"Za kilka dni sylwester, a ja nie wiem, z którym mężczyzną go spędzić! POMOCY!"

Iwona nie wie, kogo wybrać, a każdy doradza jej co innego.
"Za kilka dni sylwester, a ja nie wiem, z którym mężczyzną go spędzić! POMOCY!"
27.12.2011

Drogie Papilotki,

Na pewno mi zaraz napiszecie, że każda z Was chciałaby mieć takim problem, ale ja Wam gwarantuję, że nie. Mam 25 lat i permanentny problem z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji. To tyczy się nawet kupowania bułek na śniadanie – kajzerka czy bajgiel z makiem? Błagam, nie zmuszajcie mnie do wybrania, bo wezmę i to, i to!

Podobnie jest z facetami. Zaczęło się jeszcze w liceum przed studniówką. Miałam dwóch partnerów do wyboru, nie mogłam zdecydować się tak długo, że kiedy wreszcie podjęłam decyzję, chłopak z którym chciałam iść, powiedział mi, że już nie jest zainteresowany.

Historia jednak lubi się powtarzać, bo teraz chodzi o sylwestra. Pan numer 1 to mój rówieśnik, jest naprawdę fajny, przystojny i proponuje wyjazd do domu swoich znajomych pod Warszawą. Impreza zapowiada się naprawdę ciekawie. Pan numer 2 to starszy ode mnie mężczyzna, który zaprasza mnie na prawdziwy, sylwestrowy bal w hotelu. Nigdy na takim nie byłam i to też kusi niebywale!

 

sylwester

Obaj powiedzieli, że będą czekać na decyzję tak długo jak będzie trzeba, bo każdemu z nich zależy. To mi bardzo pochlebia, ale też nie chcę nadużywać ich cierpliwości. W końcu zostało już naprawdę mało czasu i myślę, że jestem nieco bezczelna.

Moja mama radzi mi iść na bal, bo to tak elegancko i wyrafinowanie. Moja siostra natomiast mówi, że on chce tylko jednego, czyli seksu w tym hotelu po balu. Przyjaciółka radzi mi jechać pod Warszawę, ale tak naprawdę wydaje mi się, że po prostu mi zazdrości, że ja mam taką super opcję, a ona idzie na imprezę do mieszkania do koleżanki ze studiów.

Muszę jeszcze dodać, że jakoś do żadnego z tych facetów nic nie czuję wyjątkowego – obaj są atrakcyjni pod wieloma względami – pociągający, interesujący, seksowni. Kwestia pójścia do łóżka nie jest dla mnie żadnym problemem, bo lubię seks i zrobię to dla własnej przyjemności. Ale… z którym?

Iwona

Na Wasze listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl.

Zobacz także:

Co dodać do diety, żeby szybciej schudnąć przed Sylwestrem?

Czerń + biel, czyli kolekcja CHRISTMAS 2011 w H&M - jest urzekająca!

Komentarze (193)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2012 12:03
Same zobaczcie ! ! ! www.youtube.com/watch?v=REjPB7sbCEY&feature=fvsr
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2012 15:53
mam audi, chcesz się przejechać?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 13:57
1mqJds ohsblqmputxy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2011 23:28
Articles like this really grease the sthfas of knowledge.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2011 22:29
wiesz, chciałabym miec w życiu takie problemy...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo