WASZE LISTY: "Mój własny chłopak chyba mnie zgwałcił, boję sie o tym komukolwiek powiedzieć!"

Klaudia czuje się wykorzystana i upokorzona. Nie wie, czy inni zrozumieją jej problem.
WASZE LISTY: "Mój własny chłopak chyba mnie zgwałcił, boję sie o tym komukolwiek powiedzieć!"
15.03.2011

Drogie Czytelniczki,

Boję się powiedzieć komukolwiek o tym, co mnie ostatnio spotkało. Jednak muszę to z siebie wyrzucić, dlatego piszę właśnie do Was.

Mam 16 lat i niedawno poznałam dużo starszego ode mnie faceta. Arek ma 24 lata i niedługo kończy studia. Poznaliśmy się na dyskotece. Kiedy tylko go zobaczyłam, od razu mi się spodobał. Wysoki, przystojny i w dodatku tak poważnie wyglądał. Zaimponowało mi to, że zainteresował się właśnie mną, że podszedł do mnie i przy wszystkich koleżankach poprosił mnie do tańca. Co więcej, na koniec zabawy wziął również mój numer telefonu i odezwał się do mnie następnego dnia, z samego rana.

Zaczęliśmy spotykać się coraz częściej. Było cudownie. Arek zapraszał mnie do kina i do restauracji, kupował różne prezenty. Najbardziej jednak podobało mi się to, że przyjeżdżał po mnie codziennie do szkoły swoim samochodem. Byłam taka dumna, że mam takiego dorosłego chłopaka. Wszystkie moje koleżanki szalały z zazdrości.

Totalnie oczarowana, nie widziałam świata poza nim. Nie wiem kiedy zerwałam kontakt z moimi wszystkim koleżankami. Liczył się tylko on. Coraz bardziej się w nim zakochiwałam. Arek był bardzo czuły, całował mnie i przytulał. Czułam się tak bezpiecznie w jego ramionach. Bardzo podobały mi się te słodkie i delikatne dowody miłości. Czułam jednak, że to wszystko mu nie wystarcza, że on pragnie i czeka na coś więcej...

Kiedy Arek zaprosił mnie do siebie, mówiąc, że ma wolną chatę, bardzo się ucieszyłam. Myślałam, że obejrzymy sobie jakiś fajny film lub posłuchamy muzyki. Bardzo się jednak pomyliłam. W sumie to na początku było całkiem przyjemnie. Siedzieliśmy u niego w pokoju, gadaliśmy, przytulaliśmy się. Nagle jednak on zaczął mnie dotykać, całować, rozbierać. Powiedziałam mu, żeby przestał, że nie jestem na to gotowa. Przestał jednak tylko na chwilę... Po kilku minutach, znów zaczął się do mnie dobierać. Stawał się coraz bardziej nachalny. W ogóle nie chciał mnie słuchać, wciąż tylko powtarzał, że na pewno mi się spodoba.

 

gwałt na randce

Cała ta sytuacja zupełnie mnie przytłoczyła. Byłam w totalnym szoku i nie potrafiłam wydusić z siebie ani słowa. Chciałam krzyczeć, ale on tylko głupkowato się uśmiechał i mówił, że nic mi nie będzie. Nie pomagały moje błagania. Nie obchodziło go również to, że będzie to mój pierwszy raz...

Już po wszystkim czułam się okropnie. Wcale nie było przyjemnie. Kiedy Arek odwiózł mnie do domu, od razu poszłam do łazienki. Brałam prysznic chyba z godzinę i cały czas płakałam. Dobrze, że nie było nikogo w domu. Całą noc myślałam o tym, co się stało. Chociaż go kochałam, zupełnie nie byłam na to gotowa. Czułam się po prostu zgwałcona przez swojego własnego chłopaka.

Kiedy spotkałam się z nim po paru dniach, zachowywaliśmy się jakby nic się nie stało. Ja jednak nie potrafię zapomnieć tamtego upokorzenia. Cały czas tłumię w sobie poczucie winy. Myślę sobie, że to może ja, swoim wyglądem i zachowanie go sprowokowałam. Co więcej, nadal jesteśmy ze sobą. Nie potrafię z nim zerwać, boję się, że wtedy on powie wszystkim o tym, co się stało. Zwłaszcza, że pochodzę z małego miasta, gdzie takie wiadomości bardzo szybko się rozchodzą.

Nie mam z kim porozmawiać o moim problemie. Boję się oceny innych. Przed koleżankami udaję radosną osobę, ale tak naprawdę nie potrafię poradzić sobie z tym problemem. Czuję się po prostu wykorzystana, odarta z własnej godności.

Proszę poradźcie mi, co mam zrobić? Chyba powinnam zerwać tą znajomość, tylko jak mam to zrobić? Nie wiem też, czy powinnam komuś o tym powiedzieć? Jak zareagują inni? Czy mnie nie wyśmieją? Przecież w końcu to jest mój własny chłopak. Czy w takiej sytuacji można w ogóle mówić o gwałcie?

Klaudia

Na Wasze listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl

Zobacz także:

Wasze Listy: „Jestem gruba, nie mam pracy, utrzymują mnie rodzice! Czuję się żałosna!”

WASZE LISTY: "Czy przepisać córkę do prywatnej szkoły, gdzie spotka dzieci z rodzin takich jak nasza?"

Komentarze (353)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.10.2016 18:38
Czuły w życiu a w łóżku ostry wow! Super.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2016 18:35
Czuły w życiu a w łóżku ostry wow! Super.
odpowiedz
Oliwia król (Ocena: 5) 27.04.2016 18:36
wspólczuje ja też tak miałam
odpowiedz
Lolz (Ocena: 5) 22.01.2016 21:08
On jest od ciebie duzo starszy moglas sie domyslic ze tak dorosly facet chce seksu /:
odpowiedz
Podpis...broken (Ocena: 5) 30.11.2014 13:01
Moim zdaniem on nie jest cb wart i powinnaś z kimś o tym porozmawiać. A poza tym zgłoś to na policje. Jeśli zrobił ci coś takiego to znaczy że cie nie kocha i że jesteś dla niego tylko przygodą, a pomyśl jeśli zrobi to samo też innej dziewczynie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo