Gwałtami leczą z homoseksualizmu

18 Marca 2009

Specjalne gangi w RPA terroryzują i gwałcą kobiety podejrzewane o bycie lesbijkami. Rząd i policja nie reagują na te haniebne praktyki.

Gwałtami leczą z homoseksualizmu

Homofobi z Republiki Południowej Afryki jednoczą się w gangi, które prowadzą tak zwaną polityką naprawczą. Gwałcą kobiety, które zostaną zidentyfikowane jako lesbijki. Wierzą, że dzięki temu aktowi staną się heteroseksualne. W niektórych przypadkach oprawcy posuwają się dalej, mordując swoje ofiary.

Tak stało się między innymi z zawodniczką reprezentacji RPA w piłce nożnej i znaną działaczką na rzecz równouprawnienia homoseksualistów, Eudy Simelane. Została brutalnie zgwałcona, pobita i następnie kilkanaście razy dźgnięta nożem.

Brytyjska Organizacja Pozarządowa ActionAid opublikowała kilka dni temu raport "Zbrodnie nienawiści. Wzrost liczby gwałtów naprawczych w RPA". Jego wyniki są szokujące, znajdują się w nim relacje lesbijek:

„Codziennie słyszę, że zasługuję na gwałt . Wrzeszczą: <<Jeśli cię zgwałcę, nauczysz się być prawdziwą kobietą i wreszcie zrozumiesz, jak smakuje mężczyzna!>>” (tłumaczenie: Gazeta.pl).

Policja pozostaje zupełnie bierna wobec aktów przemocy dotykających głównie lesbijki. Zakhe Sowello z Johannesburga, w rozmowie z dziennikarzami brytyjskiego „Guardiana”, nie ukrywała rozczarowania z powodu braku jakiejkolwiek reakcji ze strony organów ścigania:

„Najgorsze jest to, że nikt nas nie broni. Przecież bardzo łatwo jest dowieść gwałtu tuż po nim, ale kiedy dziewczyna zgłasza się na policję, oni nic nie robią, a ona następnego dnia widzi, jak gwałciciel spokojnie chodzi po ulicach!” (tłumaczenie: Gazeta.pl).

RPA jest państwem z jednym z najwyższych wskaźników gwałtów na świecie, szacuje się, że co druga mieszkanka tego ogromnego kraju padła choć raz ofiarą napastowania ze strony mężczyzny. Co roku gwałconych jest 0,5 miliona kobiet, a tylko 1 na 25 sprawców zostaje wykryty.

Właśnie obojętność władz i brak jakiejkolwiek reakcji z ich strony jeszcze bardziej rozzuchwala oprawców. Czują się bezkarni. Szef Komisji Praw Człowieka RPA, Jody Kollapena, napisał we wstępie raportu o potrzebie działania i wezwał społeczność międzynarodową o pomoc w nakłonieniu rządu do reakcji w walce o prawa kobiet.

W komentarzu do raportu rząd RPA z rozbrajającą szczerością przyznał, że w obecnej sytuacji ma inne priorytety niż walka z przestępstwami seksualnymi wobec kobiet.

Zobacz także:

Być ofiarą gwałtu

Aborcja 9-latki oburzyła biskupa!

Joanna Martel

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (188)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-21 14:55:55

re: Gwałtami leczą z homoseksualizmu

Napisz komentarz...Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-16 17:05:57

re: Gwałtami leczą z homoseksualizmu

Mam do zaoferowania zestaw tabletek wczesnoporonnych z Women On Web, kazdy jesten zestaw zawiera 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. cena za zestaw jeden to 380zł z wysylka w pl zestawy sa orginalne nie otwierane Zapraszam! 607095810

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-01-02 15:35:33

re: Gwałtami leczą z homoseksualizmu

WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 726dwa98532

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-14 00:47:54

re: Gwałtami leczą z homoseksualizmu

W sumie nie głupi pomysł...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-31 23:18:09

Hmmm... Ja jestem Homoseksualistą, mam 11 lat :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-07 14:39:46

Ten film ukazuje wszystko ! www.youtube.com/watch?v=jfzCurAInjg

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-24 19:47:05

jestem facetem hetero i uważam, że lesbijki są cudowne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-07 19:08:39

Przejdzie Ci...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-27 15:11:29

żal mi takich ludzi któży uważają ze homoseksualizm to choroba (pozdrawiam takiego jednego znajomego idiote) wgm to oni powinni sie leczyć. Ja osobiście jestem bi i to mi odpowiada pozatym jak całuje sie z koleżanką a zaraz potem z kolegą np. w klubie to odrazu ludzie zaczynają szeptać że sie upiłam i to wina alkocholu a ja jestem jak najbardziej trzeźwa ;P Pozdrawiam Suczi1993 ;*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-23 20:20:49

Mam pomysł. Wezmę z szafki wszystkie noże jakie mam, podtrenuję karate, boks, judo, wyrobię pozwolenie na broń, i razem z podobnie wykształconymi przyjaciółkami pojedziemy tam i mimochodem zaznaczymy że się lubimy ''trochę bardziej'' albo jakoś zaczniemy udawać że się miziamy albo będziemy się całować i poczekamy na pierwszego ''naprawiacza' i tak go skopiemy i chuja niewyżytego utniemy wszystkim a jak będą się stawiać to kulka w łeb i po kłopocie. Poczekamy kto wtedy się zamachnie na lesbijkę!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-23 20:32:24

A tak na serio :Mam 15 lat i jestem bi. Nie zamierzam tego robić naprawdę, to tylko wyraz mojego oburzenia. Ale z trzeciej strony to z jakiej racji do K U R \/\/ Y N Ę D Z Y jest to otagowane jako JAK SZCZOTKOWAĆ WŁOSY oraz GWIAZDY PROJEKTUJĄCE T SHIRTY???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-14 00:51:15

Podczas gwałtu włosy się targają i trzeba je szczotkować...No i gwiazdy projektujące t shirty mogą zostać zgwałcone...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-31 14:43:54

lol

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz