„W Sylwka upiłam się do nieprzytomności, ona to wykorzystała i uwiodła mojego faceta!”

Karola utwierdziła się w przekonaniu, że kobiety bywają podłe i bezwzględne.
„W Sylwka upiłam się do nieprzytomności, ona to wykorzystała i uwiodła mojego faceta!”
03.01.2012

Witam Czytelniczki Papilota w nowym roku!

Dla mnie zaczął się on beznadziejnie. W cztery godziny po północy nakryłam mojego faceta na zdradzie, ale pozwólcie, że opiszę od początku całą historię…

Już w październiku skrzyknęliśmy się ze znajomymi i postanowiliśmy wybrać się na Sylwestra w góry. Wyjechaliśmy w 9 osób (4 pary + jedna dziewczyna) tuż po świętach – 27-ego. Wynajęliśmy cały domek, co bardziej nam się finansowo opłacało niż hotel czy pensjonat.

Na początku było spoko, chociaż osoba tej dziewiątej koleżanki bardzo mnie wkurzała, bo widziałam jak zaleca się do mojego faceta. Nie powiem – ładna, dobrze ubrana, w moim wieku, czyli 3 lata młodsza od niego. Na dodatek pracują w tej samej branży, więc okazało się, że mają dużo wspólnych znajomych i wspólnych tematów. Zaraz zaprosili się do znajomych na Facebooku, a ona nie rozstawała się ze swoim iPhonem, cały czas robiła im zdjęcia na stoku i go oznaczała.

Strasznie mnie to denerwowało, więc chodziłam obrażona i nie w sosie. Tylko tym pogorszyłam sprawę, bo zaczęliśmy się kłócić, a on jeszcze więcej czasu spędzał z nią. Ona cała czas pchała się do niego na wyciąg, na dwuosobowe krzesełko. Wymyśliła sobie też, że on ma ją uczyć jeździć na desce. Wypożyczyła sobie sprzęt i go zamęczała tym, choć on wydawał się nawet zadowolony. Szczególnie, że ona cały czas traciła równowagę, a on ją wielkodusznie podtrzymywał…

Między mną a nim było coraz gorzej, w ogóle nie uprawialiśmy seksu. Ja chodziłam spać o 22, a ona z nim przesiadywała na dole we wspólnym pokoju pół nocy, gadali i pili winko. Dostawałam szewskiej pasji, kiedy słyszałam z sypialni na górze jej chichot!

 

 

listy

W Sylwestra zaczęliśmy imprezować dosyć wcześnie. Już koło 16 byliśmy trochę wstawieni. Ja byłam zła i piłam drinka za drinkiem. Film urwał mi się dobrze przed północą. Przegapiłam fajerwerki i szampana. Masakra. Ostatnie, co pamiętam to jak mój facet z nią tańczy. Mi zasugerował, żebym się lepiej położyła, bo źle ze mną. No i owszem, było źle ze mną – pod każdym względem. Byłam pijana i wściekła.

Nagle się obudziłam. Suszyło mnie niemiłosiernie. W całym domu było cicho, choć ktoś nie wyłączył TV i dobiegały mnie jakieś szmery. Zauważyłam, że mojego faceta nie ma w łóżku. Postanowiłam wstać, żeby poszukać wody i jego. W kuchni zastałam totalne pobojowisko, wypiłam duszkiem jakieś resztki soku i poszłam wyłączyć ten przeklęty telewizor.

Postanowiłam znaleźć mojego chłopaka. Zajrzałam do obu łazienek, sądząc, że może wstał tylko na chwilę albo że wymiotuje. Ale nic. Zaczęłam przeczuwać najgorsze. Zakradłam się do jej pokoju. Leżeli razem w łóżku. On rozebrany, ona tylko w staniku, wtulona w niego. Serce podeszło mi do gardła, krew odpłynęła z głowy, nie wiedziałam co robić, więc zaczęłam płakać. Pobiegłam do łazienki, chciało mi się rzygać.

Wróciłam do swojego łóżka i w szale zaczęłam pakować swoje rzeczy. O szóstej byłam już gotowa do wyjazdu. Momentalnie wytrzeźwiałam. Zamówiłam taksówkę i godzinę później byłam już na dworcu, czekając na pociąg. Byłam w połowie drogi do Warszawy, kiedy oni zaczęli do mnie dzwonić – mój facet i koleżanki. Jedno po drugim. Nie odbierałam. Byłam smutna, wściekła, a teraz jestem zmęczona. Bo jest 23:15, a ja do tej pory z nikim nie rozmawiałam. Napisałam mu tylko sms-a „Wiem, co zrobiłeś” i wyłączyłam telefon.

Happy New Year? Dla mnie 2012 zaczął się okropnie. Utwierdziłam się, w przekonaniu, że kobiety bywają podłe i bezwzględne, a faceci myślą… same wiecie czym.

Karola

Na Wasze Listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl

Zobacz także:

Czy wypada iść na ślub bez prezentu?

Wasze Listy: „Mój facet nie dba o higienę, wstyd mi za niego w towarzystwie”

Komentarze (366)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2013 23:44
dajcie ciag dalszy !!! CHCEMY SIE DOWIEDZIEC CO BYLO DALEJ !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2012 19:00
chcemy zakonczenie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2012 02:13
jaki koniec?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2012 19:35
Tu nie ma dalszego zakończenia,kto by chciał gadać z takim....skurwielem ( facet myśli główką nie głową)!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2012 19:23
Prosimy o CD!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo