15-letnia Ewa straciła nogi w wypadku pociągowym! Potrzebuje protez - pomożecie?

Pociąg ruszył i Ewa znalazła się pod kołami. Teraz musi pogodzić się z tym, że nie ma nóg.
15-letnia Ewa straciła nogi w wypadku pociągowym! Potrzebuje protez - pomożecie?
06.02.2012

Na początku stycznia 15-letnia Ewa spod Wrocławia straciła obie nogi powyżej kolan. Tragiczny wypadek zdarzył się, gdy śpieszyła się na 8:00 do szkoły. Skróciła sobie drogę, przechodząc przez tory. Wtedy stojący pociąg ruszył i Ewa znalazła się pod kołami. Teraz musi pogodzić się z tym, że nie ma nóg.

Pełna historia Ewy dostępna jest na stronie SiePomaga.pl.

Potrzebne są protezy, bardzo drogie. Dzięki nim Ewa będzie mogła nauczyć się chodzić, a w przyszłości skończyć szkołę, pójść do pracy.

Kto z nas nie był nastolatkiem? Kto nigdy nie złamał zakazu? Kto nie popełnił błędów? Ewa już ma pamiątkę do końca życia. Pomóżmy jej, by miała też pamiątkę po ludziach, którzy nie opuścili jej w trudnych chwilach i pomogli odzyskać sprawność.

Każda złotówka jest na wagę złota! Razem mamy wielką moc - jeśli chcesz przyłączyć się do akcji i pomóc Ewie, KLIKNIJ TUTAJ.

Polecane wideo

Komentarze (63)

Ocena: 5 / 5
fila (Ocena: 5) 04.02.2013 18:07
Sorry, ale to już jest przesada ze strony tej dziewczyny, że prosi o pomoc. Sama jest sobie winna. Mogła nie chodzić po torach tylko normalnie jak każdy człowiek przejść w dozwolonym miejscu. A teraz chce kasy na protezy bo przechodziła przez tory i ze swojej głupoty te nogi straciła tylko i wyłącznie ze swojej głupoty!!!! Tak samo jak Jasiek Mela, który stracił dwie kończyny TAKŻE PRZEZ SWOJĄ GŁUPOTĘ, a potem jeszcze chciał odszkodowania - paranoja!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2012 13:12
Tutaj wpisz treść komentarza do 15-letnia Ewa straciła nogi w wypadku pociągowym! Potrzebuje protez - pomożecie?... nie ja jej nie pomogę nie obchodzi mnie to, że straciła nogi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2012 11:08
wspolczuje jej strasznie takich przypadkow jest mnostwo i powinno sie pomagac kazdy swoj 1 % powinien przekazac na dobry cel czy to wlasnie na Ewe czy kogos innego ale powinien przekazac. nie rozumiem tylko dlaczego w jakichs teleturniejach czy radiu mozna wygrac duza kase az namawiaja 200tys zl itd a na cele dobroczynne sie zebra blaga o pomoc a w innych rozdaje to wszystko idzie z smsow ludzie jak sie komus obieca co moze wygrac wysylaja i napedzaja sume a zeby od samosci komus pomoc za dobre serce to nie pomoga tylko trzeba blagac o pomoc powinno sie to zmienic wtedy pieniadze otrzymywali by ludzie ktorzy tego na prawde potrzebuja.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2012 15:23
no ja pomoge
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2012 20:39
Kochana Ewuniu, cała moja rodzina przekaże 1 proc. podatku na Twoje potrzeby, pomożemy Ci także w inny sposób...myślę o Tobie często i chciałabym bardzo, aby na Twoją śliczną buzię wrócił uśmiech, a do serca - szczęście.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie