nalega. Wcześniej każda jego partnerka się zgadzała… (18+)
TRUDNA DECYZJA: Czy skusić się na seks analny? (Ogólnie jestem konserwatywna)
23.03.2012

Moje Drogie,

Czytuję na Papilocie regularnie poradniki seksualne. Przyznam szczerze, czasami niektóre porady wydają mi się szokujące, jak np. ta o połykaniu spermy. Nawet kiedy to piszę, czuję się nieswojo.

Pamiętam dobrze, kiedy pierwszy raz zgodziłam się na seks oralny. Wcześniej ani go nie dawałam, ani nie brałam, jeśli można tak to ująć. To mnie krępuje. To nie tak, że o niczym nie fantazjuję, ale w łóżku jestem raczej konserwatywna.

Dobrze wie o tym Marek, mój obecny partner. Jesteśmy razem od dwóch lat. To on przekonał mnie do wzięcia swojego klejnotu do ust. To było trudne. Byłam zażenowana, ale kiedy widziałam błogostan malujący się na jego twarzy, uznałam, że gra jest warta świeczki.

 

para

Boję się też, że to będzie bardzo nieprzyjemne, bo Marek ma naprawdę spore przyrodzenie. Czy wielkość penisa ma wpływ na doznania kobiety, gdy partner wchodzi w nią tylnymi drzwiami?

Mam pewne obawy, że jeśli tego nie zrobię, on zacznie szukać uciechy poza naszą sypialnią. Już zresztą raz nakryłam go na oglądaniu filmów porno. Tzn. nie na gorącym uczynku, ale w historii odwiedzanych stron na komputerze.

Z ciekawości kliknęłam i to był bardzo ostry film z seksem analnym… Aż mi się gorąco zrobiło, jak to zobaczyłam.

para

Nie przyznałam mu się, że to widziałam. Nie chcę go krępować. Poszukuję szczerych odpowiedzi na kilka pytań:

Czy seks analny boli?

Jak się do niego przygotować?

Czy czuć brzydki zapach?

Czy następnego dnia można normalnie chodzić?

POMOCY!

Gosia

Na Wasze listy i pytania czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl.

Zobacz także:

TECHNIKI POŁYKANIA SPERMY - PORADY

SEX-SZTUCZKI NA 10 PALCÓW

para

Ogólnie nasze życie seksualne nie jest złe. Przynajmniej ja tak uważam. Kochamy się mniej więcej 3 razy w tygodniu, czasami dwa razy pod rząd tej samej nocy. Marek mówi, że miał wcześniej partnerki, które nie zgadzały się na dwa stosunki jednej nocy, więc może nie jestem aż taka nudna?

Od jakiegoś czasu Marek sugeruje, że chciałby spróbować czegoś więcej. Nawet ja zauważyłam, że nasz seks jakby trochę stracił z dawnej pasji. Nie wiem jak to ująć, żeby to zabrzmiało dobrze, ale od paru tygodni musimy robić to naprawdę długo, żeby on doszedł. Tak jakbym go już nie podniecała.

 

para

Widzę, że i on ma z tym problem. No i wspomina o seksie analnym. Wiem, że jego poprzednie partnerki się na to zgadzały. Dla mnie to byłby ważny i trudny krok. Boję się bólu, nieczystości, konsekwencji zdrowotnych.

Czytałam komentarze na forach, że po latach seksu w pupę można mieć problemy z nietrzymaniem kału. Czytałam też, że może brzydko pachnieć. Że trzeba zrobić lewatywę. Nigdy tego nie robiłam, boję się wlewać sobie wodę w jelita.

Polecane wideo

Komentarze (245)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2015 09:29
a skąd wiesz że wcześniej jego partnerki się zgadzały ON CI TAK MÓWI? ŻEBY CIEBIE NAMÓWIĆ, PROSTE nie masz ochoty ni robisz nie podoba mu się to won jeśli będzie z tobą dla osoby charakteru a nie tylko dla urody i seksu zostanie jeśli dla seksu udziwnionego to się wyniesie i bardo dobrze bo z takim życia lepiej nie dzielić. Dzisiaj analny jutro BDSM. jestem facetem nie powiem mam fantazje w łóżku ale staram zawsze się trzymać tylko takich które i mnie i partnerce sprawią przyjemność równocześnie nic wbrew woli seks to ma być przyjemność a nie ból i obrzydzenie. Powiedziałem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2015 19:07
ja mam na 19 cm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2013 11:39
współczuję facetom, którzy muszą nakłaniać swoje kobiety do seksu oralnego i analnego...;)
odpowiedz
hunter (Ocena: 5) 09.08.2013 08:36
a ile masz lat ze jestes taka konserwatywna poczytaj troche a pozniej sie wypowiadaj bo twoja niewiedza az bije
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2013 13:25
Na początek powiem że miłość Grecka nie jest dla polskiego ciemnogrodu ! Jestem facetem i odkryłem sex analny dzięki mojej Kobiecie - po prostu pozazdrościłem jej. Ja teraz mam lepiej bo masturbując się analnie mam zawsze orgazmy :) Są tak silne i długie jak u Kobiet. Moje męskie orgazmy to pikuś w porównaniu z analnymi. Ostatnio zaszalałem i zrobiłem sobie taka przyjemność przez 5 godzin !!!!! Byłem ledwo żywy z rozkoszy :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie