Decyzja należy do Ciebie: Jaka muzyka na weselu – ja chcę disco polo, narzeczony klubową?

Iza nie wyobraża sobie swoich znajomych bawiących się w rytmach muzyki klubowej, za to jej przyszły mąż nie toleruje typowych weselnych szlagierów.
Decyzja należy do Ciebie: Jaka muzyka na weselu – ja chcę disco polo, narzeczony klubową?
09.09.2011

Drogi Papilocie,

W tym roku wychodzę za mąż, a ślub (jak wiadomo) wiąże się z wieloma decyzjami, które trzeba podjąć dużo wcześniej. Ja i mój narzeczony musimy szybko się zdecydować, kto zapewni nam muzykę. On jest trochę snobem i jego znajomi podobnie i nie wyobraża sobie, żebyśmy mieli zapłacić zespołowi grającemu disco polo itp., a ja znów nie wiem jak moi znajomi mieliby się wyluzować przy dj-u albo (CO GORSZE!) kwartecie smyczkowym – bo i takie pomysły miała jego rodzina!

Jestem normalną dziewczyną z małego miasta i już w liceum pojęłam, że Polacy najlepiej bawią się przy „Białym misiu”, „Żono moja”, „Cudownych rodziców mam” czy „Zabiorę cię właśnie tam” i nie ma w tym nic złego! M., którego bardzo kocham, czasami zachowuje się jak snob, np. mimo że lubi jedzenie z KFC, nigdy nie zjadłby na miejscu, żeby nikt go przypadkiem nie nakrył. Jak jedziemy na wakacje to broń Boże nie do Egiptu, bo to „straszna wiocha”. Jak idziemy na kolację, to najlepiej na sushi, bo to stylowe bardziej niż  pospolita kuchnia włoska. No i teraz znowu – uznał, że weselne hity to niezły przypał i zarządził dj-a, a jego rodzice wymyślili, że lepszy byłby kwartet smyczkowy, no ale ten pomysł to wyśmiałam na starcie.

 

panna młoda

Z mojej strony gości będzie więcej na weselu o ponad 50 osób, więc chyba to ja powinnam mieć głos decydujący w sprawie muzyki. On jednak twierdzi, że to z jego strony jest więcej młodych ludzi, którzy będą chcieli tańczyć, a z mojej większość ciotek i wujków, którzy przychodzą się najeść.

Jak to było u was? Jaka muzyka się sprawdza? Miałyście zespół, dj-a, czy jakoś inaczej to rozwiązaliście? POMOCY!!! Chciałabym mieć argumenty! Oczywiście nie pokażę tego listu i komentarzy narzeczonemu, bo by się wściekł, ale potrzebuję wiedzy!!!

Iza 

Na Wasze Listy i pytania czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl.

Zobacz także:

Czy po rozstaniu oddać chłopakowi prezenty, które od niego dostałam?  

Jestem w ciąży – nie wiem z kim! POMOCY! 

 

Polecane wideo

Komentarze (282)
Ocena: 5 / 5
Sylvia (Ocena: 5) 18.02.2017 19:34
Ostatnio byłam an weselu gdzie grał dj z Playdjs akurat i naprawdę rewelacyjna zabawa, oczywiście jeśli dj wie co robi i zna sie na swoim fachu i potrafi dobrać muzykę do gości.
odpowiedz
Max (Ocena: 5) 19.02.2016 20:39
Marzy mi się że zagram na weselu jakąś ambitniejsżą muzykę a jak już gram to całe wesele siedzi pomimo zalecenia muzyki Młodych. Spokojnie Coco-Jambo i Ona tańczy dla mnie zawsze mam pod ręką. Ciekawe co by było gdyby takie piosenki nie istniały. Nie znamy angielskiej muzyki, angole mają układy do Shout, Follow the leader, Cha cha slide, I will tell my ma, czy nam Polakom cokolwiek mówią te tytuły? przypuszczam że nie, bardziej Czerwone gitary, Maryla Rodowicz, Kult i Dżem a nawet Boys czy Weekend
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2014 14:57
Jesteś niesprawiedliwa. Nie każdy, kto nie lubi disco polo jest snobem. Ja nie lubię, bo mi się nie podoba, a nie dlatego, ze nie wypada. Z radością bym się zgodziła na kwartet smyczkowy, bo lubię spokojną muzykę klasyczną. Od dzieciństwa. Ale myślę, że zawsze można się dogadać - trochę tego i trochę tego ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2012 22:09
Najlepiej puście sobie Ozzy'ego Osboure'a on wymiata.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2012 21:28
Muzykę do odtwarzania publicznego bez opłat OZZ oferuje w bogatym asortymencie musicdays.pl . Przy pierwszej mojej przesyłce z zamówieniem otrzymałem bezpłatną i dożywotnią licencję. Są to dla mnie i mojego SPA ogromne oszczędności w ciągu całego roku.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie