LIST: „Czy lecieć z chłopakiem na walentynkową randkę do Paryża, mimo że planuję z nim zerwać?”

Ptaszyna ma okazję zobaczyć miasto miłości. Ale czy to fair?
LIST: „Czy lecieć z chłopakiem na walentynkową randkę do Paryża, mimo że planuję z nim zerwać?”
10.02.2012

Drogie Czytelniczki,

Jak powszechnie wiadomo, niedługo walentynki. Ja tam nie uważam, żeby to było mądre święto – uczucia trzeba sobie okazywać codziennie, ale skoro już jest, to czemu nie zrobić wtedy czegoś szczególnego? Szczególnie, jeśli mamy kogoś bliskiego.

14 lutego 2012 przypada druga rocznica mojego związku z Michałem. Na początku myślałam, że to już ten jedyny – facet, z którym będę miała dzieci, z którym się zestarzeję. Od kilku miesięcy jednak coraz więcej rzeczy mnie w nim denerwuje. Stał się irytujący. Tzn. może inaczej – mnie zaczęły irytować pewne cechy jego charakteru, na które wcześniej nie zwracałam uwagi, bo byłam zakochana.

Paryż

Ale mam sumienie, biję się z myślami. Jestem pewna tego, że nie chcę już być z Michałem. Wiem to na 100%. Coraz częściej myślę o kimś nowym. Zaczęłam nawet flirtować z pewnym facetem na Facebooku. Wiem, że to nieetyczne, żeby Michał wydawał na mnie tyle kasy, a potem dowiedział się, że ja nie chcę z nim być. Albo, co jeśli on planuje mi się tam oświadczyć?  

Z drugiej strony już za ten wyjazd zapłacił, więc jeśli teraz z nim zerwę, to i tak straci jakieś pieniądze. No i nie wiem, kiedy mnie będzie stać na taki wyjazd. Zarabiam mało i Paryż mogę oglądać tylko na zdjęciach albo w Google Earth. Co ja mam zrobić? Nie chcę wyjść na wyrachowaną sukę…

Ptaszyna

Na Wasze listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilpt.pl.

Zobacz także:

Makijaże na walentynkową randkę - 10 facetów zdradza, co lubią, a co im się nie podoba!

Ale wtopa! TOTALNIE żenujące WPADKI na randkach

Paryż

Kilka tygodni temu podjęłam decyzję, że muszę się z nim rozstać. I jak na złość, kiedy mi opadła ochota na ten związek, on jakby bardziej się na mnie nakręcił. Stał się czulszy niż dawniej, zaczął dawać mi kwiaty i prezenty. Pewnie ma to związek z tym, że zaczął nową, lepiej płatną pracę i zaczęło być go stać na bardziej dobitne okazywanie uczuć. No a wiecie, trudno jest powiedzieć komuś, że już nie chce się z nim spotykać, jak chwilę wcześniej dostało się nowe perfumy itp.

Ale nie można przeginać struny, więc zdecydowałam, że żeby go nie ranić przed naszą rocznicą (i żeby zamknąć te 2 lata – to będzie mój najdłuższy z dotychczasowych związków) zerwę z nim po walentynkach. Sądziłam, że zjemy razem kolację, wypijemy wino, pójdziemy do łóżka. A on przedwczoraj wyskoczył z pomysłem spędzenia walentynek w Paryżu! Kupił nam bilety, zabukował hotel. W sumie bylibyśmy tam dwie noce – od poniedziałku do środy. A ja zawsze chciałam zobaczyć miasto Amelii! To mój ukochany film! To taka świetna okazja, a jeszcze walentynki…

Polecane wideo

Komentarze (245)

Ocena: 5 / 5
Gabi (Ocena: 5) 18.01.2014 21:36
Nie jedź z nim, potem będziesz się obwiniać, że wydał na ciebie taką kasę i znów będziesz czekać na okazję. Ja spędziłam taki weekend i żałuję. Bo może wydawało się tam że jest idealnie, ale po powrocie myśli wracają.
odpowiedz
asia (Ocena: 5) 01.01.2013 20:33
nie jedz z nim, pozniej bedzie dreczyc cie sumienie ze tak go zranilas, zobaczysz i co z tego dla paryza nie warto, pieniadze to nie wszystko!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2012 16:16
Jesteś żałosna. Jak by Ci nie zależało na prezentach i wyjeździe to już dawno byś z nim zerwała. Głupia kur...o !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2012 19:45
Jak dla mnie jestes glupią k**** Te cytaty to potwierdzaja: "To mój ukochany film! To taka świetna okazja, a jeszcze walentynki…" "No i nie wiem, kiedy mnie będzie stać na taki wyjazd. Zarabiam mało i Paryż mogę oglądać tylko na zdjęciach albo w Google Earth." Skoro chce z nim zerwać, to od razu. A nie po tym jak wyjedzie sobie poogladać Paryż. Aż krew zalewa, jak pomysle, ze kobiety moga byc takie wyrachowane. A pomysleć, ze jedna z nich jest moja matka, a ktoras bedzie moja zona. KOBIETY NIE MAJA ZADNYCH ZASAD!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2012 20:44
ja pier d ole, ale mi ciebie żal... co się dzieje z tym społeczeństwem, o dziewczynach nie wspominam, aż mi żal za waszą rasę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie