Decyzja należy do Ciebie: "Czy zacząć się seksownie ubierać dla chłopaka?"

Bogusia od zawsze ubiera się podobnie - w wygodne ciuchy w neutralnych kolorach. Ostatnio jednak jej facet zaczął narzekać - chce, by nosiła szpilki i seksowne dekolty.
Decyzja należy do Ciebie: "Czy zacząć się seksownie ubierać dla chłopaka?"
29.04.2011

Drogie Czytelniczki,

Jestem normalną, zupełnie zwyczajną dziewczyną. Zawsze mi zależało, żeby być po prostu sobą. Być wierną sobie. Pod każdym względem – i moralnym, i estetycznym. Nie ulegam zbyt łatwo wpływom, nie podążam ślepo za trendami. W modzie cenię sobie wygodę i prostotę. Stawiam na stonowane kolory i komfort. Myślałam, że nikomu to nie robi różnicy, ale ostatnio usłyszałam kilka szczerych i przykrych zarazem słów od mojego chłopaka.

W rozmowie o tym, co w sobie lubimy bardziej, a co mniej, a co nas po prostu drażni, wyznał mi, że chciałby żebym bardziej o siebie dbała. To znaczy nie pod względem higienicznym, ale raczej o ubiór. Powiedział, że marzy mu się żebym chodziła w szpilach, kupowała koronkową bieliznę, zakładała krótkie sukienki. A ja… nie wyobrażam sobie tego! To nie byłabym ja!

Z drugiej strony kocham go. Chcę by był szczęśliwy. Chcę mu się podobać, Ale czy ja mu się będę nadal podobać w swoich ciuchach. Do tego dochodzi jeszcze jeden problem. Nie za bardzo stać mnie na takie wydatki jak kompletna reorganizacja szafy… On tego pewnie za bardzo nie rozumie, bo wie że zarabiam nieźle, ale nie pojmuje, że wolę te pieniądze odkładać na coś większego niż przetracać na ciuszki…

 

 

dziewczyna w bieliźnie

Nie wiem, jak powinnam się zachować? Co mogę w sobie zmienić? Pewnie uznacie mnie za dziwadło, ale ja nigdy nie nosiłam stringów czy pończoch. To w ogóle nie są moje klimaty!

A jak on odejdzie? Do wymalowanej, sexy lalki? Wtedy się zapłaczę…

Bogusia

Na Wasze Listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl.

Zobacz także:

Wasze Listy: „Jestem w ciąży, nie wiem z kim!”

Wasze Listy: „Wstydzę się mojej rodziny przed chłopakiem!”

Polecane wideo

Komentarze (154)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 07:04
Oj...Dobrze cię rozumiem ale ja się go posłuchałam i wiesz jak teraz seksi wyglądam wielu innych na mnie się patrzy na moje cycki to mnie podnieca a on ma nauczkę teraz mnie prosi aby ubierała się jak dawniej ale ja już nie zmienię tego stylu. CHCE BYĆ SEKSI!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 06:58
Oj...Dobrze cię rozumiem ale ja się go posłuchałam i wiesz jak teraz super wyglądam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2011 18:03
Jeśli nie zmienisz swojego stylu znudzisz mu się i bedzie oglądał sie za innymi, które się będą modnie i sexownie ubierać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2011 09:28
powiedz mu że go barrdzo kochasz ale zmiana twojego stylu byłaby sztuczna, możesz się ubierać też inaczej, bluzki z dekoltem, spodenki, koronka ale to będzie jak powiedziałam sztuczne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 18:54
cs5bZx kfcmkenjqxdu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie